utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Keliomis eilutėmis

Dažnai klydęs Utenos „Juventus“ klubas pralaimėjo kovą dėl patekimo į „Betsafe-LKL“ pusfinalį. Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa išvykoje 63:84 (11:23, 19:19, 15:24, 18:18) neatsilaikė prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus ir 1-2 pralaimėję ketvirtfinalio seriją baigė sezoną. „Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis (4/6 trit., 2 rez. perd., 5 išpr. praž.), 9 taškus pridėjo Karolis Guščikas (4 atk. kam., 2 rez. perd.), 8 – Martinas Gebenas (9 atk. kam., 2 blk.), po 6 – Gytis Radzevičius (3 atk. kam.) ir Aleksandras Zacharovas (5 atk. kam.), 5 – Vaidas Čepukaitis (3 rez. perd.), 4 – Tomas Dimša.
next
prev

laikrastis1

 

kaina1

 

 

 

 

 

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į

„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos,cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

antrajamut

 

Užribyje

 

Vaiva LEIŠIENĖ

 

Dažnokai tai prie vienos, tai prie kitos parduotuvės tenka pamatyti vyrą, prašantį dvidešimties centų. Šį kartą nusprendžiau ne praeiti pro šalį, bet prašytoją pakalbinti. Kai sustojau, iškart išgirdau: „Gal padėsit, tamsta? Aš nebrangiai imu – tik dvidešimt centų.“
Paklaustas, kaip sekasi gyventi, vyras ėmė pasakoti: „Gimiau ir augau Utenoje. Rugsėjo 7 gal jau 47-eri sueis. Dirbau „Utenos mėsoje“. Apie pusantrų metų tarnavau tarybinėje armijoje. Grįžau, kai Landsbergis po 1991 metų Sausio įvykių paleido. Grįžtu – žalios uniformos, savanoriai... Iš Tarybų Sąjungos grįžau laisvon Lietuvon. Žadėjo mokėti pensijas – nemoka. Įstatymus gi priėmė, kad mokės tiems, kurie tarnavo armijoje.
Dabar man rugsėjo 7 d. siūlys darbą, bet kur reikės dirbti – nežinau. Siūlė darbą alaus kombinate, betgi alaus neduoda, negalėsi paimti, o jei paimsi – išmes iš darbo. Klausiat, ar negaliu be alaus? Na, skaniau, kai atsigeri – atsirūgsti... Nedaug aš geriu – litrą kokį, porą... O dabar radom kitokį gėrimą, tik kad toli eiti. Nežinau, koks gėrimas. Gal iš Lenkijos veža ar iš Ukrainos?
Negalvokit, kad aš nedirbau – mėsos kombinate dirbau, policijoje, tik iš ten greitai išmetė. Už ką? Taigi, kol „prisirašėm“ su visais... Žinai, kiek policininkų... Policijoj konvojum vežiojau visus tuos nabagus – nuteistuosius..
Žmonos neturiu – niekas neima. Po vieną visos vaikšto, bet neima. Gal buvo kada paėmę?.. Dvi alimentų ieško. Viena turbūt kaimynė iš bendrabučio. Nežinau. Man policijoje sako: „Mokėjai mylėtis, tai mokėk ir alimentus mokėti...“ Tik tegul man parodo, kurios ieško, – atidirbčiau.
Siūliausi senutei malkas suskaldyti, atsisakė, sakydama, kad jaunas žmogus taip suskaldė, kad iš naujo reikėjo ieškoti darbininko. Sako, sodus senutėms galiu palaistyti. Galiu... Duotų eurą – palaistyčiau, man gi nesunku.
Anksčiau aš nevaikščiodavau po miestą, mane vežiojo po kaimus, vairuotoją turėjau. Dabar, sako, benzinas brangus, nebeveža. O šiaip, būdavo, važinėju visur. Teisių neturėjau – tėvas turi. Būčiau išsilaikęs, bet sutrukdė. Būčiau spėjęs, visas kategorijas būčiau išsilaikęs, galėjau „ant furos“ dirbti. Nespėjau. Darbo biržoje sako: eikit į mėsos kombinatą, bet ten sausgysles nusipjoviau. Net dvi operacijas darė... Gal pagiringas buvau? Bet ir be pirštinės dirbau. Vėliau, jau kai davė, – rami galva. Sunkus darbas ten buvo.
Nors geriu, bet nesivolioju, kiti voliojasi, griūna. Aš atsisėdu, tai nenugriūnu.
Turiu namus, gyvenu pas tėvą, nedidelis kambariukas, kai prikūrenu – šilta. Bet kaip rėkia ant manęs! Tik kai išeinu į miestą – pailsiu. Niekada taip nerėkė. Kai atvažiavau čia gyventi, ir prasidėjo... Sakot, gal nepadedu? Tai kad nieko neprašo. Draugų tai nesivedu – jie išvis bijo įeiti, net policininkai bijo. Nesivedu draugų, aš ne toks. Kad ir vienas gyvenčiau, nesivesčiau – o jeigu ką pavogs? Pavyzdžiui, kokį gerą aparatą parduos lombardui. Turėjau aš aparatą, nuotraukas dariau. Gražias nuotraukas darydavau...
Dabar norėčiau alaus nusipirkti. Tik dar neparduos – alus tik nuo dešimtos, 99 centus kainuoja...“

Orai

 

 alyvos2Antroje savaitės pusėje šiluma praeis gal per viršų, gal pro šoną. Laipsniai ims pamažu žemyn kristi.
Tiesa, naktys išliks dar šiltos: ketvirtadienį ir penktadienį bus 15 laipsnių, šeštadienį – 13, o sekmadienį beliks tik 8 laipsniai aukščiau nulio.
Ketvirtadienio dieną dar vasariškai šilta- 23 laipsniai. Nulis ir po dangų perkūnas blaškysis. Bet jei tikėsime senoliais, o ne profesionaliais sinoptikais, lietaus mūsų mieste reikės palūkėti.
Penktadienį termometrai nepakils aukščiau 19 laipsnių žymos. Lietaus bus dvigubai daugiau ir perkūnas virš ąžuolynų garsiau grūmos.
Šeštadienį iš debesų saulė pasirodys, debesų bus, bet lietaus nė lašo. Oras po vidurdienio sušils iki 20 laipsnių.
Sekmadienis visai nekoks. Dieną šilumos tik iki 15 laipsnių. O lietaus – tik nuotaikai sugadinti.
Apie ką dar nekalbėjom? Apie vėją. Ketvirtadienį dar pūs iš pietvakarių, o paskui pakeis kryptį ir debesis jau gins iš vakarų. Tiesa, negreitai. Nuo 2 metrų  per sekundę ketvirtadienį iki 5 metrų sekmadienį.

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2019-05-16

  2019-05-16 apie 15.15 val. Anykščiuose, A. Vienuolio g., sustabdyto patikrinti automobilio „Audi 80“ vairuotojui (g. 1984 m.), gyv. Anykščiuose, Vairuotojų g., nustatytas 2,54 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-16 apie 14.15 val. moteris (g. 1964 m.), grįžusi į namus Anykščiuose, Statybininkų g., pastebėjo, jog įsilaužta į butą, iš kurio pagrobta: 30 svarų sterlingų, nešiojamas kompiuteris ACER, du auksiniai žiedai, lagaminas su įvairiais smulkiais daiktais. Padaryta 419 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-17

  2019-05-17 apie 02.20 val. namuose, Molėtų m., Rudesos g., neblaivus (nustatytas 2,41 prom. girtumas) vyras (g. 1981 m.) smurtavo prieš neblaivią (nustatytas 1,86 prm. girtumas) sugyventinę (g. 1978 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 2019-05-17 apie 19.00 val. šalia garažų, esančių Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Centro g., įtariama tyčia sudegintas automobilis „Suzuki Baleno“, priklausantis moteriai (g. 1977 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Gaveikėnų g. Padaryta 600 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (g. 1964 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., (nustatytas 1,33 prom. girtumas) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.
 • 2019-05-18

  2019-05-18 apie 20.45 val. Anykščių r., Skiemonių sen., Diktarų k., patikrinti sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurio vairuotojas (g. 1992 m.) vengė neblaivumo patikrinimo. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-18 apie 07.00 val. Zarasų r., Imbrado sen., Duburaičio II k., vagonėlyje, rastas vyro (g. 1957 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-19

  2019-05-19 gautas moters (g. 1936 m.) pareiškimas, kad 2019-05-17 apie 22.00 val. namuose, Anykščių r., Anykščių sen., Naujonių k., Tujų g., sugyventinis (g. 1947 m.) smurtavo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 2019-05-19 apie 20.00 val. Anykščių m., Tilto g., ties kavine „Basi Basi“, vyras (g. 1970 m.) (nustatytas 3,21 prom. girtumas) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1980 m.) (nustatytas 3,90 prom. girtumas), sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.
 • 1