utenis 11

Saturday, March 24, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Kartais atrodo, kad gyvenu ne savo gyvenimą, kad nebemoku prisitaikyti, būti savo komforto zonoje. Nesu nei violetinis, nei žalias, nei raudonas. Esu paprastas žmogus, bandantis turėti savo nuomonę. O turėti savo nuomonę net ir šiais laikais yra didelė prabanga.
Šios savaitės naujiena – Neringos Venckienės suėmimas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Praėjo beveik penkeri metai, kai tuometinė Seimo narė spruko iš Lietuvos. Garliavos įvykių įkarštyje nebuvau nei vienoje, nei kitoje pusėje. Kad galėtum susidaryti nuomonę, turi turėti atsakymus į visus klausimus. Vyko tyrimai, paskelbti nuosprendžiai, bet neaiškumų nesumažėjo. Tokiose rezonansinėse bylose visuomenei turi būti pateikti vienokie ar kitokie atsakymai. Mistika apgaubtos abiejų pagrindinių veikėjų mirtys. Yra ir dar vienas klausimas: kodėl prireikė beveik penkerių metų, kol N. Venckienės išdavimas Lietuvai pagaliau pajudėjo iš mirties taško? Ar tai lėmė Nijolės Sadūnaitės kalba atsiimant Laisvės premiją? Nežinau. Ir jūs turbūt nežinote. Ir dar klausimas, kuris neduoda ramybės: jeigu N. Venckienė buvo pagrindinė šių įvykių režisierė, manipuliavo žmonėmis, kaip toks žmogus tiek metų galėjo dirbti teismų sistemoje? Ar tai vienintelis toks atvejis, ar yra ir daugiau tokių teisėjų? Pastarųjų metų patirtis rodo, kad teisėjai išteisina teisėjus arba buvusius teisėjus, jų gimines. Teismų reforma užstrigo.
Idėja Lietuvai: teisėjų ir buvusių teisėjų nusikaltimų bylose nuosprendžius turėtų priimti teismų sistemai nepriklausantis atskiras teismas. Tai vienintelis būdas išvengti rizikos, kad teisėjai „ištrauks“ savo kolegą arba jį paskandins. Galiausiai turi baigtis „telefoninė“ teisė.

Tęsinį skaitykite 2018 02 28  „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Suvalkietis Petras parvažiuoja namo taksi. „Dvidešimt eurų“, – sako taksi vairuotojas. – „O – atsako Petras. – Gal galite šiek tiek atgal pavažiuoti, nes su savimi turiu tik dvylika.“
***
Girtas vyras naktį grįžta namo. Duris atidaro žmona su keptuve rankoje. Vyras: „gal tu eik miegoti, Aldute, aš nealkanas.“
***
„Neįsivaizduoju, kaip vienas žmogus gali tiek klaidų pridaryti?“ – „Kodėl vienas? – išdidžiai sako Petriukas. – Kartu su tėvu darėm!“
***
Mokytojas: „Petriuk, rytoj į mokyklą be tėvo neateik!“ – „O poryt?“

bitininkas11

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas