utenis 11

Tuesday, April 24, 2018

Keliomis eilutėmis

Utenos rajono savivaldybės administracija paskelbė miesto laikrodžio Utenio aikštėje projektų konkursą. Konkurso uždavinys – sukurti Utenos miesto laikrodį. Konkurso darbai pateikiami iki 2018 m. gegužės 31 d. 10.00 val. Utenos rajono savivaldybės administracijai ir nuo 2018 m. birželio 1 d. bus eksponuojami Utenos rajono savivaldybės administracijos patalpose, ten pat vyks viešas projektų svarstymas. Apie viešo projektų svarstymo datą informuosime papildomai.
Balandžio 3 d.–balandžio 20 d. trukusi aplinkosauginė akcija ,,Lydeka“ baigėsi. Atsižvelgdami į būtinybę vandens telkiniuose užtikrinti kuo efektyvesnę besirengiančių neršti ar neršiančių lydekų apsaugą, Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai vykdė reidus tikrindami Utenos, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Anykščių rajonų vandens telkinius. Vykdydami reidus, inspektoriai aiškinosi, kaip laikomasi draudimo žvejoti lydekas draudžiamu metu. Lydekų neršto laikotarpiu iš viso buvo suorganizuoti 34 reidai. Patikrinimų metu daugiausia pažeidimų nustatyta ir protokolų surašyta už draudžiamų žvejybos įrankių naudojimą ar žvejybą draudžiamu būdu bei neteisėtų žvejybos įrankių laikymą. Dėl mėgėjų žvejybos reikalavimų pažeidimų iš žvejų paimta 50 tinklinių, ne mėgėjų žvejybai skirtų įrankių, 2 plaukiojimo priemonės – valtys.
next
prev

 yra1

 

 prenumerata2018 antram ketvirciui

 

  Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

Skelbimas Balzena

 

 

 

 

ŠAUKIAMAS

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Utenos Viltis”

Visuotinis narių susirinkimas, 2018 metų balandžio mėn. 26 d. 12 val.

Kuris vyks buveinėje Taikos 6, Utena.

SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ:

 1. Dėl 2017 m. veiklos ataskaitos.
 2. Dėl metinės finansinės veiklos patikrinimo ataskaitos.      
 3. Einamieji klausimai.

Bendrijos pirmininkė Aldona Vėbrienė

 

 

 

 

ballai3Utenos „Juventus“ komanda paskutiniu metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. Keli iš eilės sekę pralaimėjimai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) komandą „nusviedė“ į aštuntą turnyrinės lentelės vietą. Kad ir kaip žiūrėsi, tai yra priešpriešpaskutinė vieta. Džiaugtis galima tik komandos žaidėjų kovingumu, rungtynėms atiduodamomis visomis jėgomis ir širdimi. Ir sėkme FIBA Europos taurės turnyre, kuriame, nugalėjusi Vengrijos Sekėšfehervaro „Alba“ krepšininkus, komanda žaidžia ketvirtfinalyje. Kovo 28 d. „Juventus“ antrą kartą susitiko su Avelino (Italija) „Sidigas“ komanda, su kuria dvikova namuose baigėsi lygiosiomis 77:77.
Kaip tik šiose rungtynėse uteniškius ištiko dar viena bėda: pargriuvęs Kenny Gainesas susižeidė koją ir... sezonas jam Utenoje baigėsi: Kenny Gainesui trūko Achilo sausgyslė. Dar praeitų metų lapkritį sunki trauma iš rikiuotės išvedė Lauryną Samėną, kuriam trūko kryžminis kelio raištis ir plyšo abu meniskai. Paskutiniuose susitikimuose savo draugams dėl traumos padėti negalėjo ir vienas iš lyderių Anthony Irelandas.
Taigi, kaip mėgstama sakyti, „Juventus“ stipriai nukraujavo ir atsidūrė ten, kur atsidūrė. Bet komandos treneriai Žydrūnas Urbonas, Robertas Stankevičius bei kiti vadovai nuleisti rankų neketina. Dar iki naujų žaidėjų registracijos LKL’e termino pabaigos buvo suspėta padaryti vieną svarbų darbą: užregistruoti tris snaiperius. Tikimasi, kad nauji žaidėjai padės sustiprinti komandą, užsitikrinti vietą LKL’o stipriausiųjų penketuke ir sėkmingai kautis FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje.
„Juventus“ klubas jau informavo, kad dvejų metų sutartis pasirašyta su 29 m. Švedijos ir Bosnijos pilietybes turinčiu snaiperiu Dino Pita. Apie kitus du snaiperius neskubėta pranešti, kol, kaip teigė VšĮ „Utenos Juventus“ direktorius Eimantas Skersis, nebuvo iki galo susitarta dėl sutarčių sąlygų ir nesuderėta dėl žaidimo „Juventus“ komandoje termino.


„Galiu dabar tvirtai pasakyti, kad „Juventus“ komandoje netrukus pamatysime žaidžiančius amerikiečius brolius LiAngelo ir LaMello Ballus, – sakė Eimantas Skersis. – Taip jau atsitiko, kad į mus per savo patikėtinius kreipėsi brolių tėvas LaVaras Ballas. Buvom informuoti, jog ponas Ballas siekia, kad jo sūnūs turėtų galimybę plačiau susipažinti su europietišku, kartu ir su lietuvišku, krepšiniu, todėl jis stengiasi sudaryti sąlygas LiAngelo ir LaMello žaisti įvairiuose krepšinio klubuose. Manau, kad broliai Ballai žais ir kituose Lietuvos krepšinio klubuose, bet pirmiausia LaVaras Ballas nori matyti savo sūnus rungtyniaujančius „Juventus“ komandoje. Kodėl „Juventus“? Kaip teko sužinoti, ponui Ballui „Juventus“ komanda pasirodė vieninga kaip kumštis. Be to, jam imponuoja mūsų žaidėjų kovingumas, aistra krepšiniui ir, žinoma, niekada nevėluojantys atlyginimai.“
„Juventus“ vyr. treneris Žydrūnas Urbonas anksčiau yra išsakęs savo nuomonę, kad komanda populiarumo nesivaiko ir amerikiečių brolių žaisti į „Juventus“ nekvies. Bet vyr. trenerį, kaip teigė klubo direktorius, pavyko perkalbėti, nes tokios progos, kai patys amerikiečiai prašosi į komandą, praleisti negalima. Be to, LaVaro Ballo finansinė parama klubui labai pravers.
„Nelegva buvo susitarti su Prienų-Birštono „Vytauto“ klubu, ypač su terneriu Virginijumi Šeškumi, – sakė E. Skersis. – Bet su „Vytautu“ amerikiečių pasirašytoje sutartyje buvo numatyta galimybė sutartį nutraukti. LaVarui Ballui teko sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Dėkoju Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, labai padėjusiam derantis su Prienų rajono savivaldybės meru Alvydu Vaicekausku, su tėvu bei broliais Ballais.“

Amerikiečius brolius žaidžiančius Utenoje pamatysime jau balandžio 7 d., kai „Juventus“ susigrums su Panevėžio „Lietkabeliu“. Apsidairyti į Uteną broliai atvyko kovo 22 d., susitiko su klubo vadovais ir žaidėjais. Kartu su charizmatiškuoju tėvu į Uteną jie persikraustys prieš pat Velykas, kovo 31 d. LiAngelo Ballas pasirinko sau neįprastus 33 numeriu pažymėtus marškinėlius, kadangi Utenos „Juventus“ komandoje 3 numeriu pažymėti marškinėliai turi šeimininką – 3-iuoju numeriu rungtyniauja Anthony Irelandas. Na, o LaMello Ballas, patartas tėvo, vilkės 1 numeriu pažymėtus marškinėlius.
Rungtynių balandžio 7 d. metu visų žiūrovų laukia staigmenos, kurias ruošia ekscentriškasis LaVaras Ballas. Pono LaVaro Ballo sprendimu pirmajam žiūrovų šimtukui bilietai į rungtynes bus dovanojami. Norintys gauti šią dovaną turi kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4, Utena) 103 kab. Detalesnė informacija teikiama tel.: 8 389 43509, 8 389 48341.
Tad kviečiame uteniškius ir aplinkinių rajonų krepšinio mylėtojus balandžio 7 d. atvykti į Utenos daugiafunkcį sporto centrą stebėti „Juventus“ ir „Lietkabelio“ susitikimo, kuris žada būti ne tik kovingas, bet ir intriguojantis. Kas nugalės – broliai Ballai ar broliai Lavrinovičiai?
Utenos rajono savivaldybės
administracija

Orai

 

zibutes11Sėdžiu po niekaip negalinčia pražydėti trešne ir galvoju, kad augalai tiek pat priklausomi nuo oro, kaip mes nuo savo tėvų. Su meile ir šiluma auginti greičiau pražysta ir subręsta, be meilės ir šilumos skursta.
Šios savaitės pabaiga bus gaivi. Dienomis bus nuo 11 iki 13 laipsnių šilumos, naktimis apie 3 laipsnius. Tik sekmadienį bus kiek šilčiau (naktį – 9, dieną – 14 laipsnių šilumos). Negausiai, tačiau palis kiekvieną dieną.
Ketvirtadienį ir penktadienį pūs vidutinio stiprumo vakarų vėjas, šeštadienį vėjas dar labiau nurims (iki 3 metrų per sekundę) ir pasisuks iš pietvakarių, sekmadienį  šiaurės vėjas vėl šiek tiek sustiprės.
Šviesioji paros dalis truks 14 valandų ir 48 minutes. Priešpilnis.
Kiekvieną vakarą apeinu augalus. Džiaugiuosi gausiai žydinčiom šilagėlėm, pirmaisiais abrikosų ir magnolijų žiedais. Žiema nebuvo itin žiauri. Sėkmingai peržiemojo ne tik mums įprasti augalai, bet ir visterijos, figmedžiai. Jeigu daugiau nebūtų dėl ko gyventi, būtų galima gyventi dėl pavasarinio žydėjimo. Gerumas tas gyvenimo, gerumas...

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

„O, kaip seniai tave mačiau! Ką dabar dirbi?“ – „Prekiauju baldais.“ – „Ir kaip sekasi?“ – „Puikiai! Namuose liko tik šiukšlių dėžė.“

Stovi du psichologai stotelėje. Vienas sako: „Labai ilgai autobusas neatvažiuoja.“ Kitas: „Nori apie tai pasikalbėti?“

Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

„Sakykit, kur jūs laikote savo santaupas?“ – „Mintyse...“

Tėvas klausia: „Petriuk, kaip tau sekėsi mokykloje?“
Petriukas: „Su dvejetukininko tėvu nekalbu!“

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

nuotr1nuotr2PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

 

IŠNUOMOJU žemę su didele kūdra (yra galimybė nusipirkti). Tinka poilsiui ir žuvininkystės verslui. Apie 1 ha žemės galima dirbti. Šalia yra Lukno ežeras.  Tel. (8-686) 77639, el. p. rimantasemilija@gmail.com

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

MU 2proc baneris 300x250

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-04-20

  2018-04-20 apie 12.26 val. Ignalinos r., Didžiasalio k., Salos g., prieš moterį (g. 1968 m.) smurtavo dukros vyras (g. 1984 m.). Vyras po apklausos išleistas į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-04-20 apie 14. 20 val. Molėtų r., Alantos s., Šunakojų k., vyras (g. 1962 m.) pastebėjo, kad pro langą įsibrauta į gyvenamąjį namą, iš kurio dingo benzininis pjūklas „Husqvarna“, trimeris „Stihl“, trys meškerės, žvejybos rinkiniai, kirvis „Fiskars“, du pinti krepšiai, alkoholiniai gėrimai, nešiojamasis kompiuteris „Toshiba“, pneumatinis šautuvas „Gamo“, medžioklinių peilių kolekcija ir trys mobiliojo ryšio telefonų įkrovikliai. Padaryta 1765 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-04-21

  2018-04-21 gautas vyro (g. 1989 m.), gyv. Utenos r., Leliūnų sen., Jasonių k., Avižienių g., pareiškimas, kad apie 20.00 val., Utenos r., Leliūnų sen., Pakalnių k., Taikos g., į jam priklausantį pastatą atėjo keturi nepažįstami asmenys, kurie smogė jam rankomis ir kojomis nenustatytą kiekį smūgių į įvairias kūno vietas, po to garaže minėti asmenys sumušė jo draugą (g. 1994 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji nusikalstamos veikos padarymu, tai yra vyrai, (g. 1986 m.), gyv. Utenos r. Pakalnių k., Taikos g. ir (g. 1994 m.), gyv. Utenos r. Pakalnių k., Piliakalnio g. sulaikyti.
 • 2018-04-22

  2018-04-22 apie 19.00 val. gyvenamajame name, adresu Utenos r., Leliūnų sen., Pakalnės g., vyras (g. 1974 m.) konflikto metu, sudavė tėvui (g. 1951 m.) kumščiu vieną smūgį į galvą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 2018-04-22 gautas moters (g. 1929 m.) pranešimas, kad apie 11.00 val. jai į stacionarų telefoną paskambino nežinomas vyriškis, kuris pasakė, jog jos dukra griūdama užkliuvo ir sunkiai sužeidė kitą moterį, kurios operacijai reikalingi pinigai. Apie 13.20 val. pas pranešėją adresu Visaginas, Vilties g., atėjo nepažįstama jauna mergina, kuriai pranešėja atidavė 1595 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-04-18

  2018-04-18 iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus gauti duomenys, jog piliečiai galimai smurtavo prieš vaiką (g. 2014 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-04-18 gautas vyro (g. 1980 m.), gyv. Zarasuose, P. Širvio g. (nustatytas 1,96 prom. girtumas), pareiškimas, kad apie 18.30 val. Zarasų r., Zarasų sen., Riešutinės k., bute, kaimynas koja spyrė jam į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1
 • 2