utenis 11

Sunday, October 21, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ir aš kviečiu visus į Utenos kaimynų šventę. Nors pats ten nesiruošiu dalyvauti, nes žinau tiesų kelią pas kaimynus. Idėja gera, šventė graži. Kodėl gi jos nepalaikyti? Diskutavome su pažįstamais apie šios šventės prasmę. Iš jų kalbų supratau, kad šventė reikalinga kaip vanduo ir oras. Laiptinėje nesisveikinam, iš darbo pasibaigus darbo laikui bėgame kaip iš gaisro. Po šventės su kaimynais gyvensime kaip su broliais. Ir su bendradarbiais santykius gerumo šviesa nušvies!
Susvetimėjome? Taip, labai. O tai, kad nesisveikiname su laiptinės kaimynais – čia jau žmogaus kultūros reikalas. Klausiu vieno pažįstamo, kodėl jis nebendrauja su kaimynais, ir išgirstu įdomų atsakymą: „Name gyvenu nuo pat jo pastatymo. Kaimynai pasikeitė. Daugelio net nepažįstu.“ O pats galvoju: kas trukdė, išsikepus kad ir obuolių pyragą, atsikrausčius naujam kaimynui ateiti susipažinti? Juk tu – namo senbuvis! Naujam žmogui gal ir nedrąsu, o tau kas trukdo?! Pamatei su krepšiais kopiantį laiptais – pasisiūlyk vieną krepšį panėšėt. Žiūrėk, kol užkopsi iki buto, ir susipažinsi. Gal ir arbatos pakvies. Nekviečia? Pats pasiūlyk. Aš jau turbūt ne kartą pasakojau, kaip man nusipirkus namą atėjo kaimynas ir pasiūlė savo pagalbą. Bendravome 20 metų. Mirė kaimyno žmona. Liko vienas. Pradžioje labai reikėjo palaikymo. Jau ir devintą gyvenimo dešimtį pradėjo, sveikata susilpnėjo. Žiūrėk, nematai pusdienį kieme bevaikštančio ir neramu pasidaro. Eini pažiūrėti, ar nesusirgo, ar šiaip kas neatsitiko. Kitas kaimynas su žmona išvažiuodavo ilgesniam laikui pailsėti, namo raktus palikdavo, kad gėles palaistytume, šiltnamį nakčiai uždarytume.

Tęsinį skaitykite 2018 05 23 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas