utenis 11

Sunday, May 26, 2019

Keliomis eilutėmis

Asmenys, nukentėję nuo nusikalstamų veikų, skubiais atvejais dėl būtinosios medicinos pagalbos gali kreiptis į artimiausią tuo metu dirbančią asmens sveikatos priežiūros įstaigą ir jos specialistus, kitais atvejais – į savo pasirinktą pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiantį gydytoją (šeimos gydytoją, vidaus ligų gydytoją arba vaikų ligų gydytoją). Būtinoji medicinos pagalba nemokamai teikiama ir asmenims, neapsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, užsienio šalių piliečiams ir asmenims be pilietybės. Artimiausią asmens sveikatos priežiūros įstaigą gali nurodyti ikiteisminio tyrimo pareigūnas.
next
prev

laikrastis1

 

kaina1

 

 

 

 

 

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į

„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos,cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

antrajamut

 

0lelinai

 pakalniai

Prekybos centrų plėtra Utenoje įgauna naujų mastų ir naujų spalvų. Mieste, kaip žinote, jau veikia daugelio prekybos tinklų parduotuvės: „Lidl“, „Rimi“, „Norfa“, „Aibė“, „Iki“, trys „Maximos“. Neseniai savo veiklą pradėjo „Pepco“ tinklo krautuvėlė „Aušros“ prekybos centre. Greitai duris atvers dar viena „Norfa“ ir vieno didžiausių statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklo „Ermitažas“ parduotuvė.
Džiugu, kad Utena Lietuvos ir užsienio prekybos tinklams yra patraukli. Iš to laimi ir pats miestas, ir mes, jo gyventojai. Štai į „Lidl“ ir į naująją „Maximą“ J. Basanavičiaus gatvėje gausiais būriais traukia mūsų kaimynai latviai. Na, į „Maximą“ gal kiek mažiau, bet „Lidl“ savaitgaliais latvių itin daug. Atvažiavę mūsų kaimynai ne tik iš prekybos centrų išvažiuoja su pilnais krepšiais. Jie dar užsuka ir į kitas parduotuves, prisėda išgerti kavos, nusiperka kokį kebabą, vasarą grožisi Dauniškio ežerėliu ir pasivaikšto po parką. O miestui ir mums – tai investicijos, naujos darbo vietos, konkurencingos kainos ir galimybė... pasivaikščioti.
Viena močiutė atskleidė savo geros savijautos paslaptį: „Vaikeli, taigi nueinu pirma į „Maximą“, paskui nuskubu į „Lidl“, o namo eidama dar užsuku į „Iki“. Prisivaikštau iki soties. O jei tik kokią dieną nepasivaikštau po parduotuves, tuoj naktį prastai miegu...“
Taigi pranešame gerą naujieną: Utenoje siekia įsitvirtinti dar vienas prekybos tinklas, užsiimantis mažmenine prekyba ir plečiantis savo veiklą visoje Europoje. Tai – Vokietijos prekybos tinklas „Aldi“. Jis ne tik užsiima mažmenine prekyba, bet ir sėkmingai sukasi nekilnojamojo turto rinkoje. Pastatęs prekybos centrą, „Aldi“ tuo neapsiriboja: mieste, kuriame plėtoja savo veiklą, dar stato viešbučius, daugiabučius namus, vaikų darželius ir kitokias įstaigas. Tikėtina, kad vokiečių prekybos tinklui įkėlus koją į Uteną mieste išdygs ne vienas modernus pastatas.
Kovo 28 d. Utenos rajono savivaldybėje lankėsi ir su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu bei kitais savivaldybės vadovais susitiko „Aldi“ atstovai. Jie pristatė savo siūlymą dėl prekybos centro statybos, kalbėjo apie prekybos tinklo veiklos plėtojimą Lietuvoje, galimą vietą naujajai parduotuvei Utenoje, konkurenciją su kitais tinklais ir finansinę paramą Utenos miestui.
„Kodėl pasirinkome Uteną? Kaip žinote, Utenoje savo šaknis jau įleido kitas Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“. Pasitarėme su kolegomis, išsiaiškinome, kad Utenoje investuoti yra perspektyvu, ir priėmėme sprendimą pradėti šiame Lietuvos mieste savo veiklą. Jei Utenos rajono savivaldybės sprendimas bus palankus mums, Utena taps pirmuoju Lietuvos miestu, kuriame mes investuosime“, – kalbėjo svečiai.
„Utenoje mes radome puikią erdvę „Aldi“ prekybos tinklo atėjimui, – toliau savo tikslus dėstė svečiai iš Vokietijos. – Svarbiausia – pirkėjų srautas. Ieškome vadinamojo „žvėrių tako“, kuriuo tie srautai juda. Būtent Utenoje ir radome „žvėrių taką“, pagal kurį jau numatėme ir vietą prekybos centro pastatui. Ta vieta – prie prekybos centro „Rašė“ Vaižganto gatvėje.“
Pasak „Aldi“ atstovų, prekybos centro sklypo plotas turėtų siekti 9,54 ha, bendras pastato plotas – 120000 kv. m, sklype numatoma apie 800 automobilių parkavimo vietų. Tai būtų dviejų aukštų statinys, kuriame šalia maisto ir kitokių prekių parduotuvių būtų įkurtos vaistinės, restoranas, nedidelis viešbutis, baseinas, vaikų žaidimų centras, kepyklėlė, kirpyklos, siuvyklos ir kitos įvairias paslaugas teikiančios įstaigos. Tai būtų didelis prekybos ir pramogų centras, kuriame uteniškiai ir miesto svečiai galėtų praleisti laisvalaikį, švęsti šventes, gauti įvairių paslaugų. Prekybos centre būtų sukurta beveik 2000 naujų darbo vietų. „Aldi“ atstovai patikino, kad darbo užmokestis darbuotojams būtų 30–40 proc. didesnis, nei dabar mokama kitų Utenos prekybos centrų dirbantiesiems. „Aldi“ tinklas numatęs Utenoje investuoti apie 13 mln. eurų.
Svečiai iš Vokietijos pasiūlė dar vieną prekybos centro „Aldi“ atsiradimo Utenoje variantą: jie yra linkę derėtis su dabar mieste esančių prekybos centrų savininkais dėl pastatų nuomos ar jų pirkimo. „Kadangi esam numatę vietą Vaižganto gatvėje, pirmiausia kreipsimės į toje gatvėje esančio prekybos tinklo vadovus ir pateiksime pasiūlymą parduoti ar išnuomoti pastatą“, – savo tikslais dalijosi svečiai.
Utenos rajono savivaldybės vadovai, išklausę „Aldi“ atstovus, pritarė tinklo investicijoms Utenoje ir sutarė dėl finansinės paramos miestui. Buvo sutarta dėl kelių milijonų eurų skyrimo miesto vystymui.
Kur bus panaudotos šios lėšos, dar nenuspręsta. Tad kreipiamės į Utenos rajono gyventojus, maloniai kviesdami teikti pasiūlymus, kokius pokyčius Utenoje ar rajone būtų galima įgyvendinti, panaudojus „Aldi“ tinklo lėšas. Jūsų pasiūlymų laukiame tel. 8 389 48341, 8 389 61620, faks. 8 389 61615, el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pasiūlymus galite atnešti ir į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4, Utena) 103 kab.
Iš anksto jums dėkojame.
Utenos rajono savivaldybės
administracija

Orai

 

alyvos2Pasidžiaugėm šiltais orais ir užteks. Jau šį sekmadienį bus gana vėsu. Naktį į sekmadienį, kaip ir į pirmadienį, bus apie 8 laipsnius, panašiai ir dienomis, tik šilumos bus dvigubai daugiau. Vėjas stiprokas – 7 metrai per sekundę sekmadienį  pietvakarių, pirmadienį – vakarų krypties.
Antradienį vėjas susilpnės iki 5 metrų per sekundę ir pasisuks iš pietų. Naktį žadama 12, dieną – 19 laipsnių šilumos.
Trečiadienis – šilčiausia savaitės diena. Naktį termometrai rodys 12, o dieną net 21 laipsnį šilumos. Vėjas pūs iš rytų ir tik 4 metrų per sekundę greičiu.
Jaučiu, kad laukiate lietaus. Sinoptikai rodo, kad jo bus visomis dienomis, o aš galiu jums pažadėti, kad jei sekmadienį balsuosite neteisingai, lietaus Utenoje dar ilgai nebus. O jei ir bus, tai tik tiek, kad brendant per pievą  suknių padurkai nesušlaps.

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Gydytojai skirstomi į 3 kategorijas: į gydytojus nuo Dievo, gydytojus „Na, padėk Dieve“ ir gydytojus „Neduok Dieve“.
*
Vyriškis prašo draugo patarimo:
– Man šešiadešimt metų, o aš myliu dvidešimtmetę. Tačiau, nepaisant mano milijonų, ji nenori už manęs tekėti. Kaip manai, kaip galėčiau ją įkalbėti?
– Pasakyk jai, kad tau aštuoniasdešimt...
*
Kalbasi dvi blondinės:
– Ką veiki, kai dingsta elektra?
– Aš bijau tamsos, tad nusiprausiu ir einu miegoti. O tu?
– Aš užsidegu žvakę ir toliau žiūriu teliką.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2019-05-20

  2019-05-20 gautas vyro (g. 1959 m.) pareiškimas, kad Utenos r., Tauragnų sen., Vaišnoriškių k., įsibrovus į jam priklausantį garažą, pavogtas traktoriukas-žoliapjovė „Unitex“ ir trimeris „Oleo-Mac“. Padaryta 1500 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-20 apie 05.00 val. moteris (g. 1950 m.), gyv. Ignalinos r., Dūkšto sen., Piliakalnio k., pastebėjo, kad iš namo miegamojo, nuo spintelės ir iš veidrodžio stalčiaus, pagrobti įvairūs juvelyriniai auksiniai dirbiniai. Padaryta 1500 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-21

  2019-05-21 apie 06.00 val. Molėtų r., Inturkės sen., Dailidžių k., Žilvičių g., namuose, vyras (g. 1967 m.), gyv. Molėtų r., Inturkės sen., Dailidžių k., Žilvičių g. (nustatytas 2,00 prom. girtumas) smurtavo prieš brolį (g. 1981 m.) (nustatytas 2,45 prom. girtumas), sukėlė fizinį skausmą. Po apklausos vyras išleistas į namus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-21 apie 23.50 val. Anykščiuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., namuose, tarp pranešėjos (g. 1975 m.) (nustatytas 1,98 prom. girtumas) ir jos sugyventinio (g. 1967 m.) (nustatytas 2,05 prom. girtumas) kilo žodinis konfliktas, kurio metu vyras smurtavo, sukėlė fizinį skausmą. Sugyventinis smurtauja jau nebe pirmą kartą. Vyras uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-21

  2019-05-22 apie 01.00 val. Zarasuose, Vytauto g., vyro (g. 1969 m.) (nustatytas 2,10 prom. girtumas) nuomojamo namo dalyje, vyras (g. 1971 m.) smurtavo prieš sutuoktinę (g. 1987 m.) (nustatytas 2,43 prom. girtumas), moteriai sukeltas fizinis skausmas. Vyras uždarytas į Utenos aps. VPK Zarasų r. PK laikino sulaikymo kamerą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-21 gautas vyro (g. 1981 m.), gyv. Anykščių r., Troškūnų sen., Žviliūnų k., pareiškimas, kad 2019-05-09 pagal sudarytą paprastojo vekselio sutartį vyrui už 2300 eurų pardavė krosinį motociklą KTM, tačiau asmuo sutartos pinigų sumos nesumokėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-22

  2019-05-22 apie 13.00 val. prie prekybos centro „Rašė“, Utenoje, Vaižganto g., vyriškis nuo šalia prekybos centro esančio staliuko, kur prekiaujama uogomis, atvirai pagrobė apie 150 eurų ir pasišalino. Pinigai priklauso vyrui (g. 1990 m.), gyv. Ukmergės r., Bernotiškių k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (g. 1987 m.) sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 2019-05-22 apie 12.01 val. gautas vyro pareiškimas, kad 2019-05-07 apie 09.00 val. pastebėjo, jog iš jam priklausančios teritorijos, esančios Molėtų r. Alantos sen., Alantos mstl., Virintos g., dingęs jam priklausantis melžimo bidonėlis su melžikliais. Padaryta 300 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1