utenis 11

Thursday, July 18, 2019

Aštrialiežuviai eilutę iš liaudies dainos „Močiutės klausau, širdelės klausau“ perfrazavo į „Močiutės klausau, bet savaip darau.“
Kai kuriais atvejais tai netgi labai pasiteisina...
Dvynukai Darius ir Dalius mokykloje buvo patys didžiausi neklaužados. Tiesa, ne tie, kurie krėtė piktus pokštus, gadino inventorių, įžeidinėjo bendraamžius ar pedagogus. Jų pokštai buvo linksmi, niekam nieko blogo nedarantys. Pavyzdžiui, vienos priešais sėdinčios mergaitės kasas surišdavo su tame pačiame suole sėdinčios kitos mergaitės kasomis taip, kad jos nei atsistoti, nei pasilenkti negalėdavo, sukeisdavo klasės draugų portfelių turinį, pavasarį būtinai į klasę atsinešdavo karkvabalių ir t.t.
Baigę mokyklą, abu panoro būti inžinieriais. Pasisekė. Tapo. Sugrįžo gyventi ir dirbti į gimtąjį miestą ir apsigyveno pas tėvus. Abiem taip buvo labai patogu: nereikėjo rūpintis gyvenamuoju plotu, buities problemas išspręsdavo tėvas, motina niekada nepalikdavo nepamaitintų.
Žodžiu, gyvenk ir džiaukis.


Darius dirbo moteriškame kolektyve, susipažino su viena žavia pavaldine, kuri labai stropiai atlikdavo visus pavedimus, visada galėdavo pasiūlyti naujų idėjų, nevengdavo rizikos ir nelabai paisė autoritetų: jei jausdavosi teisi, joks viršininkas jai savo nuomonės neįpirš. Darius vertino jos pastangas, visada pagirdavo, o vėliau net pats nustebo supratęs, kad kartais ir visai be reikalo užsuka į jos kabinetą.

Tęsinį skaitykite 2016 06 11 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Vyras žmonai: „Šneki kaip idiotė!“ – „Šneku, kad suprastum.“
***
Vyras su žmona žiūri siaubo filmą. Staiga ekrane pasirodo BAUBAS! Žmona: „Oi, mama!“ Vyras: „Panaši, panaši...“
***
Dvi draugės kalbasi:
– Tavo draugas toks geras, toks atidus, visada išklauso, dovanoja tau dovanas... Kodėl tu už jo neišteki?
– Todėl, kad noriu, jog taip būtų ir toliau!
***
Brangusis, kada tu galų gale įstatysi duris mūsų sodo tualetui?
– O ką ten vogti?

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas