IMG 4310Pagrindinė UAB „Nord profil“ įmonė, prekiaujanti stogo dangomis, stogų priedais ir statybinėmis medžiagomis, įsikūrusi Vilniuje. Tačiau tai nereiškia, kad, norint įsigyti minėtų prekių, būtina važiuoti į sostinę. Bendrovė įvairiuose Lietuvos miestuose turi net septyniolika padalinių ir kiekvienais metais jų skaičius didėja. Vienas jų yra ir Utenoje, Kupiškio gatvėje, devynioliktu numeriu pažymėtame pastate. Padalinio vadovas Remigijus Venclovas sako, kad stogo dangomis, stogų priedais bei statybinėmis medžiagomis čia prekiaujama jau beveik šešeri metai. Prekių pasirinkimas parduotuvėje gana gausus.

Panašių stogo dangos, stogų priedų bei statybinių medžiagų galima rasti ir kituose mūsų miesto didesniuose prekybos centruose. UAB „Nord profil“ Utenos padalinio parduotuvė išskirtinė tuo, kad čia pirkėjams visada suteikiama išsami informacija apie kiekvieną gaminį, profesionaliai patariama, ką geriau rinktis, kokios stogo dangos patvariausios, ilgiau tarnauja atsižvelgiant į mūsų šaliai būdingas oro permainas.
Padalinio vadovas Remigijus Venclovas pasakoja, kad trys parduotuvės darbuotojai per tuos beveik šešerius savo darbo metus įgavo daug patirties, išmoko kultūringai aptarnauti klientus, suteikti jiems pačią būtiniausią informaciją, atsižvelgti į žmonių norus, pageidavimus. Teigiamas dalykas, kad pirkėjų pageidavimu gaminiai pristatomi nurodytu adresu. „Pasitaiko, kad norimos prekės mūsų padalinyje žmogus neranda. Visada esame pasiruošę šią problemą kuo skubiau išspręsti. Tada prekę užsakome Vilniuje esančiame bendrovės pagrindiniame sandėlyje ir po kelių dienų atvežame. Už šią paslaugą iki mūsų parduotuvės jokio mokesčio iš žmogaus neimame,“ – sako padalinio vadovas.

Tęsinį skaitykite „Utenyje“ 2015 12 16