Geroji patirtis

42293508Praeitą šeštadienį, Lietuvoje viešint popiežiui, Dusetose, Pauliaus Širvio parke, vyko Amatų ir derliaus šventė. Dusetiškiai ne tik gražiai šventę atšventė, bet ir pas popiežių suspėjo.
Kelintą kartą būdamas Dusetų šventėse pastebiu, kad dusetiškiai šventes organizuoja puikiai. Ir šį kartą organizatoriai itin pasistengė, kad būtų pagerbti darbštūs, norintys gyventi gražiai Dusetų krašto žmonės.

Šventėje dalyvavo ir Zarasų administracijos vadovai: mero pavaduotojas Arnoldas Abramavičius, Zarasų savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas bei Dusetų seniūnas Saulius Kėblys, veiklioji bendruomenės pirmininkė Aldona Žiliukienė. Šis ketvertas ir apdovanojo labiausiai Dusetų kraštui nusipelniusius žmones.
Vienas po kito atsiimti apdovanojimų į sceną kilo gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai – Eglė Kuzmienė ir Vytautas Sirusas, Sandra ir Tomas Kulikauskai, Elvyra ir Gintaras Valiuliai, daugiabučio, esančio Berželių g. 10, Užtiltės kaime, atstovė Gražina Igliukienė bei už gražiai tvarkomą kaimo turizmo sodybą apdovanota Bronė Nijolė Urbonienė. Metų ūkininkais išrinkti Daiva ir Faustas Strazdai bei Renata ir Eugenijus Sipavičiai. Kūrybiškiausios amatininkės vardą pelnė Marija Gimbickienė.

Tęsinį skaitykite 2018 09 29 „Utenyje“