utenis 11

Monday, October 22, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Esu rajono savivaldybės tarybos narys. Per tarybos posėdžius kalbu mažai ir retai. Meras dažnai primena, kad reikia daugiau dirbti komitetuose ir frakcijose, o į tarybos posėdžius ateiti tik priimti sprendimų. Mano ilgametė tarybos nario patirtis leidžia irgi taip galvoti. Na, dar reikia atsiminti, ką jau esame priėmę ir ko ne. Man labai keista, kai tokius pat klausimus girdžiu ir komiteto posėdžiuose, ir taryboje. Ak, tiesa, pamiršau, kad tarybos posėdžiai transliuojami, o komitetų – ne. Bet aš neketinu dalyvauti merų rinkimuose, neketinu kandidatuoti ir į Seimą, todėl eterio laiką palieku kitiems, kuriems jo reikia.
Nieko čia keisto. Panašūs dalykai dedasi ir Lietuvos Respublikos Seime. Kartais įstatymų projektai siūlomi tik tam, kad reikia kažką pasiūlyti, nes kitaip tu būsi pripažintas neaktyviu Seimo nariu. Aišku, įstatymų kūrimas Seime iš esmės skiriasi nuo sprendimų priėmimo rajono taryboje. Pavyzdžiui, praėjusios tarybos posėdyje reikėjo tvirtinti savivaldybei priklausančių įmonių ir įstaigų ataskaitas. Prieš pateikiant tarybai jas patikrino ir patvirtino auditoriai. Todėl nėra kitos išeities, tik patvirtinti. Jeigu tose ataskaitose yra dalykų, kurie neramina, galima komiteto ar frakcijos vardu paruošti klausimą tarybai. Seime daug kas kitaip. Seimas neretai priverstas svarstyti ir absurdiškus klausimus. Arba neapgalvotus. Netolimame nuo mūsų Rokiškio rajone buvo iškilusi kuriozinė situacija. Tiesiogiai išrinktas meras nesugebėjo suformuoti jį remiančios tarybos daugumos, todėl negalėjo paskirti nei administracijos direktoriaus, nei mero pavaduotojo, o to nepadarius per du mėnesius grėsė tiesioginis valdymas. Laimei, tai suprato ir pozicija, ir opozicija ir praeitą savaitę patvirtino ir mero pavaduotoją, ir administracijos direktorių. Viskas gerai, tik gaila prarasto laiko. Tai ne Rokiškio problema, o landa Seimo priimtame įstatyme.

Tęsinį skaitykite 2018 05 02 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas