utenis 11

Thursday, July 18, 2019

„Tada buvau jaunyste trykštanti mergina, – apie savo gyvenimą atvirai ryžosi papasakoti Lina. – Visur norėjau būti, viską savo akimis pamatyti, išjausti, pagaliau – iškentėti. Man buvo nesvetima viskas, kas būdinga jaunam žmogui: šokiai, švelnūs patinkančio žmogaus apkabinimai, bučiniai, romantiški pasimatymai po nakties danguje žibančiomis žvaigždėmis. Nestokojau optimizmo, nevengiau linksmų kompanijų, džiaugiausi gyvenimu ir tikėjau, kad sutiksiu tą žmogų, su kuriuo būsiu laiminga. Tikėjau, kad su mylimu visur gerai, todėl visiškai nesukau galvos dėl kad ir paties mažiausio gyvenamojo ploto. Tikėjau, kad tai kokiu nors būdu išsispręs savaime tada, kai to reikės.


Kartą vidurvasarį viešėjau pas draugę Kėdainiuose. Graži buvo diena. Valgydamos ledus, abi vaikščiojome po nediduką parkelį prie senosios autobusų stoties. Nė nepastebėjome, iš kurios pusės prie mūsų priėjo čigonė, kuri mums primygtinai siūlė išburti ateitį, o už tai reikėsią mokėti tik vieną rublį. Nežinau, kodėl pajutau tokį priešiškumą šiai moteriai, kad apie jokius burtus nė girdėti nenorėjau. Ji primygtinai reikalavo iš manęs rublio, o aš dar atkakliau gyniausi, kad neturiu. O iš tikrųjų tai tikrai turėjau, bet užsispyriau neduoti, ir baigta. Netekusi kantrybės, pro sukąstus dantis čigonė mestelėjo, kad niekada gyvenime nebūsiu laiminga, ir skubiai pasišalino. Būtumėte girdėję, kaip aš tuomet kvatojausi. Kur tai matyta, kad čigonė uždraustų man būti laimingai. Panorėsiu ir būsiu. Ir tikrai buvau tuo įsitikinusi. Užtat dabar, nuo tų dienų praėjus beveik keturiems dešimtmečiams, prisipažįstu – laiminga tikrai nebuvau ir nesu...

Tęsinį skaitykite 2016 05 21 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Vyras žmonai: „Šneki kaip idiotė!“ – „Šneku, kad suprastum.“
***
Vyras su žmona žiūri siaubo filmą. Staiga ekrane pasirodo BAUBAS! Žmona: „Oi, mama!“ Vyras: „Panaši, panaši...“
***
Dvi draugės kalbasi:
– Tavo draugas toks geras, toks atidus, visada išklauso, dovanoja tau dovanas... Kodėl tu už jo neišteki?
– Todėl, kad noriu, jog taip būtų ir toliau!
***
Brangusis, kada tu galų gale įstatysi duris mūsų sodo tualetui?
– O ką ten vogti?

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas