utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Mano mama jauna liko našle. Tėtis mirė jos 36-ojo gimtadienio išvakarėse. Nuo tos dienos namuose likome trys moterys: mama ir mes su Aušra – jos dukterys. Man tada buvo 13 metų, sesė – metais jaunesnė. Neprisimenu, ar tada mokėdavo kokias nors išmokas netekus maitintojo, ar ne. Prisimenu tik tai, kad mes labai sunkiai vertėmės. Motinos alga buvo nedidelė, todėl vasaros mėnesiais mes visos trys uždarbiaudavome. Eidavome uogauti, o surinktas uogas parduodavome. Mama mus vesdavosi pas kaimynus ravėti daržų. Juos mes vadinome plantacijomis, mat daugelis žmonių augindavo labai daug pašarinių burokų, kuriais šerdavo gyvulius.
Sesuo ištekėjo anksčiau už mane. Kadangi aš dar nebuvau baigusi mokslų tuometiniame institute, tai ir su vedybomis šiek tiek uždelsiau. Sukūrusios šeimas, abi išvažiavome ne tik iš tėvų namų, bet ir iš gimtojo miesto. Mama namuose liko viena, o mes, turėdamos aibes savo reikalų, nedažnai atvažiuodavome jos aplankyti.
Žinoma, mama mums priekaištavo dėl to, kad baigia užželti takai nuo pagrindinio kelio mūsų namų link. Mes jai pažadėdavome atvažiuoti kitą savaitgalį, bet tas „kitas savaitgalis“ ateidavo tik po keleto mėnesių. Taip buvo, ką čia slėpsi...

Tęsinį skaitykite 2019 02 23 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas