utenis 11

Monday, October 22, 2018

Keliomis eilutėmis

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ paminės spalio 19-20 dienomis organizuojama „Maisto banko“ akcija, kuri apims 100 Lietuvos miestų ir miestelių. Pasak „Maisto banko“ vadovės Deimantės Žebrauskaitės, dažnai girdime sakant, kad skurdo ir gerovės netolygumas mūsų šalyje bado akis. „Maisto banko“ akcija remiasi vietos bendruomenėse veikiančiomis socialinėmis organizacijomis, padedančiomis surinkti maistą ir jį išdalyti savo globojamiems žmonėms. Organizatoriai tikisi sulaukti daugiau paaukoto ilgo galiojimo maisto produktų. „Skurdas labiausiai kamuoja bedarbius, mažas pensijas gaunančius senolius, vienas vaikus auginančias mamas, neįgaliuosius. Svarbu, kad Lietuvos šimtamečio jubiliejaus proga kiekvienas patirtume ne tik šventės emociją, bet ir bendrystę ir didesnį saugumą, laimingesnės ateities viltį“, – sako „Maisto banko“ vadovė.
next
prev

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

 

 

 

patikekite

 paskubekite1

 

 

POTVARKIS
DĖL APDOVANOJIMO UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ATMINIMO ŽENKLAIS IR PADĖKA
2018 m. gegužės 3 d. Nr.MP-29
Utena

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 20 straipsnio 4 dalimi:
1. Apdovanoju Utenos rajono savivaldybės atminimo ženklais ir Utenos rajono savivaldybės mero padėka šiuos asmenis:
1.1. Romualdą Valančiūną, žurnalistą, ilgametį Lietuvos radijo korespondentą, knygų sudarytoją ir redaktorių, – už ilgametį darbą Lietuvos radijuje, visai Lietuvai plačiai atskleistus Utenos krašto gyvenimo lobius, aktyvią visuomeninę veiklą ir ryšių su kraštiečiais stiprinimą.
1.2. Antaną Kibicką, UAB „Utenos Indra“ įkūrėją, žurnalistą, – už įmonės UAB „Utenos Indra“ įkūrimą, jos puoselėjimą, socialiai atsakingo verslo tradicijų išlaikymą, pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimą.
1.3. Vytautą Kazelą, žurnalistą, poetą, UAB „Kamonada“ direktorių, – už svarų indėlį, puoselėjant Utenos krašto literatūrinį gyvenimą, jaunų kūrėjų ugdymą, profesionalumą ir aktyvią pilietišką visuomeninę veiklą.
1.4. Vytautą Ridiką, žurnalistą, laikraščio „Utenos diena“ vyriausiąjį redaktorių, – už bendrovės „Utenos diena“ įkūrimą, kūrybingą vadovavimą laikraščiams, interneto portalui ir kitiems struktūriniams bendrovės padaliniams bei visai Utenos krašto bendruomenei skirto kultūros žurnalo „Indraja“ ilgamečių tradicijų tęstinumą ir puoselėjimą.
1.5. Liną Bražionį, VšĮ „Utenos radijas“ direktorių, – už operatyvų informacijos Utenos kraštui ir jo žmonėms teikimą radijo bangomis, visuomeniškumą, renginių vedimą, radijo idėjų sklaidą ir puoselėjimą.
1.6. Rimantę Gaidienę, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Juknėnų skyriaus bibliotekininkę, – už literatūrinio paveldo sklaidą, įsimintinas edukacines pamokas brolių Miškinių etnografinėje-literatūrinėje sodyboje bei bendruomeniškumo puoselėjimą.
1.7. Paulių Juodzevičių, žurnalistą, buvusį Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistą, – už gimnazijos laikraščio „Paupėja“ steigimo inicijavimą, ilgametį organizacinį ir kūrybinį darbą „Paupėjos“ redakcijoje bei nuolatinį bendradarbiavimą su gimnazija.
1.8. Lolitą Kaminskienę, Utenos rajono savivaldybės administracijos atstovę ryšiams su visuomene (vyr. specialistę), – už svarų indėlį garsinant Utenos rajono savivaldybės veiklą Utenos regione ir šalyje, glaudų bendradarbiavimą su vietos žiniasklaida bei atsakingą požiūrį į savo pareigas.
1.9. Kęstutį Ligeiką, televizijos laidos „Gimtoji žemė“ prodiuserį, – už glaudų ilgametį bendradarbiavimą su Utenos rajono savivaldybe, svarų indėlį populiarinant Utenos rajono savivaldybės veiklą šalyje bei Utenos krašto garsinimą.
1.10. Neringą Matkevičienę, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Pačkėnų skyriaus bibliotekininkę, – už gyventojų informacinio raštingumo, bendruomeniškumo ugdymą, meilės knygai ir gimtajam žodžiui puoselėjimą.
1.11. Elvyrą Sabalytę, žurnalistę, laikraščio „Utenos diena“ korespondentę, – už ilgametį darbą Utenos regiono ir respublikinėje žiniasklaidoje, kūrybingą Utenos rajono savivaldybės aktualijų viešinimą respublikinėje spaudoje, profesionalumą ir iniciatyvumą.
1.12. Dalią Savickaitę, laikraščio „Utenos apskrities žinios“ korespondentę, – už Rytų Aukštaitijos kultūros paveldo ir tradicijų populiarinimą laikraščio kultūros priede „Protakos“, vaižgantiškų deimančiukų atskleidimą naujausiose knygose bei aktyvią visuomeninę veiklą.
1.13. Genovaitę Šnurovą, ilgametę laikraščio „Utenis“ žurnalistę, Kuktiškių krašto garbės pilietę, Utenos rajono meno ir kultūros premijos laureatę, – už svarų indėlį turtinant kultūrinį Utenos krašto gyvenimą, profesionalumą, kūrybiškumą, drąsų požiūrį, aštrų ir smagų žodį.
1.14. Juozą Kazlauską, ilgametį laikraščio „Utenis“ korespondentą, – už metus, atiduotus žurnalistikai, visai Utenos krašto bendruomenei teiktą operatyvią informaciją apie krašto žemės ūkį, kūrybiškumą ir profesionalumą.
2. Nurodau, kad šis potvarkis gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Savivaldybės meras Alvydas Katinas

Orai


 

10694389 549360228499778 3351715593013804264 oBaigėsi šiltos ir saulėtos dienos. Teks pratintis prie apsunkusio dangaus, dažnai užklumpančio lietaus, o vairuotojams – prie tiršto rūko ir miglos, kada sunku suprasti, koks tuo metu paros laikas: rytas, vakaras ar diena. Prognozės – nedėkingas darbas. Net ir meteorologai dažnai klysta.
Savaitgalis bus prastas. Naktimis tesušils nuo 2 iki 5 laipsnių, dieną apie 10 laipsnių. Saulė išeina atostogų, dangų aptraukia pilki lietaus pritvinkę debesys. Niekuo nesiskirs ir ateinanti savaitės pusė, tik šilumos bus dar mažiau – naktį apie 4, dieną apie 7 laipsnius. Pirmadienio ryte yra tikimybė išvysti saulę. O toliau – apsunkę debesys ir lietus. Tačiau... Nėra blogo oro, yra tik blogas apavas, apranga ir nuotaika. Šypsokitės! Kai jūs šypsotės, nušvinta visas pasaulis!

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-10-15

  2018-10-15 apie 21.20 val. Utenoje, Vaižganto g., namuose, vyrą (g. 1991 m.) sumušė trys iš matymo pažįstami asmenys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-10-15 gautas moters (g. 1986 m.) pareiškimas, kad apie 17.30 val. Utenoje, Taikos g., kieme, mažametį jos sūnų (g. 2007 m.) sumušė nepažįstamas asmuo. Sulaikytas įtariamasis po apklausos išleistas į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-10-16

  2018-10-16 apie 14.45 val. Molėtuose, Liepų g., namo laiptinės pirmame aukšte, matant pašaliniams asmenims, be jokios priežasties moterį (g. 1966 m.), gyv. Molėtuose, Liepų g., tąsė už plaukų nepažįstamas vyras, kuris jos galvą trenkė į laiptinės sieną, dėl to ji patyrė sužalojimų ir juto fizinį skausmą. Po gydytojų apžiūros buvo išleista gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (2,66 prom.) (g. 1975 m.), gyv. Molėtuose, Liepų g., sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.
 • 2018-10-17

  Gautas moters (g. 1971 m.), gyv. Utenoje, A. Baranausko g., pareiškimas, kad 2018-10-17 apie 22.05 val. Utenoje, A. Baranausko g., namuose, konflikto metu sutuoktinis (g. 1970 m.) smurtavo ir sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. 2018-10-17 apie 16.55 val. Utenoje, Sėlių g., sustabdyto automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui (g. 1974 m.), gyv. Utenoje, Vaižganto g., nustatytas 2.56 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.
 • 2018-10-18

  2018-10-18 apie 9.52 val. gautas vyro (g. 1977 m.) pareiškimas, kad iš užrakinto ūkinio pastato, esančio Utenos r., Tauragnų k., A. Musteikio g., pavogti aštuoni lengvo lydinio ratlankiai su padangomis. Padaryta 2 080 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-10-18 apie 09.38 val. gautas moters (g. 1984 m.), gyv. Anykščių r., Mediniškių k., pareiškimas, kad pasinaudojus jai priklausančia „Swedbanko“ kortele tris kartus atsiskaityta už pirkinius. Padaryta 29 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1