utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Mane ir Ireną kažkada apgyvendino tame pačiame vaikų globos namų kambaryje. Jei būtų leidę rinktis, aš į kambario drauges mieliau būčiau pasirinkusi visai kitą mergaitę, bet kad tais laikais niekas mano (nei kitų vaikų) nuomonės net neklausė.
Mes su Irena buvome visiškai skirtingų charakterių. Aš buvau (atrodo, kad ir tebesu) linkusi su visais gražiai sugyventi, niekam nedraskyti akių, visus išklausyti, pagal galimybes padėti. Jei galėdavau rinktis, mieliau nusigriebdavau knygą ir skaitydavau, nulindusį į kokį kampą, nei skubėdavau į kokius nors draugų susibūrimus, vakarėlius ar susirinkimus. Irena buvo visiškai kitokia – judri, aktyvi, akižara, nepraleidžianti progos piktai atsikirsti netgi į nekenksmingus pajuokavimus, piktesnį žodį pasakyti ne tik bendraamžiams, bet ir auklėtojoms, kitam vaikų globos namų personalui.
Netgi tada, kai Ireną aplankydavo močiutė, aš nesusimąstydavau apie tai, kad gal ir aš turiu močiutę, tėvus, kitus artimuosius. Lyg kas būtų ėmęs ir išjungęs mąstymą, ištrynęs atmintį. Tiesą sakant, aš ir prisiminti neturėjau ką: kažkur kitur gyvenančios savęs aš neatsiminiau.

Tęsinį skaitykite 2019 03 02 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas