utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Keliomis eilutėmis

Dažnai klydęs Utenos „Juventus“ klubas pralaimėjo kovą dėl patekimo į „Betsafe-LKL“ pusfinalį. Žydrūno Urbono vadovaujama ekipa išvykoje 63:84 (11:23, 19:19, 15:24, 18:18) neatsilaikė prieš Vilniaus „Ryto“ krepšininkus ir 1-2 pralaimėję ketvirtfinalio seriją baigė sezoną. „Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų pelnęs Dovis Bičkauskis (4/6 trit., 2 rez. perd., 5 išpr. praž.), 9 taškus pridėjo Karolis Guščikas (4 atk. kam., 2 rez. perd.), 8 – Martinas Gebenas (9 atk. kam., 2 blk.), po 6 – Gytis Radzevičius (3 atk. kam.) ir Aleksandras Zacharovas (5 atk. kam.), 5 – Vaidas Čepukaitis (3 rez. perd.), 4 – Tomas Dimša.
next
prev

laikrastis1

 

kaina1

 

 

 

 

 

 

 

Jei norite savo kasdienį maistą praturtinti natūraliais augaliniais vitaminais ir mineralais, kviečiame į

„Utenio“ redakciją  (A. Baranausko g. 17).

Čia galėsite įsigyti įvairių uogų, daržovių, žolelių ir sėklų miltelių – burnočių, topinambų, šaltalankių, dilgėlių, garšvų, kiaulpienių, kanapių, pagamintų be druskos,cukraus ar saldiklių.

Jūsų sveikata – Jūsų rankose!

Tai tradiciniai, nuo senų senovės žinomi natūralūs produktai, kurių naudą pripažįsta ir liaudies gyduoliai,
ir šiuolaikinės medicinos atstovai.

antrajamut

 

Aktualijos

Apie ypatingą ūkininkavimo būdą, arba kodėl būtinai reikia nusimaudyti Alaušo ežere

IMG 6979999Ar jūs jau šiemet maudėtės ežere? Ne? O Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovas Valdas Sutkus jau išbandė pavasarinius malonumus ežere. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas tai padarė ne bet kur, o gražuoliame Alauše.
Tam buvo puiki proga: gegužės 15 d. prie Alaušo, poilsio ir renginių centre „Alaušo slėnis“, buvo atidarytas Lietuvos kaimo turizmo XXII sezonas. Atvykęs diena anksčiau, L. Žabaliūnas, prisiklausęs kalbų, kad Utenoje visi maudosi nuo ankstyvo pavasario, o kai kurie – ir žiemą, nenorėdamas atsilikti nuo kitų ir rausti iš gėdos, ankti ryte, saulei tekant, pūkštelėjo į Alaušo bangas. Nors tos pirmos dienos „Alaušo slėnyje“ orai labiau priminė rudenį, bet išgirdęs, kad prie Alaušo, o juoba nusimaudžius, viskas pasikeičia tik į gera, neiškentė neišbandęs šio burto. Ir ką gi, turizmo sezono atidarymo diena buvo tokia, koks turi būti visas sezonas: šilta, saulėta, šviesi, džiuginanti ir dovanojanti puikią nuotaiką bei geras emocijas.

Read more: Apie ypatingą ūkininkavimo būdą, arba kodėl būtinai reikia nusimaudyti Alaušo ežere

Į Tauragnus atviliojo ežeras

Genovaitė Šnurova

DSC 0751111Šių metų gegužės mėnesio pradžioje LR sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga Vilniaus „Vaidilos“ teatre vykusiame renginyje, skirtame labiausiai nusipelniusiems šalies medicinos darbuotojams pagerbti, paskelbė, kad nusipelniusio gydytojo vardą suteikia ir Garbės ženklu apdovanoja Utenos PSPC Tauragnų ir Daugailių ambulatorijų šeimos gydytoją Arvydą PALECKĮ. Jam įteiktas ir LR Ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos raštas.
Praėjus keletui dienų po apdovanojimo, gydytojas A. Paleckis pagerbtas ir Utenos rajono savivaldybėje, kur jį pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Gydytoją pasveikino ir Daugailių seniūnijos seniūnė Giedrė Eimutienė.
Sveikiname gydytoją ir mes, dėkodami už surastą pusvalandį pokalbiui apie gydytojo šiokiadienius.
Gerbiamas gydytojau, papasakokite apie save: kur gimėte, kas nulėmė profesijos pasirinkimą?
Gimiau Kaune 1958 m. birželio 1 d. Tėvai irgi kauniečiai, seneliai gyveno šalia Kauno, o aš pas juos praleisdavau vasaras. Aš labai mylėjau savo močiutę – mamos mamą, kuri, teturėdama tik apie 50 metų, susirgo vėžiu ir mirė. Aš labai jos gailėjau. Nors tuomet tebuvau antrokas, bet jau tada nusprendžiau, kad būsiu gydytojas ir neleisiu žmonėms mirti...

Tęsinį skaitykite 2019 05 22 „Utenyje“

Sprendžiant kioskų problemą: ar jie galėtų tapti miesto puošmena?

Pastaruoju metu Utenos mieste galima pamatyti vis dažniau atsirandančių kioskų ar laikinųjų statinių bei prekybos įrenginių. Vieni jų yra užkandinių tipo, kituose prekiaujama įvairiais vaisiais ar daržovėmis, treti skirti paslaugoms teikti (pvz., taksi). Utenoje smulkieji verslai yra labai pageidautini, jų plėtrą skatina ir palaiko Utenos rajono savivaldybė, bet atsiranda problemų dėl tam tikrų kioskų vizualių reikalavimų ir standartų laikymosi bei viešojo intereso gynimo.
Primename, kad kioskų ar laikinųjų statinių savininkai, prekybininkai turi laikytis reikalavimų, išdėstytų 2018 metų gegužės 31 dienos „Prekybos ir paslaugų teikimo Utenos rajono savivaldybės viešosiose vietose taisyklių patvirtinimo“ apraše. Vienas reikalavimų – laikinųjų statinių ar įrenginių estetinė išvaizda turi derėti prie bendro esamo architektūrinio komplekso vaizdo. Utenos rajono savivaldybė į miesto aplinkos tvarkymą, kaip žinia, investavo nemažai lėšų, todėl svarbu, kad viešoje vietoje atsiradęs statinys negadintų miesto vaizdo, atrodytų moderniai, estetiškai ir būtų patrauklus.
Deja, mieste dar galima pamatyti Utenos veidą darkančių kioskų „vaiduoklių“, kurių veikla seniai pasibaigusi, tačiau jų niekas taip ir nepašalino. Atkreipiame dėmesį, kad pagal minėtą aprašą suderintas ir užregistruotas laikino statinio projektas galioja dvejus metus. Vėliau, terminui pasibaigus, kioskas turi būti išmontuojamas ir pašalinamas ar gaunamas naujas leidimas veiklai tęsti. Siekdama apsaugoti miestą nuo kioskų „vaiduoklių“, Utenos rajono savivaldybė ketina parengti tipinės išvaizdos kioskų statybos tvarką ir kioskų tipinius projektus.
Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo Nerijaus Malinausko, spręsti kioskų ir laikinųjų statinių problemą galima pasimokyti iš Vilniaus. Sostinė yra suskirstyta į tris zonas ir kiekviena zona turi savitą kioskų stilių. Kioskai pritaikyti prie bendro miesto vaizdo, yra vienodo dydžio, jiems pastatyti yra panaudotos tos pačios medžiagos. „Kaunas taip pat planuoja atsikratyti neišvaizdžių kioskų, suteikdamas galimybę savininkams susitvarkyti per trejus metus arba nutraukti veiklą, – sakė vedėjas. – Utenoje naujoji tipinės išvaizdos kioskų statybos tvarka ir tipiniai projektai būtų taikomi naujai statomiems kioskams. Žinoma, tai galiotų ir jau pastatytiems. Pastarųjų savininkai, praėjus dvejų metų terminui, norėdami toliau tęsti veiklą, naujiems reikalavimams nebeatitinkančius kioskus turės suremontuoti ir atnaujinti. To nepadarius, bus imtasi atitinkamų priemonių problemai išspręsti“.
Nerijus Malinauskas atkreipia dėmesį, kad laikinų statinių apdailai galima būtų rinktis ne vien medieną, bet ir alternatyvias medžiagas (pvz. stiklą) bei derinti jas tarpusavyje. Šios medžiagos kioskų statybą pabrangina labai nedaug. Užtat statinys gali tapti tikra miesto puošmena. Utenos rajono savivaldybė, sudarydama palankias sąlygas verslo plėtrai, siekia ir dar vieno tikslo: kad kioskai taptų patraukliais mažosios architektūros objektais, įsilietų į tos erdvės (teritorijos) architektūrinį kontekstą.
Utenos rajono savivaldybė susiduria ir su derinimo bei pritarimo laikinųjų statinių ar įrenginių statybai problemomis. Viena jų – statinys turi atitikti visuomenės interesus. Pavyzdžiui, šiuo metu rengiamas laikinojo statinio, kuris turėtų iškilti Aušros gatvėje, judrioje daugiabučio kvartalo vietoje, projektas. Numatyta ten pastatyti greito maisto restoraną arba kavinukę. Kadangi pastate bus virtuvėlė, vietos gyventojai susirūpino dėl galimai iš virtuvės sklisiančių dūmų, kvapų. Atsižvelgiant į gyventojų susirūpinimą  projekto iniciatoriaus buvo pareikalauta surinkti tam tikrą kiekį gyventojų parašų. Nors parašai nėra privalomi, jeigu projektas atitinka visus reikalavimus, tačiau šiuo atveju statinį norima statyti arčiau sklypo ribos, nei leidžiama teisės aktuose (norint statyti arčiau kaip 3 m. iki sklypo ribos, būtina gauti gretimo žemės sklypo savininko sutikimą). Kadangi žemės sklypai prie daugiabučių namų nėra suformuoti, leidimą statyti  turi suteikti Nacionalinė žemės tarnyba, prieš tai pateikusi nuomonę Savivaldybės administracijai dėl galimo veiklos apribojimo gretimoje teritorijoje. Kadangi Utenos rajono savivaldybė privalo ginti viešuosius interesus ir yra atsakinga už tai, kad visos šalys būtų patenkintos, šiuo atveju projektas nebus patvirtintas, kol neatitiks visų reikalavimų.
Ką apie šią situaciją manote jūs? Ar pritariate idėjai paversti kioskus mieste mažosios architektūros objektais? Kaip manote, ar reikalinga Utenai tipinės išvaizdos kioskų statybos tvarka ir kioskų tipiniai projektai? Kviečiame bendruomenę diskutuoti šiais klausimais, reikšti savo nuomonę, teikti pasiūlymus, pastabas.
Jūsų nuomonių laukiame el. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Surašytus pasiūlymus galima atnešti į Utenos rajono savivaldybės administraciją (Utenio a. 4, Utena), 103 kab. 

Utenos rajono savivaldybės administracija

Irenai Stanislavai Klibienei – garbingas apdovanojimas „Už nuopelnus Lietuvai“

IMG 6701Gegužės 14 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu buvo apdovanota daugiavaikė motina Irena Stanislava Klibienė, pagimdžiusi, išauginusi ir šeimoje dorai išauklėjusi 8 vaikus: 5 sūnus ir 3 dukras.

Irena Stanislava Klibienė gimė 1943 m. Šlekiškių kaime (Utenos r.). 1962 m. ištekėjo už Leono Klibo. 1987 m. su šeima persikėlė gyventi į Nuodėgulių kaimą (Daugailių sen.), kur šiuo metu ir gyvena.
Vaikystėje ponia Irena mėgo skaityti knygas, vėliau siuvinėjo pagalvėles, mėgo austi. Būdama 15 metų jau dirbo melžėja, o nuo 1962 m. birželio dirbo „Ramučių“ kolūkyje (laukininkystės brigadoje). Vienas didžiausių daugiavaikės mamos pomėgių – gėlių auginimas.
Teikime apdovanojimui gauti apie Klibų šeimą rašoma: „Darnioje santuokoje su vyru išgyveno iki jo mirties, išaugino gausų aštuonių vaikų būrį. Abu stengėsi, kad per nesibaigiančius darbus ir rūpesčius vaikai turėtų tikrus namus, jaustų juose šilumą bei meilę, ir siekė tinkamai juos parengti savarankiškam gyvenimui. Tėvai, auklėdami vaikus, vadovavosi dvasinėmis ir moralinėmis nuostatomis – vaikai nuo mažens buvo skatinami palaikyti gerus tarpusavio santykius, padėti vienas kitam, būti atsakingi už savo poelgius, kad užaugtų dorais žmonėmis. Motina vaikams visada sakydavusi, kad šeima yra pati didžiausia vertybė. Šeimą iki šiol vienija bendrai švenčiamos šeimos šventės. Savo mamą vaikai lanko itin dažnai, atvažiuoja ir visi 17 vaikaičių. Moteris džiaugiasi, kad jos vaikai užaugo dorais ir sąžiningais Lietuvos Respublikos piliečiais.“ Vyriausiam ponios Klibienės sūnui – 55-eri, jauniausiai dukrai – 35-eri.
Irenai Stanislavai Klibienei ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį įteikė LR Prezidentūros kancleris Giedrius Krasauskas ir Personalo skyriaus vadovė Gražina Urbonienė. Svečiai perdavė Jos Ekscelencijos Dalios Grybauskaitės sveikinimus ir linkėjimus, įteikė prezidentinių saldainių.
Sveikinimų ir gražių žodžių daugiavaikei mamai ir susirinkusiai gausiai jos šeimai negailėjo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, laikinai einanti savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas Zita Ringelevičienė, Daugailių seniūnė Giedrė Eimutienė, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė.
Irenai Stanislavai Klibienei meras įteikė didelę puokštę rožių, šeimos nariams – Utenos rajono savivaldybės proginius ženkliukus. A. Katinas pasidžiaugė, kad daugiavaikių šeimų gausu jo gimtojoje Daugailių seniūnijoje. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu praėjusių metų rugsėjį apdovanota Daržinių kaimo gyventoja Ona Driskiuvienė, išauginusi šešis vaikus.
Mamą ir močiutę I. S. Klibienę garbingo apdovanojimo proga pasveikino vaikai bei vaikaičiai.
Utenos rajono savivaldybės administracija

Laiškas iš gervių laukymės

Vytautas Kazela

DSC 0778Tai va, Levuk. Graži buvo šventė. Tavo aštuoniasdešimties metų jubiliejus. Bet aš jo neaprašinėsiu. Geriau parašysiu laišką. Ir Tu mėgai rašyti laiškus. Jei perversčiau savo archyvą, turbūt rasčiau iš Tavęs gautųjų. Bet, žinai, aš nemėgstu asmeniškų dalykų viešinti. O Tu ką – viskas jau susumuota, gražiai lentynėlėse sudėliota. Pats kadaise sakei: „Aušros garsai ir žvaigždynų mirgėjimas mane išmokė slankos plunksna tapyti tėviškės peizažus, rašyti laiškus beržo tošyje, ant riaumojančių elnių ragų, bebrų užtvankos rąstų.“
Ir Tavo knygų pavadinimai tai patvirtina: „Laiškai beržo tošyje“, „Laiškai iš elnių miško“, „Laiškai iš bebrų upelio“. Ir tas Tavo fotoalbumas „Laiškai iš žemuogių kalnelio“, vėliau, jau nesant Tavęs, artimųjų rūpesčiu ir lėšomis išleistas, tarsi apvainikuoja visą Tavo kūrybą. O pati man šilčiausia ir nuoširdžiausia tai Reginos Katinaitės-Lumpickienės sulesinėta, po kruopelę sunešta ir sulipdyta knyga „Laiškai iš vaivorykščių kranto“. Knyga skirta Tau, Leonardui Grudzinskui: laiškai, atsiminimai, publicistika. Prie jos ir aš rankas esu pridėjęs, o ją mūsiškė „Kamonados“ leidykla 2009 metais Tavo septyniasdešimtmečiui išleido.

Tęsinį skaitykite 2019 05 22 „Utenyje“

Skelbiamas viešas aukcionas

Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia savivaldybės nekilnojamojo turto pardavimą viešame aukcione, aukcionai bus vykdomi informacinių technologijų priemonėmis, į elektroninius aukcionus registruojama ir jie vykdomi interneto svetainėje www.evarzytynes.lt:
Pastatas – pramoninių prekių parduotuvė (unikalus numeris 8295-4001-8182, pagrindinė naudojimo paskirtis – prekybos, bendras plotas – 329,75 kv. m, sienos – plytos, aukštų skaičius – 1, stogo danga – metalas, centrinis šildymas iš centralizuotų sistemų, komunalinis vandentiekis, pažymėjimas plane – 17E1p) ir kiti inžineriniai statiniai – kiemo statiniai (b1 takai, b2 aikštelė) (unikalus numeris 8295-4001-8190, naudojimo paskirtis – kiti inžineriniai statiniai), adresu Aušros g. 38, Utena, (toliau – nekilnojamasis turtas) ir šiam nekilnojamajam turtui priskirtas 0,1148 ha žemės sklypas (1148/2854 dalis žemės sklypo) (unikalus numeris 4400-0529-4034, kadastrinis numeris 8270/0005:88 Utenos m. k. v., bendras žemės sklypo plotas – 0,2854 ha, pagrindinė naudojimo paskirtis – kita, naudojimo būdas – komercinės paskirties objektų teritorijos), adresu Aušros g. 38, Utena, parduodamas. Pradinė pardavimo kaina – 186127,00 Eur; mažiausias kainos didinimo intervalas – 3000,00 Eur; aukciono dalyvio registravimo mokesčio dydis – 500,00 Eur; aukciono dalyvio garantinio įnašo dydis – 18613,00 Eur, sumokėjimo terminas – iki registracijos į elektroninį aukcioną.
Aukciono organizatoriaus – Utenos rajono savivaldybės administracijos, kodas 188710442, sąskaitos, į kurią turi būti sumokamas garantinis įnašas, aukciono dalyvio registravimo mokestis, atsiskaitoma už parduotą nekilnojamąjį turtą (nekilnojamuosius daiktus), numeris – LT80 7181 1000 0213 0850, AB Šiaulių banke.
Objektų apžiūra – 2019 m. birželio 25–28 d. nuo 9.00 iki 16.00 val. Apie pageidavimą apžiūrėti objektą iš anksto informuoti už viešo aukciono vykdymą atsakingą darbuotoją, Utenos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyr. specialistę Sandrą Deveikienę tel. (8 389) 43 519 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Aukcionų dalyvių registravimas – nuo 2019 m. liepos 8 d. 00.00 val. iki 2019 m. liepos 9 d. 23.59 val. Registracija į aukcioną vyksta informacinių technologijų priemonėmis prisijungiant interneto svetainėje www.evarzytynes.lt.
Aukciono pradžia – liepos 15 d. 9.00 val., pabaiga – liepos 18 d. 13.59 val.
Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Utenos rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyr. specialistę Sandrą Deveikienę (Utenio a. 4, Utena, 313 kab.), tel. (8 389) 43 519 arba el. p. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Aukciono sąlygos paskelbtos Utenos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.utena.lt.
Utenos rajono savivaldybės administracija

Orai

 

 alyvos2Antroje savaitės pusėje šiluma praeis gal per viršų, gal pro šoną. Laipsniai ims pamažu žemyn kristi.
Tiesa, naktys išliks dar šiltos: ketvirtadienį ir penktadienį bus 15 laipsnių, šeštadienį – 13, o sekmadienį beliks tik 8 laipsniai aukščiau nulio.
Ketvirtadienio dieną dar vasariškai šilta- 23 laipsniai. Nulis ir po dangų perkūnas blaškysis. Bet jei tikėsime senoliais, o ne profesionaliais sinoptikais, lietaus mūsų mieste reikės palūkėti.
Penktadienį termometrai nepakils aukščiau 19 laipsnių žymos. Lietaus bus dvigubai daugiau ir perkūnas virš ąžuolynų garsiau grūmos.
Šeštadienį iš debesų saulė pasirodys, debesų bus, bet lietaus nė lašo. Oras po vidurdienio sušils iki 20 laipsnių.
Sekmadienis visai nekoks. Dieną šilumos tik iki 15 laipsnių. O lietaus – tik nuotaikai sugadinti.
Apie ką dar nekalbėjom? Apie vėją. Ketvirtadienį dar pūs iš pietvakarių, o paskui pakeis kryptį ir debesis jau gins iš vakarų. Tiesa, negreitai. Nuo 2 metrų  per sekundę ketvirtadienį iki 5 metrų sekmadienį.

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

 • 2019-05-16

  2019-05-16 apie 15.15 val. Anykščiuose, A. Vienuolio g., sustabdyto patikrinti automobilio „Audi 80“ vairuotojui (g. 1984 m.), gyv. Anykščiuose, Vairuotojų g., nustatytas 2,54 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-16 apie 14.15 val. moteris (g. 1964 m.), grįžusi į namus Anykščiuose, Statybininkų g., pastebėjo, jog įsilaužta į butą, iš kurio pagrobta: 30 svarų sterlingų, nešiojamas kompiuteris ACER, du auksiniai žiedai, lagaminas su įvairiais smulkiais daiktais. Padaryta 419 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-17

  2019-05-17 apie 02.20 val. namuose, Molėtų m., Rudesos g., neblaivus (nustatytas 2,41 prom. girtumas) vyras (g. 1981 m.) smurtavo prieš neblaivią (nustatytas 1,86 prm. girtumas) sugyventinę (g. 1978 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 2019-05-17 apie 19.00 val. šalia garažų, esančių Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Centro g., įtariama tyčia sudegintas automobilis „Suzuki Baleno“, priklausantis moteriai (g. 1977 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., Gaveikėnų g. Padaryta 600 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis (g. 1964 m.), gyv. Ignalinos r., Ignalinos sen., Strigailiškio k., (nustatytas 1,33 prom. girtumas) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.
 • 2019-05-18

  2019-05-18 apie 20.45 val. Anykščių r., Skiemonių sen., Diktarų k., patikrinti sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurio vairuotojas (g. 1992 m.) vengė neblaivumo patikrinimo. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 2019-05-18 apie 07.00 val. Zarasų r., Imbrado sen., Duburaičio II k., vagonėlyje, rastas vyro (g. 1957 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 • 2019-05-19

  2019-05-19 gautas moters (g. 1936 m.) pareiškimas, kad 2019-05-17 apie 22.00 val. namuose, Anykščių r., Anykščių sen., Naujonių k., Tujų g., sugyventinis (g. 1947 m.) smurtavo sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 2019-05-19 apie 20.00 val. Anykščių m., Tilto g., ties kavine „Basi Basi“, vyras (g. 1970 m.) (nustatytas 3,21 prom. girtumas) smurtavo prieš sugyventinę (g. 1980 m.) (nustatytas 3,90 prom. girtumas), sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.
 • 1