utenis 11

Wednesday, June 26, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Gėda, bet reikia prisipažinti, kad savo senelių kapus, esančius mažame miestelyje, aplankau labai retai. Nedovanotinai retai. Kadangi seneliai mane keletą metų augino (vaikų darželio tais laikais nebuvo, o tėvai norėjo dirbti), dėl tokio savo elgesio nuolat jaučiu sąžinės priekaištus, bet jie kažkaip nublanksta, susidūrę su kasdienybe.
Praėjusių metų rudenį kasdienybė užleido vietą nostalgijai. Nusipirkau gėlių, žvakių ir išvažiavau. Tiesa, kelionės tikslas buvo ne vien tas. Tikėjausi aplankyti buvusią mokytoją, kuri mums buvo tarsi antra mama. Netgi lauktuvių nupirkau. O kapinėse manęs laukė pirmasis siurprizas...
Kai sutvarkiusi senelių kapus ir sukalbėjusi maldelę jau ruošiausi eiti kapinių vartų link, mano žvilgsnis užkliuvo už stilingo paminklo. Pasigrožėjusi juo, ir akmenyje iškaltą vardą bei pavardę paskaičiau – taigi čia guli... mano mokytoja, kurią rengiausi aplankyti. Iškalta mirties data fiksavo laiką – praėjo aštuoneri metai. Net šiurpas perbėgo nugara pagalvojus, kaip seniai šiame miestelyje nebuvau. Juk kai mačiau ją paskutinį kartą, žilstelėjusi moteris sveikata nesiskundė.
Kai atsitokėjau ir dar kartą žvilgterėjau į paminklą, supratau, kad ir jos vyras jau miręs. Netgi gerokai anksčiau nei ji.
Kadangi jų abiejų kapų kauburėliai buvo sutvarkyti, pagalvojau, kad gal tėvų namuose gyvena kuri nors iš trijų dukrų, todėl sumaniau nuvažiuoti į tuos namus ir pasikalbėti.
Nuvažiavau. Apsidžiaugiau pamačiusi kieme stovintį automobilį, o priartėjusi ir praviras namų duris – vadinasi, mokytojos namai tikrai netušti. Pasiėmiau paruoštas lauktuves ir pasibeldžiau. Duris plačiau atvėrė maždaug mano metų simpatiška moteris. Mintyse spėliojau, kuri iš dukrų čia galėtų būti. Juk mačiau jas visai mažas, kai mokytoja kartais atsivesdavo mergaites į mokyklą, o mes su jomis per pertraukas žaisdavome.

Tęsinys 2019 04 06

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Verslininkas giriasi savo kaimynui:
– Kai prieš 20 metų pradėjau karjerą, turėjau tik dvi tuščias kišenes. Šiandien turiu milijoną.
– Dėl Dievo meilės, kam jums tiek kišenių!
***
Liaudis: „Vėl viskas pabrango! Devynis kailius nuo manęs lupi.“
Valstybė: „O kurių galų tau devyni kailiai?! Vieno užteks.“
***
– Atleiskite, ar jūsų šuo turi giminės medį?
– Tikrai taip. Antras medis nuo bandelių kepyklėlės.
***
Vyriškis skambina draugui: „Aš ką tik grįžau iš žvejybos.“ – „Ir ką pagavai?“ – „Žmoną su meilužiu.“

 

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas