utenis 11

Tuesday, December 11, 2018

Keliomis eilutėmis

Utenos rajono savivaldybės jaunimo užimtumo programos lėšomis Utenos jaunimo informacijos centras šių metų lapkričio mėnesio paskutiniosiomis dienomis Utenos rajono jaunimui inicijavo savanorystės savaitę, kurios metu 12 rajono institucijose ir įstaigose iš anksto užsiregistravusių jaunuolių galėjo atlikti savanorystės praktiką, įgyti patirties, susipažinti su įstaigų ir institucijų darbo veiklos ypatumais. Gruodžio 5 d. jaunieji uteniškiai buvo pakviesti į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką paminėti savanorystės dienos. Jaunimas turėjo galimybę išklausyti konsultanto Lino Stanaičio pranešimą apie Europos solidarumo korpusą ir susitikti su Lietuvoje gerai žinomu renginių organizatoriumi Jogailu Morkūnu, kuris kalbėjo apie savanorystės patirtį dirbant su jaunais žmonėmis.
next
prev

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

 2019

 

 

 

ballai3Utenos „Juventus“ komanda paskutiniu metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Keli iš eilės sekę pralaimėjimai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) komandą „nusviedė“ į aštuntą turnyrinės lentelės vietą. Kad ir kaip žiūrėsi, tai yra priešpriešpaskutinė vieta. Džiaugtis galima tik komandos žaidėjų kovingumu, rungtynėms atiduodamomis visomis jėgomis ir širdimi. Ir sėkme FIBA Europos taurės turnyre, kuriame, nugalėjusi Vengrijos Sekėšfehervaro „Alba“ krepšininkus, komanda žaidžia ketvirtfinalyje. Kovo 28 d. „Juventus“ antrą kartą susitiko su Avelino (Italija) „Sidigas“ komanda, su kuria dvikova namuose baigėsi lygiosiomis 77:77.
Kaip tik šiose rungtynėse uteniškius ištiko dar viena bėda: pargriuvęs Kenny Gainesas susižeidė koją ir... sezonas jam Utenoje baigėsi: Kenny Gainesui trūko Achilo sausgyslė. Dar praeitų metų lapkritį sunki trauma iš rikiuotės išvedė Lauryną Samėną, kuriam trūko kryžminis kelio raištis ir plyšo abu meniskai. Paskutiniuose susitikimuose savo draugams dėl traumos padėti negalėjo ir vienas iš lyderių Anthony Irelandas.
Taigi, kaip mėgstama sakyti, „Juventus“ stipriai nukraujavo ir atsidūrė ten, kur atsidūrė. Bet komandos treneriai Žydrūnas Urbonas, Robertas Stankevičius bei kiti vadovai nuleisti rankų neketina. Dar iki naujų žaidėjų registracijos LKL’e termino pabaigos buvo suspėta padaryti vieną svarbų darbą: užregistruoti tris snaiperius. Tikimasi, kad nauji žaidėjai padės sustiprinti komandą, užsitikrinti vietą LKL’o stipriausiųjų penketuke ir sėkmingai kautis FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje.
„Juventus“ klubas jau informavo, kad dvejų metų sutartis pasirašyta su 29 m. Švedijos ir Bosnijos pilietybes turinčiu snaiperiu Dino Pita. Apie kitus du snaiperius neskubėta pranešti, kol, kaip teigė VšĮ „Utenos Juventus“ direktorius Eimantas Skersis, nebuvo iki galo susitarta dėl sutarčių sąlygų ir nesuderėta dėl žaidimo „Juventus“ komandoje termino.


„Galiu dabar tvirtai pasakyti, kad „Juventus“ komandoje netrukus pamatysime žaidžiančius amerikiečius brolius LiAngelo ir LaMello Ballus, – sakė Eimantas Skersis. – Taip jau atsitiko, kad į mus per savo patikėtinius kreipėsi brolių tėvas LaVaras Ballas. Buvom informuoti, jog ponas Ballas siekia, kad jo sūnūs turėtų galimybę plačiau susipažinti su europietišku, kartu ir su lietuvišku, krepšiniu, todėl jis stengiasi sudaryti sąlygas LiAngelo ir LaMello žaisti įvairiuose krepšinio klubuose. Manau, kad broliai Ballai žais ir kituose Lietuvos krepšinio klubuose, bet pirmiausia LaVaras Ballas nori matyti savo sūnus rungtyniaujančius „Juventus“ komandoje. Kodėl „Juventus“? Kaip teko sužinoti, ponui Ballui „Juventus“ komanda pasirodė vieninga kaip kumštis. Be to, jam imponuoja mūsų žaidėjų kovingumas, aistra krepšiniui ir, žinoma, niekada nevėluojantys atlyginimai.“
„Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas anksčiau yra išsakęs savo nuomonę, kad komanda populiarumo nesivaiko ir amerikiečių brolių žaisti į „Juventus“ nekvies. Bet vyr. trenerį, kaip teigė klubo direktorius, pavyko perkalbėti, nes tokios progos, kai patys amerikiečiai prašosi į komandą, praleisti negalima. Be to, LaVaro Ballo finansinė parama klubui labai pravers.
„Nelegva buvo susitarti su Prienų-Birštono „Vytauto“ klubu, ypač su terneriu Virginijumi Šeškumi, – sakė E. Skersis. – Bet su „Vytautu“ amerikiečių pasirašytoje sutartyje buvo numatyta galimybė sutartį nutraukti. LaVarui Ballui teko sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Dėkoju Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, labai padėjusiam derantis su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku, su tėvu bei broliais Ballais.“

Amerikiečius brolius žaidžiančius Utenoje pamatysime jau balandžio 7 d., kai „Juventus“ susigrums su Panevėžio „Lietkabeliu“. Apsidairyti į Uteną broliai atvyko kovo 22 d., susitiko su klubo vadovais ir žaidėjais. Kartu su charizmatiškuoju tėvu į Uteną jie persikraustys prieš pat Velykas, kovo 31 d. LiAngelo Ballas pasirinko sau neįprastus 33 numeriu pažymėtus marškinėlius, kadangi Utenos „Juventus“ komandoje 3 numeriu pažymėti marškinėliai turi šeimininką – 3-iuoju numeriu rungtyniauja Anthony Irelandas. Na, o LaMello Ballas, patartas tėvo, vilkės 1 numeriu pažymėtus marškinėlius.
Rungtynių balandžio 7 d. metu visų žiūrovų laukia staigmenos, kurias ruošia ekscentriškasis LaVaras Ballas. Pono LaVaro Ballo sprendimu pirmajam žiūrovų šimtukui bilietai į rungtynes bus dovanojami. Norintys gauti šią dovaną turi kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4, Utena) 103 kab. Detalesnė informacija teikiama tel.: 8 389 43509, 8 389 48341.
Tad kviečiame uteniškius ir aplinkinių rajonų krepšinio mylėtojus balandžio 7 d. atvykti į Utenos daugiafunkcį sporto centrą stebėti „Juventus“ ir „Lietkabelio“ susitikimo, kuris žada būti ne tik kovingas, bet ir intriguojantis. Kas nugalės – broliai Ballai ar broliai Lavrinovičiai?
Utenos rajono savivaldybės
administracija

Orai


 

autumn by kojnyciukeEglutės įžiebimo šventė Utenoje, atrodo, gali prišaukti žiemą. Viskas keistis turėtų šiomis dienomis. Tiksliau, lietų turėtų keisti sniegas, o silpnai teigiamą temperatūrą – silpnai neigiama.
Ketvirtadienio naktį žadama 2 laipsniai šalčio, dieną temperatūra svyruos apie nulį. Silpnai pasnigs. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės krypčių vėjas.
Penktadienį silpnai šals visą parą. Vakare pasnigs. Vėjas išliks tos pačios krypties ir tokio pat stiprumo.
Šeštadienį bus dar šiek tiek šalčiau. Naktį temperatūra kris iki 4 , dieną- iki 2 laipsnių šalčio. Vėjas suksis iš rytų pusės. Dieną silpnai pasnigs.
Nieko malonaus nežadama ir sekmadienį. Bus laipsniu šalčiau. Pūs nestiprus, bet žvarbus rytų vėjas.
Su po truputį stiprėjančiu šaltuku keliausime pasitikti šv. Kalėdų. Guodžia tai, kad netrukus diena nustos trumpėti.

Decrease font size Default font size Increase font size

karolina22

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Britų mokslininkai nustatė, jog plaunant kojas nusiplauna ir rankos.
*
Mes pasistengsime, kad jūs mūsų sanatorijoje jaustumėtės kaip namuose.
– Ką jūs! Aš atvažiavau pailsėti.
*
Skambutis į duris:
– Atleiskite, aš renku aukas naujam baseinui.
– Prašau, štai jums kibiras vandens.
*
Pasodino į kalėjimą prancūzą, žydą ir lenką. Leido pasiimti po vieną daiktą. Lenkas paprašė parūkyti. Žydas – telefono. Prancūzas paprašė moters.

suopirkimas

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-12-07

  2018-12-07 apie 20.20 val. Utenos r., Kuktiškių mstl., Tauragnų g., sustabdyto automobilio „Opel frontera“ vairuotojui (neturinčiam teisės vairuoti) (g. 1982 m.), gyv. Utenos r., Kuktiškių mstl., Krašuonos g., nustatytas sunkus 2,88 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 2018-12-07 10.40 val. Molėtų r., Luokesos sen., Kijėlių k., Miško g., gyvenamojo namo kambaryje, rastas vyro (g. 1960 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 • 2018-12-08

  2018-12-08 apie 20.04 val. Utenoje, Joneliškio g., automobilio „Audi 80“ vairuotojas (g. 1996 m.), gyv. Molėtų r., Čiulėnų sen., Pavarnynių k., būdamas neblaivus (1,58 prom.) ir neturėdamas teisės vairuoti, neatsižvelgė į kelio ir važiavimo sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į elektros stulpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.
 • 2018-12-09

  2018-12-09 apie 13.57 val. Utenoje, Užpalių g., rastas vyro (g. 1964 m.) kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 2018-12-09 apie 18.35 val. Utenos r. sav., Leliūnų sen., Narkūnų k., Utenėlės g., rastas vyro (g. 1949 m.) kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 • 2018-12-10

  Gautas vyro (g. 1963 m.), gyv. Visagine, Statybininkų g., pareiškimas, kad 2018-12-10 apie 12.00 val. atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Ignalinos r. sav., Dūkšte, Sodų g., pastebėjo, jog iš namo pavogti įvairūs maisto produktai bei du kilogramai vario. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-12-10 apie 10.00 val. Anykščių r. sav., Troškūnų sen., Troškūnų mstl., Žemaitės g., namuose rastas vyro (g. 1950 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 • 1