utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Šiandien susitikau seniai matytą žmogų, kuris papasakojo apie buvusį mano kaimyną. Išklausiusi jo pasakojimą, bandžiau rasti kažkokį pateisinimą, bet man nepavyko. Tada prisiminiau posakį, kurį tokiais atvejais kartodavo mano močiutė: „Dievas yra, nubaudė“...
Vakare ilgai negalėjau užmigti. Vis galvojau ir galvojau apie tą šeimą, apie bumerangą, kuris, netgi toli nusviestas, grįžta atgal...
Gražiai sutariau su savo kaimynais Gražina ir Juliumi. Tai buvo jauni, gražūs, paslaugūs žmonės, su kuriais vos ne kasdien susitikdavome, kartu šventėme įvairias šventes, pramogaudavome. Jų vaikai Rokas ir Eglė buvo mūsiškių bendraamžiai. Visi jie irgi labai gražiai sutarė: ir į mokyklą kartu eidavo, ir iš jos kartu grįždavo.
Kai mano vyrui buvo pasiūlytas gerai mokamas darbas mieste, teko išsikraustyti iš kaimo. Aš dar bandžiau priešintis, bet teko nusileisti. Žinoma, džiugino gyvenimas „arčiau kultūros“, bet nedžiugino išsiskyrimas su kaimynais. Abi šeimos žinojome, kad ir toliau bendrausime, bet supratome ir tai, kad jau nebebus taip, kaip buvo. Taip ir atsitiko...

Tęsinį skaitykite 2019 01 19 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas