Lapkričio 3 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje vyko 2016 metų valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narų varžybos. Į jas atvyko 10 komandų, kurias sudarė komandos vadovas ir 3 narai. Įtemptose ir atkakliose varžybose trečius metus iš eilės nugalėtojais tapo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai. Šioje komandoje, kaip ir pernai, rungtyniavo Alvydas Berlinskas, Maksim Volžanin ir Simonas Michailiukas. Komandos vadovas – Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos viršininkas Giedrius Ruočkus.
Antrąją vietą užėmė Klaipėdos, trečiąją – Utenos APGV narai. Gerų rezultatų pasiekė ketvirtąją vietą užėmusi Alytaus APGV komanda. Beje, du iš trijų šios komandos narų tik prieš keletą savaičių Ugniagesių gelbėtojų mokykloje baigė narų kursus.
Narai jėgas išbandė nepertraukiamoje komandinėje estafetėje, kuri susidėjo iš trijų rungčių: plaukimo (greičiausias buvo Simonas Michailiukas iš Vilniaus APGV), naro gelbėtojo (geriausio laiko autorius 3 metus iš eilės – Jurgis Rumiancevas iš Klaipėdos APGV) ir skęstančiojo gelbėjimo (greičiausias Giedrius Paulauskas iš Šiaulių APGV).

Tęsinį skaitykite 2016 11 09 „Utenyje“