utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ir aš kviečiu visus į Utenos kaimynų šventę. Nors pats ten nesiruošiu dalyvauti, nes žinau tiesų kelią pas kaimynus. Idėja gera, šventė graži. Kodėl gi jos nepalaikyti? Diskutavome su pažįstamais apie šios šventės prasmę. Iš jų kalbų supratau, kad šventė reikalinga kaip vanduo ir oras. Laiptinėje nesisveikinam, iš darbo pasibaigus darbo laikui bėgame kaip iš gaisro. Po šventės su kaimynais gyvensime kaip su broliais. Ir su bendradarbiais santykius gerumo šviesa nušvies!
Susvetimėjome? Taip, labai. O tai, kad nesisveikiname su laiptinės kaimynais – čia jau žmogaus kultūros reikalas. Klausiu vieno pažįstamo, kodėl jis nebendrauja su kaimynais, ir išgirstu įdomų atsakymą: „Name gyvenu nuo pat jo pastatymo. Kaimynai pasikeitė. Daugelio net nepažįstu.“ O pats galvoju: kas trukdė, išsikepus kad ir obuolių pyragą, atsikrausčius naujam kaimynui ateiti susipažinti? Juk tu – namo senbuvis! Naujam žmogui gal ir nedrąsu, o tau kas trukdo?! Pamatei su krepšiais kopiantį laiptais – pasisiūlyk vieną krepšį panėšėt. Žiūrėk, kol užkopsi iki buto, ir susipažinsi. Gal ir arbatos pakvies. Nekviečia? Pats pasiūlyk. Aš jau turbūt ne kartą pasakojau, kaip man nusipirkus namą atėjo kaimynas ir pasiūlė savo pagalbą. Bendravome 20 metų. Mirė kaimyno žmona. Liko vienas. Pradžioje labai reikėjo palaikymo. Jau ir devintą gyvenimo dešimtį pradėjo, sveikata susilpnėjo. Žiūrėk, nematai pusdienį kieme bevaikštančio ir neramu pasidaro. Eini pažiūrėti, ar nesusirgo, ar šiaip kas neatsitiko. Kitas kaimynas su žmona išvažiuodavo ilgesniam laikui pailsėti, namo raktus palikdavo, kad gėles palaistytume, šiltnamį nakčiai uždarytume.

Tęsinį skaitykite 2018 05 23 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas