utenis 11

Monday, April 23, 2018

Keliomis eilutėmis

Prie moksleiviams skirtos iniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ nuo kovo pradžios prisijungė daugiau nei 40-ies mokyklų ir gimnazijų komandos, iš jų keturios – iš Utenos apskrities. Moksleiviai šiam projektui sukūrė net du 100 sekundžių trukmės filmukus apie Uteną, vaizdo klipuose taip pat pristatė Svėdasus (Anykščių r.) ir Ignaliną. Iki balandžio 22 dienos dar galima internetu balsuoti už šiuos kūrinius renkant laimėtojus.
2017 m. Lietuvos žemės ūkio ir maisto prekių eksportas į Ispaniją sudarė 91 mln. eurų. eksporto struktūroje pagal šalis Ispanija buvo 15 vietoje iš 143 šalių. Į šią šalį eksportuota kviečių, produktų iš surimių, įvairios produkcijos iš žuvų, kvietrugių, gyvų galvijų, sūrių ir varškės. Net 84 proc. į Ispaniją pernai eksportuotų produktų buvo lietuviškos kilmės.
next
prev

 yra1

 

 prenumerata2018 antram ketvirciui

 

  Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į
„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos, cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

 

Skelbimas Balzena

 

 vieinimas1

 

 

ŠAUKIAMAS

Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Utenos Viltis”

Visuotinis narių susirinkimas, 2018 metų balandžio mėn. 26 d. 12 val.

Kuris vyks buveinėje Taikos 6, Utena.

SUSIRINKIMO DARBOTVARKĖ:

 1. Dėl 2017 m. veiklos ataskaitos.
 2. Dėl metinės finansinės veiklos patikrinimo ataskaitos.      
 3. Einamieji klausimai.

Bendrijos pirmininkė Aldona Vėbrienė

 

 

 

 

Aktualijos

Šimtametė Utenos istorija

ekskursijaBalandžio 14 d. VšĮ Utenos turizmo informacijos centras suorganizavo dvi nemokamas ekskursijas po Uteną „Utenos miesto šimtmečio istorijos“, kurios buvo skirtos supažindinti uteniškius ir miesto svečius su svarbiausiais, praėjusio šimtmečio įvykius menančiais, lankytinais objektais mieste. Ekskursijos dalyviai, pasidaliję į dvi grupes (vieni ekskursiją pradėjo 10 val., o kiti 13 val.) ir pasipuošę tautine atributika, saulėtą šeštadienį rinkosi prie Utenos kraštotyros muziejaus. Nuo šios vietos įdomiais gidės Bronės Juknevičienės pasakojimais prasidėjo ekskursija. Stabtelėjome Utenio aikštėje. Gidė papasakojo, kaip anksčiau buvo vadinama aikštė, kokią Uteną po 100 metų įsivaizdavo tuometinis 1930–1940 m. miesto burmistras Juozas Bartašius, svarstėme, kurie burmistro norai virto realybe, bei bandėme įsivaizduoti, kokia Utena bus dar po 100 metų. Dalyvius nustebino informacija, kad dabartinės „Kaišiadorių paukštyno“ parduotuvės vietoje buvo skrybėlių ir kepurių siuvykla-parduotuvė, o miestiečių vadinama „kulinarkė“, kur dabar veikia dėvėtų drabužių parduotuvė, anksčiau garsėjo skaniausiomis bandelėmis, šviežiausia silke ir vieta, kur galėjai nusipirkti loterijos bilietą. Miestas tikrai pasikeitė... Aplankėme šalia Kristaus Žengimo į dangų bažnyčios stovintį Pavasarininkų draugijos kryžių, kuris buvo atstatytas šiemet – vasario 16-ąją. Pagrindinėje miesto gatvėje stabtelėjome prie Jono Basanavičiaus paminklo, sužinojome, kad pats Nepriklausomybės Akto signataras buvo atvykęs į Uteną ir vaikščiojo ilgiausia Utenos gatve, trakto Sankt Peterburgas–Varšuva dalimi. Aplankėme Šaulių namų kiemelį, įsigilinome į pastato atsiradimo detales bei gidės buvome įtikinti, jog prezidentas Antanas Smetona tikrai nesodino garsiojo ąžuoliuko.... Dviejų valandų trukmės ekskursiją pabaigėme Utenos miesto sode, kur dalyviai vaišinosi kibinais bei sultiniu. Šiais metais planuojame suorganizuoti ir daugiau panašaus tipo ekskursijų po Uteną.
Utenos TIC inf.

Policijos pareigūnai, kurie nevilki uniformų

Policijos pareigūnus žmonės lengvai atpažįsta iš žalių uniformų, liemenių, šviesą atspindinčių juostų. Dauguma, ko gero, mano, kad tik tie „žalieji žmonės“, kuriuos kasdien mato gatvėse patruliuojančius, skubančius į avarijų, gaisrų, nusikaltimų vietas, ir yra tikrų tikriausi policininkai. Jokių kitokių nėra. Tikrai žinau, kad yra net neįsivaizduojančių, koks didelis būrys policijos pareigūnų, dirbančių labai sudėtingą darbą, ne tik nedėvi jokių uniformų, vengia viešumos, į užduotis vyksta su kaukėmis ant veido, bet ir stengiasi likti nepastebėti, neatpažįstami. Tokių pareigūnų buvo atvykę ir į Uteną, kur dideliam būriui Utenos gimnazijų moksleivių pristatė savo darbo specifiką, pademonstravo dalį pagrindinių darbo įrankių, kvietė diskutuoti.
Lietuvos kriminalinės policijos biuro Veiklos koordinavimo ir kontrolės valdybos Metodinio skyriaus viršininkas Artūras Kemežys pristatė Lietuvos kriminalinės policijos biurą ir jo atliekamas funkcijas: „Kriminalinė policija yra policijos sudedamoji dalis, turinti savo istoriją. Kokia jos veikla? Tai sunkių ir labai sunkių nusikaltimų tyrimas bei rezonansinių nusikaltimų (nelegalus verslas, nužudymai, padirbti pinigai, nusikaltimai elektroninėje erdvėje, slaptos operacijos, nukentėjusių asmenų apsauga, dalyvavimas tarptautinėse misijose ir kt.) išaiškinimas. Iš rezonansinių mūsų tirtų Lietuvoje gerai žinomų nusikaltimų – Ievos Strazdauskaitės nužudymo byla. Dažnėja bankomatų plėšimai. Nors dabar yra įdiegta tokia apsaugos sistema, kad jei prievartiniu būdu laužiamasi į bankomatą, tai automatiškai pinigai nusidažo raudona spalva. Kova su terorizmu ir šnipinėjimu – irgi kriminalinės policijos darbo dalis. Narkotinės medžiagos – XXI a. rykštė: vis naujos rūšys atsiranda, nauji platinimo būdai ir „taškai“.

Tęsinį skaitykite 2018 04 21 „Utenyje“

Rajono savivaldybės tarybos 4-ojo posėdžio, šaukiamo 2018 m. balandžio 26 d. 9.00 val. savivaldybės salėje, siūloma

D a r b o t v a r k ė:

1. Dėl Utenos rajono savivaldybės 2018-2020 metų strateginio veiklos plano patvirtinimo.
2. Dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatos teikimo AB „Utenos krosnys“.
3. Dėl UAB ,,Utenos šilumos tinklai” eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo.
4. Dėl UAB ,,Utenos regiono atliekų tvarkymo centras” visuotinio akcininkų susirinkimo.
5. Dėl UAB ,,Utenos vandenys” 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo, pelno (nuostolių) paskirstymo.
6. Dėl UAB „Utenos butų ūkis” 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo ir pelno (nuostolių) paskirstymo.
7. Dėl UAB ,,Utenos komunalininkas” 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo, pelno (nuostolių) paskirstymo.
8. Dėl UAB ,,Utenos autobusų parkas” 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo ir pelno (nuostolių) paskirstymo.
9. Dėl viešosios įstaigos Utenos turizmo informacijos centro 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo.
10. Dėl viešosios įstaigos Utenos verslo informacijos centro 2017 metų metinių finansinių ataskaitų rinkinio patvirtinimo.
11. Dėl įgaliojimo balsuoti viešosios įstaigos Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės visuotiniame dalininkų susirinkime.
12. Dėl įgaliojimo balsuoti viešosios įstaigos ,,Utenos Juventus” visuotiniame dalininkų susirinkime.
13. Dėl įgaliojimo balsuoti viešosios įstaigos futbolo klubo ,,Utenos Utenis” visuotiniame dalininkų susirinkime.
14. Dėl viešosios įstaigos Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro 2017 m. metinių finansinių atskaitų rinkinio patvirtinimo.
15. Dėl viešosios įstaigos Utenos ligoninės 2017 m. metinių finansinių atskaitų rinkinio patvirtinimo.
16. Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. sprendimo Nr. TS-34 „Dėl Utenos rajono savivaldybės 2018 metų biudžeto patvirtinimo” pakeitimo.
17. Dėl Utenos rajono savivaldybės emigracijos, nedarbo mažinimo ir paramos jaunai šeimai 2018–2021 metų programos patvirtinimo.
18. Dėl VšĮ Utenos ligoninės direktoriaus mėnesinės algos kintamosios dalies dydžio nustatymo.
19. Dėl VšĮ Utenos ligoninės gydytojų poreikio prognozių suderinimo.
20. Dėl VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus mėnesio algos kintamosios dalies dydžio nustatymo.
21. Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimo Nr. TS-86 „Dėl Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro teikiamų mokamų paslaugų kainų nustatymo“ pakeitimo.
22. Dėl nekilnojamojo turto (patalpų) perdavimo pagal panaudos sutartį asociacijai Kuktiškių seniūnijos bendruomenei.
23. Dėl turto perdavimo pagal turto patikėjimo sutartį UAB „Utenos komunalininkas“.
24. Dėl patalpų (Aukštaičių g. 22, Sudeikiai, Utenos r. sav.) nuomos sutarties atnaujinimo.
25. Dėl trumpalaikio materialiojo turto (malkinės medienos) perdavimo patikėjimo teise Utenos Krašuonos progimnazijai.
26. Dėl būsto, esančio Aukštakalnio g. 116-15, Utenos mieste, kaip savivaldybės būsto nuomos rinkos kainomis.
27. Dėl būsto, esančio Šilo g. 1-2, Vyžuonų miestelyje, Utenos rajono savivaldybėje, kaip savivaldybės būsto nuomos rinkos kainomis.
28. Dėl atleidimo nuo socialinio būsto nuomos mokesčio.
29. Dėl įgaliojimų suteikimo Utenos rajono savivaldybės merui vertinti savivaldybės biudžetinių įstaigų vadovų veiklą.
30. Dėl leidimo nuomotis pagal veiklos nuomos sutartis lengvuosius automobilius.
31. Dėl Utenos rajono savivaldybės 2018 metų socialinių paslaugų plano patvirtinimo.
32. Dėl Utenos rajono socialinių paslaugų centro nuostatų patvirtinimo.
33. Dėl globos centro funkcijų vykdymo ir Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro nuostatų patvirtinimo.
34. Dėl socialinės globos kainos Utenos rajono savivaldybės Leliūnų globos namuose nustatymo.
35. Dėl Utenos rajono pedagoginės psichologinės tarnybos reorganizavimo ir Utenos švietimo centro nuostatų patvirtinimo.
36. Dėl asmenų priėmimo į Utenos rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo.
37. Dėl Utenos rajono savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 22 d. sprendimo Nr. TS-352 „Dėl Utenos rajono savivaldybės įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio nustatymo metodikos patvirtinimo, įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžio Utenos rajono savivaldybėje nustatymo ir nekilnojamojo turto objektų savininkų arba jų įgaliotų asmenų, nesinaudojančių nekilnojamuoju turtu deklaravimo tvarkos aprašo bei kompensacijų taikymo už komunalinių atliekų tvarkymą, tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.
38. Dėl kompensacijų pastatų savininkams už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja vandens tiekėjas, dydžio nustatymo ir kompensacijų pastatų savininkams už prisijungimą prie geriamojo vandens tiekimo ir (arba) nuotekų tvarkymo infrastruktūros, kurią eksploatuoja vandens tiekėjas, skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo.
39. Dėl pritarimo Utenos rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo 2016 – 2017 metų stebėsenos ataskaitai.
40. Dėl pritarimo Utenos miesto teritorijos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimo 2016–2017 metų stebėsenos ataskaitai.
41. Informacija dėl sprendimų projektų pateikimo.
42. Informacija dėl Greitosios medicinos pagalbos dispečerinės tarnybos funkcijų vykdymo.
43. Informacija apie motokroso trasą, esančią Alių kaime, Utenos seniūnijoje, Utenos rajone.
Savivaldybės meras Alvydas Katinas

Pagrindinius kelius paženklins iki rudens

Kelininkai į Utenos regioną išvyksta jau šią savaitę ir darbus pradės nuo magistralinių kelių.
„Tai didelis įvykis Utenos regiono vairuotojams, nes praėjusiais metais keliai čia nebuvo paženklinti visiškai. Pirmiausia ženklinsime svarbiausius kelius, kur eismas intensyviausias ir, esant nusitrynusioms linijoms, kyla didžiausias eismo įvykių pavojus. Nuo liepos vidurio pradėsime ženklinti visus kitus krašto ir rajoninius kelius“, – teigė eismo saugumo bendrovės „Biseris“ generalinis direktorius Tomas Ignatavičius.
Šiemet 85 tūkst. kv. m linijų ir rodyklių bus paženklinta dažais, o daugiau nei 10 tūkst. kv. m – polimerinėmis medžiagomis. Polimerinės medžiagos naudojamos tose vietose, kur eismas yra intensyvesnis.
„Biseris“ Utenos regiono kelius ženklina laimėjęs dar praėjusių metų vasarą Lietuvos automobilių kelių direkcijos skelbtą konkursą, tačiau dirbti negalėjo dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų.
Keliai taps saugesni
Horizontalusis kelių ženklinimas – vidurio, kelkraščių ar kelio juostų linijos, rodyklės – Lietuvoje atnaujinamos kasmet, nes dėl aplinkos poveikio dalis linijų nusidėvi. Šviesą atspindinčios linijos itin svarbios tamsiuoju paros metu, kai paprastai įvyksta daugiausia eismo įvykių, bei lyjant.
„Kelių ženklinimo linijos ir rodyklės Utenos regione yra labai nusidėvėję, o tai bet kada gali tapti skaudžios avarijos priežastimi. Darbų imamės iš karto, tad jau greitai Utenos regiono keliai taps saugesni ir draugiškesni vairuotojams“, – komentavo T. Ignatavičius.
Ženklinimą stabdė ginčai
Nors kelių horizontalusis ženklinimas yra labai svarbus eismo saugumui, 2016 m. dėl užsitęsusių pirkimo procedūrų Utenos regione keliai buvo ženklinami vėlyvą rudenį ir konkursą laimėjusi įmonė spėjo atlikti tik apie 50 proc. reikalingų darbų.
2017 m. šiame regione horizontalusis kelių ženklinimas nebuvo atnaujintas visiškai. Sutartys su konkurso laimėtojais nebuvo sudaromos dėl pralaimėjusios įmonės skundų, kuriuos galiausiai teismas atmetė. Skundo nagrinėjimas teisme ir lėmė, kad vairuotojams ilgą laiką teko važinėti keliais su pavojingai nusidėvėjusiomis linijomis.
Kadangi sutartis šiais metais pasirašyta pavasarį, iki pavojingiausių rudens ir žemos mėnesių Utenos regiono keliai jau bus paženklinti.
Kelių direkcijos
inf.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pranešimas

Surastas pavogtas traktoriukas
Šių metų balandžio 5 d. gautas vyro (g. 1964 m.), gyv. Vilniuje, Vykinto g., pareiškimas, kad iš jam priklausančios sodybos, esančios Molėtų r., Čiulėnų sen., Kulinių k., pavogtas vejos traktorius JOHN DEERE X748 su prikabintu nupjautos žolės surinkimo bunkeriu. Padaryta 17 500 eurų žala. Dėl šio fakto buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 d. (dėl didelės vertės turto grobimo). Utenos aps. VPK pareigūnams 2018-04-06 - 2018-04-07 dienomis atlikus neatidėliotinus ikiteisminio tyrimo veiksmus buvo nustatytas įtariamasis bei surastas pagrobtas traktoriukas.

Ugnies ir vėjo žemė

Vaiva Leišienė

DSC 075888Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Mariaus Abramavičiaus knygos „Azerbaidžanas: klajūno užrašai“ pristatymas. Knygos autorius M. Abramavičius Neboisia – dailininkas, poetas, fotografas, keliautojas, rašytojas, videomenininkas, aitvarų meistras ir Užupio Respublikos autorius. Keliaudamas po svečias šalis į kraštą žvelgia ne istoriko ar žurnalisto akimis, o stebi šalies gyventojus, jų buitį, švelniai ir geranoriškai parodo rytietišką charakterį, tapo kalnų šalies peizažus.
Kartu jis atskleidžia įvairias situacijas, žmonių nuotaikas ir jausmą, kuris apima patekus į paslaptingą kanjoną, bei potyrius, užplūstančius pamačius besiveržiančią iš žemės ugnį. Kelionių įspūdžių knyga iliustruota gausybe spalvingų, temperamentingų ir akį traukiančių nuotraukų. M. Abramavičius tarsi impresionistas fiksuoja ryškius, įspūdingus buities vaizdus, mini svarbius praeities ženklus – mauzoliejus, paminklus, subtiliai tapo kraštovaizdžius... Tai laisvo žmogaus laisvas žvilgsnis į pasaulį, kuris mums atsiveria vartant knygos lapus.
Uteniškiams keliautojas pristatė Azerbaidžaną – šalį, apie kurią, rodos, visi yra girdėję, tačiau mažai kas žino jos realybę. Žinome tik tiek, kad kartu buvome Sovietų Sąjungoje. Dabar ši šalis nutolusi, mums artimesnė yra Gruzija.

Tęsinį skaitykite 2018 04 21 „Utenyje“

Orai

 

zibutes11Planus neretai tenka keisti, viltis apie šiltą pavasarį atidėti. Blogoji naujiena – orai ateinančią savaitę atvės.
Pirmadienį dar sušils iki 14 laipsnių, naktį bus tik 1 laipsnis šilumos. Ryte ir dieną bus saulėta. Pietryčių vėjas sustiprės tik vakare.
Antradienį šilumos bus dviem laipsniais mažiau, bet naktis bus pastebimai šiltesnė – 8 laipsniai šilumos. Žadamas nedidelis lietus. Vakarų vėjas pūs 5 metrų per sekundę greičiu.
Trečiadienį  termometro stulpelis kils iki 11 laipsnių šilumos, naktį iki 7 laipsnių. Vakarų vėjas – 5– 6 metrai per sekundę. Nestipriai palis.
Šviesioji paros dalis – 14 valandų ir 26 minutės. Balandžio 22 dieną prasidės mėnulio priešpilnis.
Gera žinia spiningautojams – balandžio 20 dieną baigiasi draudimas gaudyti lydekas. Ir jei žmonos kitą savaitę jūsų nepakinkys į plūgus- pirmyn į ežerus, Antalieptės marias! Kurie dar neskuba, laikas bent jau valtis apžiūrėti ir nuleisti į vandenį.

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

„O, kaip seniai tave mačiau! Ką dabar dirbi?“ – „Prekiauju baldais.“ – „Ir kaip sekasi?“ – „Puikiai! Namuose liko tik šiukšlių dėžė.“

Stovi du psichologai stotelėje. Vienas sako: „Labai ilgai autobusas neatvažiuoja.“ Kitas: „Nori apie tai pasikalbėti?“

Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

„Sakykit, kur jūs laikote savo santaupas?“ – „Mintyse...“

Tėvas klausia: „Petriuk, kaip tau sekėsi mokykloje?“
Petriukas: „Su dvejetukininko tėvu nekalbu!“

 

Parduodu 3 kW (užima 36 m2 ) saulės elektrinę.
Mainai su ESO tinklu, nemokėsite už sunaudotą elektrą! Kaina 1799 Eur. Kiekis ribotas.
    Tel. 8 603 18700.

 

Parduodu tris 2000 kW elektros generatorius CAT, Perkins, Iveco. Su ARĮ automatika ir korpusu (pilnas komplektas). 25 kW kaina – 5833 Eur.
    Tel. 8 603 18700.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

nuotr1nuotr2PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

MU 2proc baneris 300x250

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2018-04-17

  2018-04-17 apie 13.20 val. į Utenos aps. VPK Visagino PK kreipėsi moteris (g. 1955 m.), gyv. Visagine, Festivalio g., kuri pranešė, kad 2018-04-15 nuo 13 val. iki 16 val. jos sugyventinis (g. 1968 m.) žodinio konflikto metu smurtavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-04-17 gautas moters pareiškimas, kad apie 04.00 val. namuose, Zarasų r., Salako sen., Salako mstl., Daugailių g., jos vyras (g. 1984 m.) smurtavo, taip sukeldamas fizinį skausmą. Vyras sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas
 • 2018-04-14

  2018-04-14 apie 19.26 val. Utenos r., Vareikių k., moteris (g. 1982 m.) (2,98 prom) išgertuvių metu smurtavo prieš sugyventinį (g. 1982 m.) (3,54 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Moteris sulaikyta. 2018-04-14 gautas moters (g. 1983 m.), gyv. Utenoje, Vilniaus g., pareiškimas, kad Utenoje, Kupiškio g., apgadintas jei priklausantis automobilis VOLVO V60. Padaryta 720 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-04-17

  2018-04-17 apie 20.55 val. vyras pranešė, kad Ignalinos r., Didžiasalio k., Pupienos g., jo giminaitis (g. 1984 m.) muša savo tėvą (g. 1955 m.). Nuvykus į įvykio vietą kambaryje ant grindų rastas vyras be sąmonės su smurto žymėmis galvos ir veido srityse. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-04-17 apie 07.00 val. moteriai (g. 1981 m.), būnant Utenos r., Kuktiškių mstl., Tauragnų g., išgertuvių metu jos pažįstamas (g. 1966 m.) trenkė jai per veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2018-04-18

  2018-04-18 iš Anykščių rajono savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus gauti duomenys, jog piliečiai galimai smurtavo prieš vaiką (g. 2014 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2018-04-18 gautas vyro (g. 1980 m.), gyv. Zarasuose, P. Širvio g. (nustatytas 1,96 prom. girtumas), pareiškimas, kad apie 18.30 val. Zarasų r., Zarasų sen., Riešutinės k., bute, kaimynas koja spyrė jam į veidą, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 1
 • 2