utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Sėdžiu ir galvoju, kaip papasakoti ilgą, skaudžią ir netgi labai dramatišką istoriją, prasidėjusią beveik prieš 40 metų. Tada abi su Regina buvome jaunos, linksmos, nenustygstančios vienoje vietoje, grojančios ir dainuojančios.
Bendravome su Regina ir tada, kai ji ištekėjo už Pauliaus ir kai sūnaus susilaukė. Rečiau susitikdavome tik tada, kai ji su šeima išvyko gyventi į kitą miestą. tada tie susitikimai retėjo, retėjo, bet nenutrūko. Reginos mama vis papasakodavo apie tai, kaip dukrai sekasi, kaip anūkas auga. Ypač ji girdavo žentą: esą jis labai rūpestingas, pareigingas, darbštus. Žodžiu, dukrai labai pasisekė.
Tikėjau tais pasakojimais (pati Regina irgi buvo patenkinta savo šeiminiu gyvenimu) ir netgi truputį pavydėjau draugei, mat mano pačios gyvenimas nesusiklostė. Gal ir toliau būčiau klausiusi tų idiliškų pasakojimų, jei ne buvusių kaimynų, prieš gerą pusmetį išvykusių gyventi į kito rajono miestelį, kvietimas į jubiliejinį gimtadienį. Didžiausiai savo nuostabai ten susitikau ... Paulių. Jis atėjo į šventę su kokių 5–6 metų mergaite ir kažkokia moterimi. Jis, žinoma, irgi nustebo mane pamatęs ir, suprantama, neapsidžiaugė susitikimu.

Tęsinį skaitykite 2019 03 16 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas