utenis 11

Wednesday, June 26, 2019

Genovaitė ŠNUROVA

Mano gyvenimo istorija gal ne visai tradicinė. Gali būti ir taip, kad daugeliui ji pasirodys visiškai neįdomi. Gal netgi banaloka. Žinoma, jokia naujiena, kad šeimos vyrai turi (arba turėjo) „atsargines“ meiles, su kuriomis yra susilaukę vaikų. Kai kurių vyrų žmonos žino apie sutuoktinių „paklydimus“ ir nesantuokinius vaikus, bet į tai gal dėmesio nekreipia (o priežasčių tam daug), gal toleruoja, gal ir pačios yra įsivėlusios į kažkokius meilės trikampius, nes tik labai retais atvejais šeimos išyra būtent dėl šios priežasties.
Kaip jau sakiau, mano situacija šiek tiek kitokia. Dar studijų metais draugavau su Aidu. Buvau jį taip įsimylėjusi, kad tikėjau juo besąlygiškai. Jei pasakydavo, kad važiuoja pas tėvus į kaimą, tikėjau, jei vėluodavo ar iš viso neateidavo į pasimatymus – bet kokiu pasiaiškinimu tikėjau. Net kai kartą užklupau jį sostinės autobusų stotyje besibučiuojantį su kažkokia šviesiaplauke, tikėjau, kad tai jo pusseserė, kurią jis tiesiog palydėjo į autobusą, vykstantį į jos kaimą.
Draugės stengėsi „atverti man akis“, bet aš tvirtai laikiausi savo: myliu, tikiu, laukiu. Mūsų meilė (gal tik mano, gal iš jo pusės nė nebuvo) baigėsi labai netikėtai – Aidas iš manęs pasiskolino stamboką pinigų sumą (studentiškais matais matuojant) ir dingo iš akiračio. Kaip vėliau paaiškėjo, visam laikui.

Tęsinį skaitykite 2019 04 13 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Verslininkas giriasi savo kaimynui:
– Kai prieš 20 metų pradėjau karjerą, turėjau tik dvi tuščias kišenes. Šiandien turiu milijoną.
– Dėl Dievo meilės, kam jums tiek kišenių!
***
Liaudis: „Vėl viskas pabrango! Devynis kailius nuo manęs lupi.“
Valstybė: „O kurių galų tau devyni kailiai?! Vieno užteks.“
***
– Atleiskite, ar jūsų šuo turi giminės medį?
– Tikrai taip. Antras medis nuo bandelių kepyklėlės.
***
Vyriškis skambina draugui: „Aš ką tik grįžau iš žvejybos.“ – „Ir ką pagavai?“ – „Žmoną su meilužiu.“

 

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas