2018 m. vasario 22 d. Utenos rajono savivaldybės taryba ruošiasi tvirtinti 2018 metų Utenos rajono savivaldybės biudžetą. Savivaldybės biudžetas – pagrindinis strateginis metų dokumentas, kuris apibrėžia, kaip 2018-aisiais gyvens rajonas, kokie projektai bus įgyvendinti, kokias finansines galimybes turėsime inovacijoms diegti ir kokių pokyčių jos atneš viso rajono žmonėms. Gali atrodyti, kad biudžetas – vien skaičiai, lentelės, diagramos. Bet už jų slepiasi dideli darbai. Tai ir mokyklų bei vaikų darželių renovacija, ir žvyruotų gatvių asfaltavimas bei Aušros gatvės renovacija, ir daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalų renovacija, ir Utenos ligoninės aplinkos tvarkymas, ir parama sunkiai gyvenantiems, ir galimybės sportuoti bei turiningai ilsėtis. Biudžeto skaičiai – tai viešojo sektoriaus mažinimas, jungiant ir reorganizuojant savivaldos institucijas, nereikalingų darbų ir funkcijų atsisakymas, perduodant dalį tų funkcijų verslui, nevyriausybininkams ir bendruomenėms. Tai aiškiai išdėstyti gyvenimo sričių prioritetai, atnešantys ir atnešiantys pokyčių mūsų gyvenimui, darbui, iniciatyvoms.
Kviečiame Utenos miesto ir kaimo bendruomenes, organizacijų, įstaigų, verslo įmonių vadovus ir dirbančiuosius į Utenos rajono savivaldybės 2018 m. biudžeto projekto pristatymą. Raginame aktyviai dalyvauti biudžeto projekto svarstyme, išsakyti savo nuomonę dėl to, kaip turi būti tvarkoma Utena ir visas rajonas, kam turi būti leidžiamos biudžeto lėšos.
Utenos rajono savivaldybės 2018 m. biudžeto projekto pristatymas vyks vasario 8 d. 17 val. Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Utenio a. 4, III aukštas). Vyks tiesioginė biudžeto projekto pristatymo transliacija internetu.
Maloniai visų laukiame.
Utenos rajono savivaldybės administracija