utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Negaliu ramiai praeiti pro buvusių kaimynų namą, kuriame kažkada gyveno gražiai sutarianti Antano ir Emilijos šeima. Kažkas pasakojo, kad tarpusavio nesutarimų jie tikrai neišvengdavo, bet, kaip gražiai pasakė viena giminaitė, pro lauko duris negerumai neišeidavo.
Antanas ir Emilija buvo darbštūs, tvarkingi, gal net šiek tiek šykštūs žmonės. Turėjo vienturtę dukrą Reginą, kuriai jie patys labai ilgai rinko vyrą. Kadangi kandidatai tėvams vis neįtikdavo, tai Regina ištekėjo tik perkopusi trisdešimtmetį. Galbūt todėl ir ji tesusilaukė tik vienos dukters Živilės. Kadangi Reginos santuoka buvo daugiau iš išskaičiavimo, o ne iš meilės, sutarimo šeimoje nebuvo. Kai Živilė jau buvo trečiokė, Reginos vyras išvyko į ilgalaikę komandiruotę (jei gerai prisimenu, tai į Rusijos miestą Tulą) ir iš jos negrįžo. Tik paskambino Reginai ir pasakė, kad ten liekąs gyventi.
Regina po tokio vyro pareiškimo ne jo gailėjo (juk meilės, galima sakyti, nebuvo), o išgyveno dėl to, kad paskola už kooperatinį butą, kuriame šeima gyveno, dar neišmokėta. Moteris suprato, kad visa našta teks jai vienai. Teko labai skaičiuoti išlaidas norint sudurti galą su galu. Laimei, tėvai suskubo padėti, todėl bėda jau neatrodė tokia didelė.

Tęsinį skaitykite 2019 01 26 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas