utenis 11

Sunday, October 21, 2018

Keliomis eilutėmis

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ paminės spalio 19-20 dienomis organizuojama „Maisto banko“ akcija, kuri apims 100 Lietuvos miestų ir miestelių. Pasak „Maisto banko“ vadovės Deimantės Žebrauskaitės, dažnai girdime sakant, kad skurdo ir gerovės netolygumas mūsų šalyje bado akis. „Maisto banko“ akcija remiasi vietos bendruomenėse veikiančiomis socialinėmis organizacijomis, padedančiomis surinkti maistą ir jį išdalyti savo globojamiems žmonėms. Organizatoriai tikisi sulaukti daugiau paaukoto ilgo galiojimo maisto produktų. „Skurdas labiausiai kamuoja bedarbius, mažas pensijas gaunančius senolius, vienas vaikus auginančias mamas, neįgaliuosius. Svarbu, kad Lietuvos šimtamečio jubiliejaus proga kiekvienas patirtume ne tik šventės emociją, bet ir bendrystę ir didesnį saugumą, laimingesnės ateities viltį“, – sako „Maisto banko“ vadovė.
next
prev

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

 

 

 

patikekite

 paskubekite1

 

 

Gegužės 24 d. VšĮ „Utenos Juventus“ surengė 2017–2018 metų sezono pabaigtuves, kurios vyko Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“. Nelengvo sezono pabaigimo proga žaidėjams, treneriams, kitiems klubo darbuotojams buvo įteiktos Utenos rajono savivaldybės mero Alvydo Katino padėkos. Jas įteikė mero partarėjas Henrikas Zabiela. Mero padėkos už pasiaukojamas ir ryžtingas kovas Lietuvos krepšinio lygos 2017–2018 m. sezone, Utenos miesto ir „Utenos Juventus“ klubo vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje buvo įteiktos „Juventus“ žaidėjams Doviui Bičkauskiui, Laurynui Samėnui, Simui Buterlevičiui, Jonui Zakui, Ugniui Nikitinui, Karoliui Guščikui, komandos kapitonui Arvydui Šikšniui; už profesionalų, atsakingą darbą, rūpinimąsi didžiausiu sportininkų turtu – sveikata, Utenos ir „Utenos Juventus“ klubo vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje – Mantui Saliamonui, „Juventus“ fizinio parengimo treneriui, ir kineziterapeutams Rūtai Kanapeckienei bei Zigmui Komarui; už objektyvią ir savalaikę informaciją skaitytojams bei „Juventus“ gerbėjams klubo interneto svetainėje – Ainiui Strazdui, „Juventus“ atstovui spaudai; už kvalifikuotą, atsakingą ir kruopštų darbą – Rimai Taraškevičienei, „Juventus“ buhalterei; už puikų vadovavimą „Utenos Juventus“ klubui, Utenos miesto ir „Utenos Juventus“ vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje – Eimantui Skersiui, VšĮ „Utenos Juventus“ direktoriui; už azartišką „Juventus“ varžybų komentavimą, Utenos miesto ir „Utenos Juventus“ klubo vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje – Pauliui Čyvui, VšĮ „Utenos Juventus“ projektų vadovui; už puikų vadovavimą „Juventus“ komandai, žaidėjų pademonstruotas pasiaukojamas kovas Lietuvos krepšinio lygos 2017–2018 m. sezone, Utenos miesto ir „Utenos Juventus“ klubo vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje – „Juventus“ vyr. treneriui Žydrūnui Urbonui ir treneriui Robertui Stankevičiui; už atsakingą, profesionalų darbą, Utenos miesto ir „Utenos Juventus“ klubo vardo garsinimą Lietuvoje bei Europoje – treneriams Ernestui Leipui ir Justui Giriūnui. Apdovanotieji mero padėkomis buvo pradžiuginti ir Utenos rajono savivaldybės dovana – rankšluosčiais.
Sezono pabaigtuvių šventėje dalyvavo ir „Juventus“ komandos rėmėjai. Jiems visiems buvo įteiktos „Juventus“ klubo padėkos ir tradiciškai – kamuoliai. Šios dovanos taip pat atiteko ir fanų klubo „Raudonieji velniai“ vadovams bei žiniasklaidos atstovams. „Utenos dienos“ redaktorius Vytautas Ridikas atsiimti klubo dovanos atėjo ne tuščiomis: išrinkusi geriausiu sezono žaidėju Dovį Bičkauskį, redakcija nutarė jam padovanoti kitų metų laikraščio prenumeratą. Tokią donavą D. Bičkauskiui ir įteikė redaktorius, pridėdamas puodžių karaliaus Vytauto Valiušio keramikos indą.
Sveikindami komandą ir dėkodami už dėmesį, rėmėjai, žiniasklaidos atstovai linkėjo svarbiausio dalyko – sveikatos ir kuo mažiau traumų. Pasak vieno humoro nestokojančio rėmėjo, kadangi visą sezoną komandoje žaidė tik 7 žaidėjai, tai ir buvo užimta septinta vieta. Gal, jei kitą sezoną žais penki, bus užimta penkta vieta? Pasak Henriko Zabielos, „Juventus“ – komanda, kuri tikrai gali kovoti dėl medalių. Tad kitą sezoną, reikia tikėtis, šis siekis ir bus įgyvendintas.
„Juventus“ inf.

Orai


 

10694389 549360228499778 3351715593013804264 oBaigėsi šiltos ir saulėtos dienos. Teks pratintis prie apsunkusio dangaus, dažnai užklumpančio lietaus, o vairuotojams – prie tiršto rūko ir miglos, kada sunku suprasti, koks tuo metu paros laikas: rytas, vakaras ar diena. Prognozės – nedėkingas darbas. Net ir meteorologai dažnai klysta.
Savaitgalis bus prastas. Naktimis tesušils nuo 2 iki 5 laipsnių, dieną apie 10 laipsnių. Saulė išeina atostogų, dangų aptraukia pilki lietaus pritvinkę debesys. Niekuo nesiskirs ir ateinanti savaitės pusė, tik šilumos bus dar mažiau – naktį apie 4, dieną apie 7 laipsnius. Pirmadienio ryte yra tikimybė išvysti saulę. O toliau – apsunkę debesys ir lietus. Tačiau... Nėra blogo oro, yra tik blogas apavas, apranga ir nuotaika. Šypsokitės! Kai jūs šypsotės, nušvinta visas pasaulis!

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-10-15

  2018-10-15 apie 21.20 val. Utenoje, Vaižganto g., namuose, vyrą (g. 1991 m.) sumušė trys iš matymo pažįstami asmenys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-10-15 gautas moters (g. 1986 m.) pareiškimas, kad apie 17.30 val. Utenoje, Taikos g., kieme, mažametį jos sūnų (g. 2007 m.) sumušė nepažįstamas asmuo. Sulaikytas įtariamasis po apklausos išleistas į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-10-16

  2018-10-16 apie 14.45 val. Molėtuose, Liepų g., namo laiptinės pirmame aukšte, matant pašaliniams asmenims, be jokios priežasties moterį (g. 1966 m.), gyv. Molėtuose, Liepų g., tąsė už plaukų nepažįstamas vyras, kuris jos galvą trenkė į laiptinės sieną, dėl to ji patyrė sužalojimų ir juto fizinį skausmą. Po gydytojų apžiūros buvo išleista gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (2,66 prom.) (g. 1975 m.), gyv. Molėtuose, Liepų g., sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.
 • 2018-10-17

  Gautas moters (g. 1971 m.), gyv. Utenoje, A. Baranausko g., pareiškimas, kad 2018-10-17 apie 22.05 val. Utenoje, A. Baranausko g., namuose, konflikto metu sutuoktinis (g. 1970 m.) smurtavo ir sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. 2018-10-17 apie 16.55 val. Utenoje, Sėlių g., sustabdyto automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui (g. 1974 m.), gyv. Utenoje, Vaižganto g., nustatytas 2.56 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.
 • 2018-10-18

  2018-10-18 apie 9.52 val. gautas vyro (g. 1977 m.) pareiškimas, kad iš užrakinto ūkinio pastato, esančio Utenos r., Tauragnų k., A. Musteikio g., pavogti aštuoni lengvo lydinio ratlankiai su padangomis. Padaryta 2 080 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-10-18 apie 09.38 val. gautas moters (g. 1984 m.), gyv. Anykščių r., Mediniškių k., pareiškimas, kad pasinaudojus jai priklausančia „Swedbanko“ kortele tris kartus atsiskaityta už pirkinius. Padaryta 29 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1