IMG 3016Gruodžio 21 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas susitiko su Utenos rajono kutūros įstaigų vadovais. Į susitikimą atvyko Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas, Utenos kraštotyros muziejaus direktorė Lilija Jovarienė, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė. Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotojas Vidmantas Valinčius, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Finansų skyriaus vedėja Alma Vedrickienė, Kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė.
Susitikime įstaigų vadovai pristatė etatų skaičių įstaigose, išsakė problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria darbe, buvo kalbama apie veiklos gaires ir strategiją ateinančiais 2019-aisiais metais.
Bet daugiausia dėmesio susitikime buvo skirta galimybėms padidinti kultūros įstaigų darbuotojų darbo užmokestį. Remiantis Vyriausybės priimtais nutarimais kitais metais didės mėnesinė minimali alga, keisis pareiginės algos bazinis dydis ir kintamoji dalis. Savo ruožtu Utenos rajono savivaldybė yra pasirengusi prisidėti prie kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokesčio padidinimo.
Primename, kad Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas palaikė Kultūros ministerijos iniciatyvą ieškoti bendrų sprendimų, kaip gerokai padidinti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus, bei pasirašė bendradarbiavimo memorandumą. Šių metų lapkričio pabaigoje A. Katiną pasiekė laiškas iš Kultūros ministerijos, jame merui buvo padėkota už supratimą ir paramą, ieškant galimybių didinti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus bei bendradarbiavimo memorandumo pasirašymą.
Utenos rajono savivaldybės administracija