utenis 11

Thursday, May 24, 2018

Keliomis eilutėmis

Pradėtas įgyvendinti Utenos ligoninės ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro teritorijų tvarkymo projektas. Pirmiausia yra tvarkoma automobilių stovėjimo aikštelės, privažiavimo keliai, rengiama dar viena aikštelė prieš pastatą, kuriame įsikūręs Valstybinės teismo medicinos tarnybos Utenos poskyris ir laidojimo namai. Esamose aikštelėse padidės vietų skaičius, jos bus apšviestos, yra numatytas aikštelės prie Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro aptvėrimas.
next
prev

 Andriukiene11

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

Skelbimas Balzena

 

prenumerata 2018 m

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

POTVARKIS
DĖL APDOVANOJIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ATMINIMO ŽENKLAIS IR PADĖKA
2018 m. gegužės 3 d. Nr.MP-29
Utena

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 20 straipsnio 4 dalimi:
1. Apdovanoju Utenos rajono savivaldybės atminimo ženklais ir Utenos rajono savivaldybės mero padėka šiuos asmenis:
1.1. Romualdą Valančiūną, žurnalistą, ilgametį Lietuvos radijo korespondentą, knygų sudarytoją ir redaktorių, – už ilgametį darbą Lietuvos radijuje, visai Lietuvai plačiai atskleistus Utenos krašto gyvenimo lobius, aktyvią visuomeninę veiklą ir ryšių su kraštiečiais stiprinimą.
1.2. Antaną Kibicką, UAB „Utenos Indra“ įkūrėją, žurnalistą, – už įmonės UAB „Utenos Indra“ įkūrimą, jos puoselėjimą, socialiai atsakingo verslo tradicijų išlaikymą, pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimą.
1.3. Vytautą Kazelą, žurnalistą, poetą, UAB „Kamonada“ direktorių, – už svarų indėlį, puoselėjant Utenos krašto literatūrinį gyvenimą, jaunų kūrėjų ugdymą, profesionalumą ir aktyvią pilietišką visuomeninę veiklą.
1.4. Vytautą Ridiką, žurnalistą, laikraščio „Utenos diena“ vyriausiąjį redaktorių, – už bendrovės „Utenos diena“ įkūrimą, kūrybingą vadovavimą laikraščiams, interneto portalui ir kitiems struktūriniams bendrovės padaliniams bei visai Utenos krašto bendruomenei skirto kultūros žurnalo „Indraja“ ilgamečių tradicijų tęstinumą ir puoselėjimą.
1.5. Liną Bražionį, VšĮ „Utenos radijas“ direktorių, – už operatyvų informacijos Utenos kraštui ir jo žmonėms teikimą radijo bangomis, visuomeniškumą, renginių vedimą, radijo idėjų sklaidą ir puoselėjimą.
1.6. Rimantę Gaidienę, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Juknėnų skyriaus bibliotekininkę, – už literatūrinio paveldo sklaidą, įsimintinas edukacines pamokas brolių Miškinių etnografinėje-literatūrinėje sodyboje bei bendruomeniškumo puoselėjimą.
1.7. Paulių Juodzevičių, žurnalistą, buvusį Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistą, – už gimnazijos laikraščio „Paupėja“ steigimo inicijavimą, ilgametį organizacinį ir kūrybinį darbą „Paupėjos“ redakcijoje bei nuolatinį bendradarbiavimą su gimnazija.
1.8. Lolitą Kaminskienę, Utenos rajono savivaldybės administracijos atstovę ryšiams su visuomene (vyr. specialistę), – už svarų indėlį garsinant Utenos rajono savivaldybės veiklą Utenos regione ir šalyje, glaudų bendradarbiavimą su vietos žiniasklaida bei atsakingą požiūrį į savo pareigas.
1.9. Kęstutį Ligeiką, televizijos laidos „Gimtoji žemė“ prodiuserį, – už glaudų ilgametį bendradarbiavimą su Utenos rajono savivaldybe, svarų indėlį populiarinant Utenos rajono savivaldybės veiklą šalyje bei Utenos krašto garsinimą.
1.10. Neringą Matkevičienę, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Pačkėnų skyriaus bibliotekininkę, – už gyventojų informacinio raštingumo, bendruomeniškumo ugdymą, meilės knygai ir gimtajam žodžiui puoselėjimą.
1.11. Elvyrą Sabalytę, žurnalistę, laikraščio „Utenos diena“ korespondentę, – už ilgametį darbą Utenos regiono ir respublikinėje žiniasklaidoje, kūrybingą Utenos rajono savivaldybės aktualijų viešinimą respublikinėje spaudoje, profesionalumą ir iniciatyvumą.
1.12. Dalią Savickaitę, laikraščio „Utenos apskrities žinios“ korespondentę, – už Rytų Aukštaitijos kultūros paveldo ir tradicijų populiarinimą laikraščio kultūros priede „Protakos“, vaižgantiškų deimančiukų atskleidimą naujausiose knygose bei aktyvią visuomeninę veiklą.
1.13. Genovaitę Šnurovą, ilgametę laikraščio „Utenis“ žurnalistę, Kuktiškių krašto garbės pilietę, Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatę, – už svarų indėlį turtinant kultūrinį Utenos krašto gyvenimą, profesionalumą, kūrybiškumą, drąsų požiūrį, aštrų ir smagų žodį.
1.14. Juozą Kazlauską, ilgametį laikraščio „Utenis“ korespondentą, – už metus, atiduotus žurnalistikai, visai Utenos krašto bendruomenei teiktą operatyvią informaciją apie krašto žemės ūkį, kūrybiškumą ir profesionalumą.
2. Nurodau, kad šis potvarkis gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Savivaldybės meras Alvydas Katinas

Orai

 

braskes1Antroje šios savaitės pusėje ir vėl atšils. Dienomis temperatūra kils nuo 21 iki 24 laipsnių šilumos, naktimis nuo – 11 iki 14 laipsnių.
Ketvirtadienio rytą ir vakarą giedra, dieną – debesuota. Penktadienis ir šeštadienis žada būti saulėtas. Sekmadienio dieną dangų vėl aptrauks debesys.
Ketvirtadienį pūs nestiprūs 2–4 metrų per sekundę šiaurės, šiaurės rytų vėjai. Penktadienį panašaus stiprumo vėjas pasisuks iš rytų pusės. Šeštadienį ir sekmadienį vyraus silpni pietryčių ir pietų vėjai.
Diena vis dar ilgėja ir jau pasiekė 16 valandų ir 37 minutes. Nakties danguje mėnulio priešpilnis.
Daug kur Lietuvoje nušniokš lietus, o uteniškiams patiems reikės dirbti debesiu ir laistyti daržus. Laistyti reikėtų ir vaismedžius bei vaiskrūmius, nes jie šiuo metu augina derlių, todėl ir vandens jiems reikia ne lašais, o kibirais.
Tiems, kurie neturi daržų ir ruošiasi atostogauti geriau rinktis Aukštaitijos ežerus, nes čia jau vanduo sušilo nuo 18 iki 20 laipsnių, o štai Baltijos jūroje jo temperatūra tik 7–11 laipsnių. Kaip sakoma, toks vanduo kaulus gelia.

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Kas iš to, kad pasta ir kramtomoji guma saugo jūsų dantis nuo ryto iki vakaro, – juos gali išmušti naktį!
Jei tigras rodo dantis, tai dar nereiškia, kad jis šypsosi.
Sukis kiek nori, užpakalis vis tiek užpakaly.
Jei tau žalia akyse, dar nereiškia, kad atėjo pavasaris.
Aš esu vegetaras ne todėl, kad myliu gyvenimą, o todėl, kad nekenčiu augalų.
Ariu penkias dienas, kad gyvenčiau likusias dvi.
Yra moterų, kurių liežuviai neturi tiesioginio kontakto su smegenimis.
Gyvename kaip pasakoje – kuo toliau, tuo baisiau.
Mano sąžinė tokia švari, tokia skaidri, kad jos net nesimato.

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

nuotr1nuotr2PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

 

IŠNUOMOJU žemę su didele kūdra (yra galimybė nusipirkti). Tinka poilsiui ir žuvininkystės verslui. Apie 1 ha žemės galima dirbti. Šalia yra Lukno ežeras.  Tel. (8-686) 77639, el. p. rimantasemilija@gmail.com

 

PADEDAME paruošti reikiamus dokumentus pastatų įregistravimui
Statybų inspekcijoje (VTPSI).
Konsultuojame visais nekilnojamojo turto klausimais.
Tel.: (8-698) 18325, (8-608) 30123.

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-05-18

  2018-05-18 apie 17.10 val. Ignalinos r. sav., Kazitiškio sen., Kazitiškio k., Parko g., kilo žodinis konfliktas tarp dukros (2,70 prom.) ir tėvo (1,87 prom.) (g. 1969 m.), kurio metu tėvas smurtavo, dukrai sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-05-18 gautas moters (g. 1962 m.) pareiškimas, kad apie 20.30 val. į namus Utenoje, Klonių g., atvykęs jos buvęs vyras (2,02 prom.) (g. 1960 m.) smurtavo, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas.
 • 2018-05-19

  2018-05-19 apie 03.30 val. namuose, Molėtuose, Vilniaus g., moters (g. 1974 m.) sūnus (g. 1995 m.) (1,69 prom.) grasino peiliu, kad nudurs bei susprogdins namus. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-05-19 gautas vyro (g. 1979 m.) pareiškimas, kad apie 15 val. Utenoje, J. Basanavičiaus g., prie PC „Vyturiai“, automobilių stovėjimo aikštelėje, jam iš matymo pažįstamas vyras (g. 1991 m.) pašalinių žmonių akivaizdoje kumščiais 3 kartus trenkė į veidą. Tokiais savo veiksmais pareiškėjui sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-05-19

  2018-05-19 apie 20.25 val. Utenoje, Vasaros g., prie 29 namo, sustabdytas automobilis „Ford Fiesta“, kurį vairavo neblaivus (2,65 prom.) vyras (g. 1982 m.), gyv. Utenoje, Krašuonos g. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-05-19 apie 23.20 val. Molėtų r., kelyje Molėtai-Kaltanėnai-Ignalina 4 km, vyras (g. 1988 m.), gyv. Molėtų r., Čiulėnų sen., Stacijavos k., būdamas neblaivus (2,42 prom.) vairavo be valstybinių numerių, neįregistruotą keturratį motociklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-05-20

  2018-05-20 gautas vyro (g. 1980 m.), gyv. Molėtų r., Giedraičių sen., Tumečiznos k., pareiškimas, kad nuo 2018-05-16 iki 2018-05-20 iš jo banko sąskaitos, pasinaudodami jo banko mokėtojo patvirtinimo duomenimis, nenustatyti asmenys iš banko sąskaitos pagrobė 1273,49 euro. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-05-20 apie 07.50 val. Anykščių r., Kurklių sen., Staškūniškio k., kelio Kaunas–Zarasai –Daugpilis 92 km, sustabdytas automobilis „VW Golf“, kurį vairavo neblaivus (n1,85 prom.) vyras (g. 1962 m.), gyv. Anykščių r., Staškūniškio k., Parko g. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1