Vaiva LEIŠIENĖ

maxima11Rugsėjo 6 dieną Utenoje duris atvėrė dar viena „Maximos“ parduotuvė. Tai 244-oji „Maximos“ tinklo parduotuvė Lietuvoje ir trečioji parduotuvė mūsų mieste. Pasak „Maxima LT“ atstovo ryšiams su visuomene, rengiant parduotuvę J. Basanavičiaus g. 108b, investuota per 750 000 eurų bei sukurta 55 naujos darbo vietos.
„Atidarydami naujas parduotuves siekiame ne tik pasiūlyti plačiausią prekių asortimentą ir geras kainas, bet ir tapti aktyvia bendruomenės dalimi: sutvarkyti aplinką, infrastruktūrą, pagerinti privažiavimus neįgaliesiems, užtikrinti patogų apsipirkimą šeimoms arba tėvams su vaikais bei prisidėti prie įvairių socialinių iniciatyvų įgyvendinimo“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.
Parduotuvės atidarymo proga „Maximos“ darbuotojų kolektyvą pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Parduotuvę pašventino Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčios vikaras kunigas Rimantas Rimkus.
Vos atidarius naujos parduotuvės duris, į ją plūstelėjo gausus pirkėjų būrys. Dauguma jų – vyresnio amžiaus žmonės. „O mes visas parduotuves „atidarome“, – linksmai kalbėjo Palmyra su vyru. – Nors mieste parduotuvių daug, gerai, kad atsiras naujų darbo vietų. Gal ir prekės centu kitu bus pigesnės – juk konkurencija didelė...“


„Mes iš Ignalinos atvažiavome“, – sako moteris besidžiaugdama nauja parduotuve. Kai nustebusi paklausiau, ar dėl atidarymo tokį kelią sukorė, pašnekovė paaiškino, jog atvyko į svečius, o kartu ir naują parduotuvę aplankė.
„Ši parduotuvė turėtų būti lankoma – patogus privažiavimas, nereikės po miestą sukinėtis. Juk mieste transporto srautas didelis, tad ir kaimų gyventojus turėtų pritraukti“, – mintimis dalijosi uteniškis Almantas.
Pirkėjams trečiosios „Maximos“ atidarymas virto švente. Uteniškiai ir miesto svečiai buvo kviečiami pasivaišinti tortu, arbata, o užėję į parduotuvę – pasiklausyti gyvai skambančios muzikos. „Gražiai groja, skaniai vaišina“, – džiaugėsi viena pirkėjų.
Pamėgę savitarnos kasas pirkėjai čia galės apsipirkti dar greičiau – naujoje parduotuvėje veikia net šešios tokios kasos. Apsilankę „Maximoje“ uteniškiai taip pat galės patogiai priduoti tarą – čia įrengti du taromatai. Parduotuvės infrastruktūra pritaikyta šeimoms: šalia parduotuvės įrengtos šeimai skirtos automobilių stovėjimo vietos, o parduotuvėje veikia speciali kasa tėveliams su mažyliais.
Po parduotuvę patogiai sukiojosi ir neįgaliojo vežimėlyje sėdintis žmogus. Neįgaliųjų patogumui veikia jiems pritaikytos kasos. „Dabar, ko gero, dauguma naujų prekybos tinklų vadovų pagalvoja apie kiekvieną pirkėją“, – sako naujos parduotuvės darbuotoja.
Naujojoje Utenos „Maximoje“ pirkėjai ras gausų 21500 prekių asortimentą – bus ne tik šviežio maisto, bakalėjos, pieno, bet ir firminių „Meistro kokybės“ gaminių, taip pat pramoninės ir pirmo būtinumo ne maisto prekių.
Atidarymo proga parduotuvėje pirkėjus džiugino daugybė nuolaidų šviežiam maistui, bakalėjos prekėms bei daržovėms ir vaisiams. Tačiau ne tik šią dieną pirkėjai galės džiaugtis. Visą mėnesį (iki spalio 6 d.) apsiperkant naujojoje „Maximoje“ kiekvienam pirkėjui į AČIŪ kortelę grįš 5 kartus didesnė grąža „Maximos“ pinigais – net 5% nuo pirkinio sumos.
Kaip viskas atrodo naujojoje parduotuvėje – kiekvienas gali pamatyti savo akimis. Tereikia čia užsukti. „Dar viena parduotuvė? – nuostabos kupinu balsu paklausė uteniškė Lina. – Gyventojų mažėja, parduotuvių daugėja...“ Tačiau pirkėjų gausa pirmąją parduotuvės darbo dieną rodo, kad ši „Maxima“ taip pat suras savo pirkėjus.
Autorės nuotr.