utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Keliomis eilutėmis

Dažnai klydęs Utenos „Juventus“ klubas pralaimėjo kovą dėl patekimo į „Betsafe-LKL“ pusfinalį. Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa išvykoje 63:84 (11:23, 19:19, 15:24, 18:18) neatsilaikė prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus ir 1-2 pralaimėję ketvirtfinalio seriją baigė sezoną. „Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis (4/6 trit., 2 rez. perd., 5 išpr. praž.), 9 taškus pridėjo Karolis Guščikas (4 atk. kam., 2 rez. perd.), 8 – Martinas Gebenas (9 atk. kam., 2 blk.), po 6 – Gytis Radzevičius (3 atk. kam.) ir Aleksandras Zacharovas (5 atk. kam.), 5 – Vaidas Čepukaitis (3 rez. perd.), 4 – Tomas Dimša.
next
prev

laikrastis1

 

kaina1

 

 

 

 

 

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į

„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos,cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

antrajamut

 

Vyko 10-asis šių metų Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Tarybos) posėdis. Jo metu apsvarstyti 27 klausimai, priimti sprendimai.
Pirmasis darbotvarkės klausimas „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2018 m. biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo. Patikslintos savivaldybės pajamos, jas padidinant 419,1 tūkst. Eur. Biudžetas pakeistas dėl skolintų lėšų panaudojimo bei siekiant sumažinti kreditorinį įsiskolinimą 2019 m. sausio 1 d.
Kadangi nuo sprendimo priėmimo nusišalino 8 tarybos nariai (nes jie patys arba jų šeimų nariai dirba savivaldybei priklausančiose įmonėse, įstaigose ar bendrovėse), sprendimas priimtas 8 Tarybos nariams balsavus „už“, o 7 susilaikius.
Svarstant šį darbotvarkės punktą Tarybos narys Raimundas Kelevišius abejojo, ar gerai pasielgė Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos direktorius, vienasmeniškai priimdamas sprendimą (pasak jo, akibrokštą).
Marijus Kaukėnas priekaištavo Kultūros centro direktoriui, kad „užtrenktos durys“ „Domino“ teatrui, o pasirenkami kiti teatrai, kurių spektakliai nesurenka žiūrovų. (Kultūros namų direktorius Erikas Druskinas atsakė, kad tikrai į Uteną atvažiuos daug daugiau teatrų, tarp jų ir „Domino“, tik visiems jiems sudarytas grafikas.)
Rimantas Dijokas apgailestavo, kad nė vienas iš jų (konservatorių) pasiūlymų neteikiamas svarstyti.


Taryba nusprendė Utenos miesto K. Ladygos ir Viešos gatvių gyventojams, kurie plečiant miesto ribas iš kaimo teritorijos pateko į miesto, suteikti 50 proc. 2018 metų žemės mokesčio lengvatą.
Valstybinės žemės nuomos mokesčio lengvatos suteiktos UAB „Agroteksas“ ir UAB „Utenos gelžbetonis“.
Taryba pritarė projektui „Utenos rajono kraštovaizdžio estetinio potencialo didinimas likviduojant bešeimininkius apleistus, kraštovaizdį darkančius statinius“. Projekto įgyvendinimo metu numatoma likviduoti tris bešeimininkius avarinės būklės statinius Utenos rajone: Mechanizacijos kiemą Kirdeikių kaime (Saldutiškio seniūnija), fermą II Noliškio kaime (Daugailių seniūnija) ir Beicavimo aikštelę Šlepečių kaime (Daugailių seniūnija).
Taryba pritarė projektui „Utenos kultūros centro scenos ir žiūrovų aptarnavimo įrangos įsigijimas Kultūros centro paslaugų plėtrai“, kurio vertė 480 000 eurų. Utenos rajono savivaldybės įnašas būtų – ne mažiau kaip 25 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.
Projektu siekiama modernizuoti Utenos kultūros centro scenos techniką ir kitą įrangą, kuri padėtų geriau aptarnauti vidaus ir lauko renginius, plėtoti Utenos kultūros centro paslaugas, teikti įrangos nuomos paslaugas, didinti Kultūros centro renginių konkurencingumą. Planuojama nusipirkti apie 500 kėdžių, tinkamų lauko renginiams, 2 mažagabarites kilnojamas scenas, scenos garso ir apšvietimo įrangą, neįgaliųjų keltuvus, projektorius ir vertimų įrangą, ne mažiau nei 10 reklaminių stendų–ekranų, specialių lauko televizorių ir kt.
Svarstant šį projektą Tarybos narys M. Kaukėnas klausė, kodėl ieškoma modernios aparatūros ne Utenos sporto arenai, kurioje neįmanomi masiniai renginiai, o Kultūros centrui, kuris labai neseniai buvo remontuojamas. Tarybos narys Egidijus Puodžiukas domėjosi, ar Kultūros centras turės užtektinai specialistų dirbti su modernia aparatūra. buvo atsakyta, kad specialistų tikrai yra, jų užteks, o remontuojant pastatą įrangai modernizuoti nebuvo numatytos lėšos. Dabar yra, galima paskutinė galimybė apsirūpinti modernia įranga, tarnausiančia ne vienus metus, nes greitai išseks europiniai fondai, o iš savų resursų tokius projektus įgyvendinti vargu ar bus kada nors įmanoma. Telieka laukti, kad projektas, visų pirma, būtų laimėtas, o jau tada ir įgyvendintas...
    Tarybos nariai Raimundas Kelevišius, Vaidas Lankauskas, Albinas Grincevičius sveikino Kultūros centro direktoriaus iniciatyvą – seniai taip reikėjo.
    Taryba nutarė pirkti butą, esantį Aušros g. 67-13, Utenoje, socialinio būsto fondo plėtrai už suderėtą 33 000 Eur kainą.
    Taryba nusprendė pripažinti nereikalingu savivaldybės funkcijoms įgyvendinti  Utenos rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą  – patalpas pastate – ligoninėje S. Dariaus ir S. Girėno g. 14 bei ūkio pastatą, esantį Tauragnų g. 18, ir perduoti VšĮ Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei  jos įstatuose numatytai veiklai, kurios  pagrindinis tikslas yra Lietuvos gyventojų sveikatos atkūrimas ir stiprinimas, vykdyti.
    Taryba nusprendė nutraukti darbo sutartį šalių susitarimu su „Saulutės“ vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja Angele Bražioniene, dvejus metus ėjusia ir direktoriaus pareigas.
    Taryba suteikė pavadinimus gatvėms, išklausė keletą informacijų.

Orai

 

 alyvos2Antroje savaitės pusėje šiluma praeis gal per viršų, gal pro šoną. Laipsniai ims pamažu žemyn kristi.
Tiesa, naktys išliks dar šiltos: ketvirtadienį ir penktadienį bus 15 laipsnių, šeštadienį – 13, o sekmadienį beliks tik 8 laipsniai aukščiau nulio.
Ketvirtadienio dieną dar vasariškai šilta- 23 laipsniai. Nulis ir po dangų perkūnas blaškysis. Bet jei tikėsime senoliais, o ne profesionaliais sinoptikais, lietaus mūsų mieste reikės palūkėti.
Penktadienį termometrai nepakils aukščiau 19 laipsnių žymos. Lietaus bus dvigubai daugiau ir perkūnas virš ąžuolynų garsiau grūmos.
Šeštadienį iš debesų saulė pasirodys, debesų bus, bet lietaus nė lašo. Oras po vidurdienio sušils iki 20 laipsnių.
Sekmadienis visai nekoks. Dieną šilumos tik iki 15 laipsnių. O lietaus – tik nuotaikai sugadinti.
Apie ką dar nekalbėjom? Apie vėją. Ketvirtadienį dar pūs iš pietvakarių, o paskui pakeis kryptį ir debesis jau gins iš vakarų. Tiesa, negreitai. Nuo 2 metrų  per sekundę ketvirtadienį iki 5 metrų sekmadienį.

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2019-05-16

  2019-05-16 apie 15.15 val. Anykščiuose, A. Vienuolio g., sustabdyto patikrinti automobilio „Audi 80“ vairuotojui (g. 1984 m.), gyv. Anykščiuose, Vairuotojų g., nustatytas 2,54 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-16 apie 14.15 val. moteris (g. 1964 m.), grįžusi į namus Anykščiuose, Statybininkų g., pastebėjo, jog įsilaužta į butą, iš kurio pagrobta: 30 svarų sterlingų, nešiojamas kompiuteris ACER, du auksiniai žiedai, lagaminas su įvairiais smulkiais daiktais. Padaryta 419 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-17

  2019-05-17 apie 02.20 val. namuose, Molėtų m., Rudesos g., neblaivus (nustatytas 2,41 prom. girtumas) vyras (g. 1981 m.) smurtavo prieš neblaivią (nustatytas 1,86 prm. girtumas) sugyventinę (g. 1978 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 2019-05-17 apie 19.00 val. šalia garažų, esančių Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Centro g., įtariama tyčia sudegintas automobilis „Suzuki Baleno“, priklausantis moteriai (g. 1977 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Gaveikėnų g. Padaryta 600 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (g. 1964 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., (nustatytas 1,33 prom. girtumas) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.
 • 2019-05-18

  2019-05-18 apie 20.45 val. Anykščių r., Skiemonių sen., Diktarų k., patikrinti sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurio vairuotojas (g. 1992 m.) vengė neblaivumo patikrinimo. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-18 apie 07.00 val. Zarasų r., Imbrado sen., Duburaičio II k., vagonėlyje, rastas vyro (g. 1957 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-19

  2019-05-19 gautas moters (g. 1936 m.) pareiškimas, kad 2019-05-17 apie 22.00 val. namuose, Anykščių r., Anykščių sen., Naujonių k., Tujų g., sugyventinis (g. 1947 m.) smurtavo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 2019-05-19 apie 20.00 val. Anykščių m., Tilto g., ties kavine „Basi Basi“, vyras (g. 1970 m.) (nustatytas 3,21 prom. girtumas) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1980 m.) (nustatytas 3,90 prom. girtumas), sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.
 • 1