utenis 11

Tuesday, December 11, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Kartais atrodo, kad gyvenu ne savo gyvenimą, kad nebemoku prisitaikyti, būti savo komforto zonoje. Nesu nei violetinis, nei žalias, nei raudonas. Esu paprastas žmogus, bandantis turėti savo nuomonę. O turėti savo nuomonę net ir šiais laikais yra didelė prabanga.
Šios savaitės naujiena – Neringos Venckienės suėmimas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Praėjo beveik penkeri metai, kai tuometinė Seimo narė spruko iš Lietuvos. Garliavos įvykių įkarštyje nebuvau nei vienoje, nei kitoje pusėje. Kad galėtum susidaryti nuomonę, turi turėti atsakymus į visus klausimus. Vyko tyrimai, paskelbti nuosprendžiai, bet neaiškumų nesumažėjo. Tokiose rezonansinėse bylose visuomenei turi būti pateikti vienokie ar kitokie atsakymai. Mistika apgaubtos abiejų pagrindinių veikėjų mirtys. Yra ir dar vienas klausimas: kodėl prireikė beveik penkerių metų, kol N. Venckienės išdavimas Lietuvai pagaliau pajudėjo iš mirties taško? Ar tai lėmė Nijolės Sadūnaitės kalba atsiimant Laisvės premiją? Nežinau. Ir jūs turbūt nežinote. Ir dar klausimas, kuris neduoda ramybės: jeigu N. Venckienė buvo pagrindinė šių įvykių režisierė, manipuliavo žmonėmis, kaip toks žmogus tiek metų galėjo dirbti teismų sistemoje? Ar tai vienintelis toks atvejis, ar yra ir daugiau tokių teisėjų? Pastarųjų metų patirtis rodo, kad teisėjai išteisina teisėjus arba buvusius teisėjus, jų gimines. Teismų reforma užstrigo.
Idėja Lietuvai: teisėjų ir buvusių teisėjų nusikaltimų bylose nuosprendžius turėtų priimti teismų sistemai nepriklausantis atskiras teismas. Tai vienintelis būdas išvengti rizikos, kad teisėjai „ištrauks“ savo kolegą arba jį paskandins. Galiausiai turi baigtis „telefoninė“ teisė.

Tęsinį skaitykite 2018 02 28  „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

karolina22

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Britų mokslininkai nustatė, jog plaunant kojas nusiplauna ir rankos.
*
Mes pasistengsime, kad jūs mūsų sanatorijoje jaustumėtės kaip namuose.
– Ką jūs! Aš atvažiavau pailsėti.
*
Skambutis į duris:
– Atleiskite, aš renku aukas naujam baseinui.
– Prašau, štai jums kibiras vandens.
*
Pasodino į kalėjimą prancūzą, žydą ir lenką. Leido pasiimti po vieną daiktą. Lenkas paprašė parūkyti. Žydas – telefono. Prancūzas paprašė moters.

suopirkimas

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas