utenis 11

Thursday, July 18, 2019

Rita nežinojo, kaip jaustis, kaip elgtis, kai suprato, kad ne tik ji nebemyli savo vyro, bet ir pati nesijaučia mylima. Vienas kitas žodis prie pusryčių stalo, šaltas atsisveikinimo bučinys prieš išeinant į darbą – tai tik įsisenėjęs ritualas: jokių šiltų jausmų, jokio nuoširdumo. Vakarais susitikę, atvirai vengė vienas kito, prisidengdami nuovargiu, bjauria nuotaika ar kokia kita išgalvota priežastimi.
Rita suprato ir tai, kad vakarais sąmoningai stengdavosi kuo ilgiau užtrukti besitvarkydama virtuvėje, bandydama pati save įtikinti, kad joje turi būti nepriekaištinga švara ir tvarka, todėl netgi tą vakarą nenaudotus indus, šakutes ir peilius dar kartą perplaudavo, gražiai sudėliodavo į spinteles ir tik tada, kai iš miegamojo pasigirsdavo miegančio vyro šnopavimas, tylutėliai įeidavo ir atsiguldavo dvigulės lovos pakraštėlyje.


Per dešimt metų santuokoje išgyvenusi moteris giliai širdyje jautė ir tokio pasikeitimo priežastį – veriantį šiek tiek vyresnio viengungio į ją nukreiptą žvilgsnį. Tiesa, neseniai pastebėjo, nors vienišių, moterų numylėtinį Mykolą pažinojo seniai, bet, susitikę vienas kitą, tik pasilabindavo ir labai abejingai prasilenkdavo. O štai kartą per vieną pobūvį pas draugus už stalo sėdėjo abu vienas prieš kitą: kalbėjo, juokavo, dainavo, laidė smagius sąmojus ir ... įkrito vienas kitam į širdį.
Jų pasimatymai iš pradžių būdavo atsitiktiniai. Bent Rita taip manė. Viešumoje abu nerodė jokio dėmesio vienas kitam, užtat susitikę tokioje vietoje, kur jų niekas nematydavo, puldavo vienas kitam į glėbį. Galiausiai netikėtai susirado ir savosios meilės lizdelį – negyvenamą sukiužusią trobelę šalia miško.
Ritos vyras negreit pajuto „meilės nutekėjimą“. Tiksliau, gal ne pats pajuto, o jam kažkas pasakė, jog žmona įsitaisė meilužį. Žinoma, šeimoje kilo barnių, durų trankymų, nekalbadienių ir netgi apsistumdymų. Mykolas visa tai žinojo, bet jokios išeities Ritai nesiūlė: nei prašė išsiskirti su vyru, nei tiesiog persikelti gyventi pas jį. Vienišių tenkino trumpi susitikimai, ugningi meilės prasiveržimai, o tai, kas vyksta Ritos šeimoje, jo nėmaž nedomino.
Taip tęsėsi keletą metų. Rita daug kartų bandė iškvosti Mykolą, ką jis mano apie judviejų draugystę, bendrus planus ateičiai, bet jis skubėdavo keisti pokalbio temą.
Apie Ritos ir Mykolo meilę, slaptus susitikimus jau beveik viską žinojo jos bendradarbiai. Vieni ją smerkė, kiti beveik atvirai šaipėsi, treti gailėjo jos vyro, nes tai buvo gerbiamas mieste žmogus, kuriam bet kokios užuominos apie žmonos neištikimybę tikrai nebuvo malonios.

Tęsinį skaitykite 2016 05 28 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Vyras žmonai: „Šneki kaip idiotė!“ – „Šneku, kad suprastum.“
***
Vyras su žmona žiūri siaubo filmą. Staiga ekrane pasirodo BAUBAS! Žmona: „Oi, mama!“ Vyras: „Panaši, panaši...“
***
Dvi draugės kalbasi:
– Tavo draugas toks geras, toks atidus, visada išklauso, dovanoja tau dovanas... Kodėl tu už jo neišteki?
– Todėl, kad noriu, jog taip būtų ir toliau!
***
Brangusis, kada tu galų gale įstatysi duris mūsų sodo tualetui?
– O ką ten vogti?

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas