utenis 11

Saturday, March 23, 2019

Keliomis eilutėmis

Kovo 22–23 d. Lietuvos prekybos centruose vyksta tradicinė „Maisto banko“ akcija, skatinanti žmones aukoti. Tikėdamiesi uteniškių dosnumo, akcijos atributika pasipuošę savanoriai kovo 22–23 d. dirba „Vyturių“, „Aukštakalnio“, „Rašės“, „Santakos“, „Maxima XX“, „Maxima X“, „Rimi“, „Iki“ ir „Lidl“ prekybos centruose. Akcijoje dalyvauja Utenos šeimos ir vaiko gerovės centras, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras, VšĮ Krizių centras „Angelų pieva“, VšĮ „Sveikatą į namus“, Utenos lietuvių ir švedų draugija, Utenos krašto žmonių su negalia sąjunga, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Utenos Viltis“, Utenos maltiečių grupė. „Maisto banko“ akcijos savanoriai pasitiks prekybos centrų lankytojus su skrajutėmis, prašydami nupirkti bei paaukoti ilgo galiojimo maisto produktų ir taip padėti skurdžiai gyvenantiesiems. Paaukoti produktai bus išdalyti mažas pajamas gaunantiems asmenims, daugiavaikėms šeimoms, bedarbiams, benamiams, neįgaliesiems.
next
prev

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į

„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

 

2019 naujosknigos

 

 

ballai3Utenos „Juventus“ komanda paskutiniu metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Keli iš eilės sekę pralaimėjimai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) komandą „nusviedė“ į aštuntą turnyrinės lentelės vietą. Kad ir kaip žiūrėsi, tai yra priešpriešpaskutinė vieta. Džiaugtis galima tik komandos žaidėjų kovingumu, rungtynėms atiduodamomis visomis jėgomis ir širdimi. Ir sėkme FIBA Europos taurės turnyre, kuriame, nugalėjusi Vengrijos Sekėšfehervaro „Alba“ krepšininkus, komanda žaidžia ketvirtfinalyje. Kovo 28 d. „Juventus“ antrą kartą susitiko su Avelino (Italija) „Sidigas“ komanda, su kuria dvikova namuose baigėsi lygiosiomis 77:77.
Kaip tik šiose rungtynėse uteniškius ištiko dar viena bėda: pargriuvęs Kenny Gainesas susižeidė koją ir... sezonas jam Utenoje baigėsi: Kenny Gainesui trūko Achilo sausgyslė. Dar praeitų metų lapkritį sunki trauma iš rikiuotės išvedė Lauryną Samėną, kuriam trūko kryžminis kelio raištis ir plyšo abu meniskai. Paskutiniuose susitikimuose savo draugams dėl traumos padėti negalėjo ir vienas iš lyderių Anthony Irelandas.
Taigi, kaip mėgstama sakyti, „Juventus“ stipriai nukraujavo ir atsidūrė ten, kur atsidūrė. Bet komandos treneriai Žydrūnas Urbonas, Robertas Stankevičius bei kiti vadovai nuleisti rankų neketina. Dar iki naujų žaidėjų registracijos LKL’e termino pabaigos buvo suspėta padaryti vieną svarbų darbą: užregistruoti tris snaiperius. Tikimasi, kad nauji žaidėjai padės sustiprinti komandą, užsitikrinti vietą LKL’o stipriausiųjų penketuke ir sėkmingai kautis FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje.
„Juventus“ klubas jau informavo, kad dvejų metų sutartis pasirašyta su 29 m. Švedijos ir Bosnijos pilietybes turinčiu snaiperiu Dino Pita. Apie kitus du snaiperius neskubėta pranešti, kol, kaip teigė VšĮ „Utenos Juventus“ direktorius Eimantas Skersis, nebuvo iki galo susitarta dėl sutarčių sąlygų ir nesuderėta dėl žaidimo „Juventus“ komandoje termino.


„Galiu dabar tvirtai pasakyti, kad „Juventus“ komandoje netrukus pamatysime žaidžiančius amerikiečius brolius LiAngelo ir LaMello Ballus, – sakė Eimantas Skersis. – Taip jau atsitiko, kad į mus per savo patikėtinius kreipėsi brolių tėvas LaVaras Ballas. Buvom informuoti, jog ponas Ballas siekia, kad jo sūnūs turėtų galimybę plačiau susipažinti su europietišku, kartu ir su lietuvišku, krepšiniu, todėl jis stengiasi sudaryti sąlygas LiAngelo ir LaMello žaisti įvairiuose krepšinio klubuose. Manau, kad broliai Ballai žais ir kituose Lietuvos krepšinio klubuose, bet pirmiausia LaVaras Ballas nori matyti savo sūnus rungtyniaujančius „Juventus“ komandoje. Kodėl „Juventus“? Kaip teko sužinoti, ponui Ballui „Juventus“ komanda pasirodė vieninga kaip kumštis. Be to, jam imponuoja mūsų žaidėjų kovingumas, aistra krepšiniui ir, žinoma, niekada nevėluojantys atlyginimai.“
„Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas anksčiau yra išsakęs savo nuomonę, kad komanda populiarumo nesivaiko ir amerikiečių brolių žaisti į „Juventus“ nekvies. Bet vyr. trenerį, kaip teigė klubo direktorius, pavyko perkalbėti, nes tokios progos, kai patys amerikiečiai prašosi į komandą, praleisti negalima. Be to, LaVaro Ballo finansinė parama klubui labai pravers.
„Nelegva buvo susitarti su Prienų-Birštono „Vytauto“ klubu, ypač su terneriu Virginijumi Šeškumi, – sakė E. Skersis. – Bet su „Vytautu“ amerikiečių pasirašytoje sutartyje buvo numatyta galimybė sutartį nutraukti. LaVarui Ballui teko sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Dėkoju Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, labai padėjusiam derantis su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku, su tėvu bei broliais Ballais.“

Amerikiečius brolius žaidžiančius Utenoje pamatysime jau balandžio 7 d., kai „Juventus“ susigrums su Panevėžio „Lietkabeliu“. Apsidairyti į Uteną broliai atvyko kovo 22 d., susitiko su klubo vadovais ir žaidėjais. Kartu su charizmatiškuoju tėvu į Uteną jie persikraustys prieš pat Velykas, kovo 31 d. LiAngelo Ballas pasirinko sau neįprastus 33 numeriu pažymėtus marškinėlius, kadangi Utenos „Juventus“ komandoje 3 numeriu pažymėti marškinėliai turi šeimininką – 3-iuoju numeriu rungtyniauja Anthony Irelandas. Na, o LaMello Ballas, patartas tėvo, vilkės 1 numeriu pažymėtus marškinėlius.
Rungtynių balandžio 7 d. metu visų žiūrovų laukia staigmenos, kurias ruošia ekscentriškasis LaVaras Ballas. Pono LaVaro Ballo sprendimu pirmajam žiūrovų šimtukui bilietai į rungtynes bus dovanojami. Norintys gauti šią dovaną turi kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4, Utena) 103 kab. Detalesnė informacija teikiama tel.: 8 389 43509, 8 389 48341.
Tad kviečiame uteniškius ir aplinkinių rajonų krepšinio mylėtojus balandžio 7 d. atvykti į Utenos daugiafunkcį sporto centrą stebėti „Juventus“ ir „Lietkabelio“ susitikimo, kuris žada būti ne tik kovingas, bet ir intriguojantis. Kas nugalės – broliai Ballai ar broliai Lavrinovičiai?
Utenos rajono savivaldybės
administracija

Orai

 

 

P3314606Po ganėtinai ramaus ir šilto savaitgalio orai vėl atvės. Naktį į pirmadienį žadami 2 laipsniai šalčio, dieną – iki 6 laipsnių šilumos. Silpnai palis, kartkartėmis debesų properšose pasirodys saulė.
Antradienį bus dar vėsiau – naktį tie patys 2 laipsniai šalčio, dieną tesušils iki 4 laipsnių šilumos. Lietų keis sniegas, bet kritulių nebus daug.
Trečiadienį viskas panašiai, tik be kritulių. Naktį žadami 2 laipsniai šalčio, dieną – 5 laipsniai šilumos.
Visas tris dienas pūs žvarbus (4–7 metrų per sekundę) vėjas.
Trečiadienį prasidės tris dienas truksianti vidutinė giomagnetinė audra. Mėnulio pilnaties metas. Dienos ilgumas – 12 valandų ir 20 minučių.

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777– Ar galima Klausui patikėti paslaptį?
– Žinoma, jam prieš trejus metus pakėlė atlyginimą, o jo žmona iki šiol to nežino.
*
Smarkiai žvairuojanti moteris apsilanko pas okulistą:
– Ar seniai jūs pradėjote žvairuoti? – klausia gydytojas.
– Nuo tada, kai mano dvynukai pradėjo vaikščioti.
*
Kalbasi du vyrukai:
– Kodėl moterys gyvena ilgiau?
– Tyčia.
*
Barasi sužadėtiniai:
– Man nusibodo gyventi su tavim, tu prakeiktas šykštuoli! Še, pasiimk savo žiedą!
– O kur dėžutė?

teatrai1

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2019-03-18

  2019-03-18 apie 13.16 val. gautas vyro (g. 1997 m.) pareiškimas, kad įsibrauta į jam priklausančią sodybą, esančią Utenos r., Vyžuonų sen., Grybelių k., ir pavogta du dviračiai, žoliapjovė, šienapjovė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.. 2019-03-18 apie 17.56 val. gautas moters pareiškimas, kad apie 07.00 val. iš namų, esančių Anykščių r., Kurklių mstl., Kavarsko g., išėjo dukra (g. 2005 m.) ir iki šiol negrįžo. Dukros mobilusis telefonas išjungtas, paskutinė telefono buvimo vieta nustatyta 15.41 val. Vilniuje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-03-19

  2019-03-19 apie 10.00 val. Molėtų r., Suginčių sen., Triberžių k., moteris (g. 1975 m.), atvykusi į jai priklausantį žemės sklypą, pastebėjo, kad nupjauti ir pavogti įvairūs medžiai. Pavogta apie 25 kubiniai metrai medienos. Padaryta 1500 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-03-19 apie 20.00 val. Utenoje, Taikos g., neblaivus (nustatytas 1,73 prom. girtumas) vyras (g. 1980 m.) smurtavo prieš kartu gyvenančią sugyventinės dukrą (g. 2004 m.). Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-03-19 apie 07.00 val. Anykščių r., Troškūnų sen., Mediniškių k., namuose, rastas vyro (g. 1952 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
 • 2019-03-20

  2019-03-20 apie 17.05 val. Molėtų r., kelyje Utena–Pakalniai–Alanta 14 km, sustabdyto automobilio „VW Jetta“ vairuotojui (g. 1958 m.), gyv. Molėtų r., Suginčių sen., Skudutiškio k., nustatytas 2,54 prom. girtumas. Vyras po apklausos paleistas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-03-21 apie 22.00 val. į moters (g. 1954 m.) namus, esančius Anykščių r., Kavarsko sen., Knitiškių k., įsiveržė du nepažįstami vyriškiai (apie 40 metų amžiaus), kurie prisistatę pareigūnais reikalavo jos atiduoti nelegalų alkoholį, padirbtus pinigus. suradę kambaryje keturis alkoholinių gėrimų butelius bei 80 eurų pasišalino. Padaryta 100 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-03-22 apie 02.40 val. bute, esančiame Utenoje, Aukštakalnio g., konflikto metu neblaivus (nustatytas 1,22 prom. girtumas) vyras (g. 1970 m.) smurtavo prieš motiną (g. 1939 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.
 • 2019-03-14

  Gautas moters (g. 1972 m.), gyv. Utenoje, Grybelių g., pareiškimas, kad 2019-03-14 apie 13.45 val. šalia daugiabučio Utenoje, Taikos g., vyras (g. 1975 m.), gyv. Utenoje, Taikos g., be jokios paaiškinamos priežasties užsipuolė mažametį sūnų (g. 2006 m.) ir sukėlė fizinį skausmą – sudavė kumščiu smūgius į krūtinę, smūgį į veidą bei spyrė į pilvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1