utenis 11

Monday, March 18, 2019

Kai aš buvau tarybinių laikų vidurinės mokyklos dešimtoje klasėje, į mūsų mokyklą atėjo naujokas. Tiesa, jis buvo vienuoliktokas, bet tai netrukdė man jį įsimylėti vos tik pamačius. Tonis (tikrasis jo vardas Antonijus), mano akimis žiūrint, buvo tikras gražuolis: aukštas, juodaplaukis, pilkaakis jaunuolis holivudiška šypsena. Pradėjusi juo domėtis sužinojau, kad jis armėno ir lietuvės sūnus, neseniai grįžęs iš Ukrainos, kur su tėvais gyveno keletą metų.
Mano liūdesiui, Tonį įsimylėjo nemažas pulkas merginų. Tarp jų buvo ir mano klasės draugių, bet jis ne į visas kreipė dėmesį. Po kurio laiko pastebėjau, kad jis artimiau draugauja su merginomis, kurios ... rūko. Pasislėpusios, žinoma. Susirenka visos (kartu su Toniu, žinoma) į niekam nereikalingą patalpą tarp atokiau nuo mokyklos esančių lauko tualeto ir malkinės ir traukia dūmą.
Kadangi Tonis į mane nekreipė jokio dėmesio (nors aš labai stengiausi patekti į jo akiratį), sugalvojau būdą, kaip patekti į jo kompaniją. Žinote kokį? Ogi pradėti rūkyti. Cigaretes nugvelbdavau iš tėvo cigarečių pakelio. Kai jis tai pastebėjo, teko ieškoti kitokių būdų jų įsigyti. Radau, žinoma. „Rūkymo mokslai“ man nelabai sekėsi: užtraukiu dūmą, užsikosčiu, apsisnarglėju, ašaros ima tekėti ir tuo viskas baigiasi. Aš užsispyrusiai mokiausi. Išmokau. Nesitvėriau džiaugsmu patekusi į Tonio kompaniją. Tiesa, dūmų kvapą užuodė ir mano mama, ir auklėtoja. Suprantama, turėjau nemalonių pokalbių, bet dėl Tonio viską buvau pasiryžusi ištverti.

Tęsinį skaitykite 2019 02 09 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Viena sutuoktinių pora atsikraustė gyventi į naują butą.
Ryte, tik pabudusi, žmona dirstelėjo pro langą ir pamatė kaimynę, džiaunančią skalbinius.
– Žiūrėk, kokie nešvarūs jos skalbiniai, – pasakė ji savo vyrui. – Turbūt ji naudoja prastus skalbimo miltelius arba išvis nemoka skalbti. Reikėtų ją pamokyti.
Tai kartojosi kaskart, kai tik kaimynė džiaudavo skalbinius, o žmona vis stebėdavosi, kokie tie skalbiniai nešvarūs.
Vieną gražų rytą, pažvelgusi pro langą, žmona sušuko:
– O! Šiandien skalbiniai balti it sniegas! Turbūt išmoko skalbti!
– Ne, – atsakė vyras, – tiesiog šiandien aš atsikėliau ankščiau ir nuvaliau mūsų langus.

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas