utenis 11

Saturday, March 24, 2018

Keliomis eilutėmis

Kovo 21 dieną Utenos apskrities vyrų krizių centro direktorius Egidijus Kornevas kartu su Bendruomeninių šeimos namų socialiniu darbuotoju – koordinatoriumi Martynu Grunevu bei soc. darbuotoju Gyčiu Stankevičiumi lankėsi Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis“, kur kalbėjo apie smurtą artimoje aplinkoje bei jo prevencijos būdus ir kompleksinę pagalbą šeimai. Susitikimo metu darželio bendruomenei buvo pristatyta Asociacija Utenos apskrities vyrų krizių centras, jos vykdomos veiklos bei teikiama pagalba, Utenos rajono savivaldybės kartu su partneriais Utenos šeimos ir vaiko gerovės centru bei Utenos apskrities vyrų krizių centru įgyvendinamas projektas „Kompleksinė pagalba šeimai Utenos rajone“, Bendruomeniniai šeimos namai, teikiamos kompleksinės paslaugos, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre įsikūręs paramos šeimai skyrius bei teikiama stacionari ir nestacionari pagalba krizines situacijas išgyvenančioms šeimoms.
next
prev

 yra1

 

 


 

 Nepamirškite šį sekmadienį, kovo 25 dieną, 3 val.

laikrodžių rodyklių pasukti viena valanda pirmyn.

 

 

 prenumerata2018 antram ketvirciui

 

 

 

  Sveiko maisto naujovės jau Utenoje!

Užsukę pas mus į redakciją (A. Baranausko g. 17) galėsite įsigyti įvairių žolelių, uogų, sėklų, kruopų, lazdelių ir kt. Viskas be jokių cheminių priedų, saldiklių, E ir t. t. Žodžiu, viskas natūralu: ekologiškai užauginti augalai žemoje temperatūroje išdžiovinti, sumalti, supilstyti į užspaudžiamus pakelius ir pateikti Jums. Ir, kas ne mažiau svarbu, – kaina neišgąsdins Jūsų piniginės.

 

 

 

 MU 2proc baneris 300x250


 

 

 

IMG 8375Vasario 20 d. buvo surengtas Utenos jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame svarstyti aštuoni klausimai. Posėdžiui pirmininkavo Utenos rajono savivaldybės meras, Utenos jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Alvydas Katinas.
Pirmiausia buvo apsvarstytas ir patvirtintas Utenos rajono jaunimo reikalų tarybos 2018 metų veiklos planas, kuriame numatyta rengti posėdžius, organizuoti susitikimus, mokymus, patikras ir kitas veiklas.
Posėdžiuose Jaunimo taryba planuoja svartyti klausimus dėl savanorystės modelio rengimo, rajono savivaldybės viešojo transporto vizijos, miesto šventės ir „Jaunimo taško“ organizavimo, Lietuvos šimtmečiui paminėti jaunimui skirtų veiklų įgyvendinimo Utenos rajone ir kt. Taip pat plane numatytas Utenos rajono savivaldybės jaunimo politikos strategijos parengimas, pagalbos jaunimo iniciatyvoms, renginiams organizuoti teikimas, informacijos apie socialinių tinklų galimybes skleidimas, mokymų, konsultacijų saugaus ir teisėto darbo įgūdžių, verslumo įgūdžių skatinimo, nusikaltimų, azartinių lošimų ir administracinių nusižengimų, priklausomybių prevencijos, sveikos gyvensenos klausimais organizavimas, Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos (UVJOS) „Apskritasis stalas“ projektų ir projektų, skirtų smulkiojo ir vidutinio verslo plėtrai rajone, rėmimas ir kt.
Aptariant ir tvirtinant jaunimo reikalų tarybos 2017 m. veiklos ataskaitą Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas akcentavo, kad Utenos rajono jaunimas yra aktyvus, iniciatyvus ir veiklus. „Tuo galime tik pasidžiaugti, – sakė vedėjas. – Lėšos, skiriamos jaunimo projektams, organizuojamiems renginiams finansuoti, neabejotinai yra paskata jaunimui siekti norimų tikslų ir būti dar aktyvesniems bei veiklesniems.“
Kalbant apie prioritetų, skirtų savivaldybės jaunimo užimtumo skatinimo konkursui, nustatymą, įsivyravo diskusija apie jaunimo erdvių steigimo galimybes mieste ir seniūnijose. Meras A. Katinas pabrėžė, kad neužtenka nustatyti vietas jaunimo erdvėms, reikia, kad tose erdvėse vyktų intensyvus gyvenimas, kuris pritrauktų į jas kuo daugiau jaunimo. „Jaunimo erdvių steigimas – svarbus klausimas, – sakė meras. – Todėl siūlau jį įtraukti į Jaunimo reikalų tarybos 2018 metų veiklos planą.“
Posėdyje buvo diskutuojama dėl patalpų skyrimo Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių savivaldų informavimo centrui. Jaunimo reikalų taryba taip pat aptarė Utenos rajono savivaldybės jaunimo politikos strategijos kūrimą, Jaunimo reikalų departamento rekomendacijas dėl jaunimo politikos stiprinimo vietos lygmeniu, UVJOS „Apskritasis stalas“ veiklos finansavimo.
Baigiantis posėdžiui iniciatyvos „Pilietiškumo mokykla 2017“, įgyvendinamos visoje šalyje, organizatorius Utenoje Augustas Žvirblis pristatė praėjusiais metais gruodžio 8 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje vykusio renginio „Pilietiškumo mokykla 2017“, kurio metu gimnazistai dalyvavo savivaldos rinkimų simuliacijoje, rezoliuciją. Joje „Pilietiškumo mokyklos“ dalyviai pateikė pasiūlymus, susietus su miesto tvarkymu, investicijų pritraukimu, daugiabučių renovacijos skatinimu, jaunimo organizacijų finansavimu, smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimu bei rėmimu, draudimu rūkyti masiniuose renginiuose, kraštovaizdžio infrastruktūros gerinimu, atliekų tvarkymu, turizmo plėtra ir kt. Pasak mero, minėti jaunimo pasiūlymai yra verti dėmesio ir verti, kad į juos būtų atsižvelgta.
Utenos rajono savivaldybės administracija

Orai

 

upelis1Malonus, šiltas, saulėtas turėtų būti šis savaitgalis. Šiluma dar išsilaikys ir pirmadienį, tačiau vėliau nieko gero. pirmadienio dieną žadami 8 laipsniai šilumos, antradienį šilumos sumažės per pusę, o trečiadienio dieną teliks vargani 3 laipsniai. Naktimis bus vėsu – nuo nulio pirmadienį iki 1 laipsnio šalčio antradienį ir trečiadienį, nors orai kaip reikiant atšals ir subjurs jau ketvirtadienį.  
Krituliai ir pirmojoje savaitės pusėje bus visokie:  lietus, vėliau pereinantis į šlapdribą ir netgi į sniegą. Tikėtina, kad savaitės viduryje vėl gali susidaryti nestora, neilgai išsilaikanti, bet vis tiek sniego danga.
Vidutinio stiprumo vėjas kryptį keis kelis kartus per dieną, kol trečiadienį pasisuks iš rytų.
Guodžia nebent tik tai, kad Velykos, kaip ir praėjusios Kalėdos, bus tokios pačios – be sniego, bet ir be žibučių.

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Suvalkietis Petras parvažiuoja namo taksi. „Dvidešimt eurų“, – sako taksi vairuotojas. – „O – atsako Petras. – Gal galite šiek tiek atgal pavažiuoti, nes su savimi turiu tik dvylika.“
***
Girtas vyras naktį grįžta namo. Duris atidaro žmona su keptuve rankoje. Vyras: „gal tu eik miegoti, Aldute, aš nealkanas.“
***
„Neįsivaizduoju, kaip vienas žmogus gali tiek klaidų pridaryti?“ – „Kodėl vienas? – išdidžiai sako Petriukas. – Kartu su tėvu darėm!“
***
Mokytojas: „Petriuk, rytoj į mokyklą be tėvo neateik!“ – „O poryt?“

bitininkas11

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-03-20

  2018-03-20 gautas moters (g. 1982 m.), gyv. Anykščių r., Keblonių k., Žiburio g., pareiškimas, kad jos nepilnametį sūnų (g. 2000 m.) apie 18.15 val. Anykščiuose, Parko g., miesto parko lauko žaidimų aikštelėje, sumušė du pažįstami jaunuoliai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-03-20

  2018-03-20 apie 11.20 val. Anykščių r., Troškūnų sen., Smėlynės k., Juostos upelyje, rastas moters (g. 1960 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 2018-03-20 apie 16.20 val. Ignalinos r., Vidiškių sen., Maksimonių k., Sodų g., vyras (g. 1961 m.), gyv. Ignalinos r., Vidiškių sen., Rimšėnų k., būdamas neblaivus (2,26 prom.) pasipriešino į įvykį atvykusiam uniformuotam Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PKRS vyresniajam tyrėjui, smūgiuodamas vieną kartą kumščiu jam į krūtinės sritį. Vyras sulaikytas ir atvežtas į Utenos apskrities VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-03-21

  2018-03-21 apie 21.30 val. Utenoje, Vaižganto g., vyras (g. 1972 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1953 m.). Vyras sulaikytas. 2018-03-21 apie 23.55 val. Zarasuose, Malūno g., neblaivus (2,43 prom.) vyras (g. 1962 m.) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1959 m.). Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-03-21

  2018-03-21 apie 14.55 val. Zarasuose, Aušros skg., mokyklinis autobusiukas, vairuojamas blaivaus (0,00 prom.) vyro (g. 1961 m.), važiuodamas atbuline eiga partrenkė mergaitę (g. 2014 m.). Dėl įtariamo galvos smegenų sutrenkimo ir dubens kaulų lūžių nukentėjusioji paguldyta į VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų vaikų reanimacijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1
 • 2