utenis 11

Sunday, January 20, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Manęs klausia, kodėl nerašau apie verslo ir politikų ar net partijų ryšius. Paprasčiausiai nesinori kišti rankų į tą mėšlo krūvą. O ir jums ar būtų įdomu, jei rašyčiau apie tai? Šiuo atveju noriu pasakyti tik vieną dalyką: mintis, kad Lietuvą valdo ne Prezidentas, ne Seimas ir ne Ministras Pirmininkas, manęs neapleido gal kokius du dešimtmečius. Dabar tai pasitvirtino. Tik kas iš to?
Verslo ir politikų ryšiai buvo, yra ir bus. Būtent Seimas priiminėja taisykles (įstatymus), pagal kuriuos vėliau gyvena verslas. O kas geriausiai tai išmano? Žinoma, verslininkai. Į Seimą patekę pedagogai, medikai, kultūros atstovai gali prikurti tokių įstatymų, kad nuo to tik bus visiems blogai. Bendravimas turi vykti, tik ne restoranuose, o viešumoje, nešlaminant pluoštais pinigų.
Šių dienų įvykiai tik patvirtina, kokia būtų pavojinga Lietuvai dvipartinė sistema. Pavyzdžiui, kairės ir dešinės. Kaip tu laimėjęs rinkimus kapstysies po savo pirmtako pamatais, jeigu pats esi iki kaklo prisidirbęs. Ir dar vienas dalykas. Būtina įvesti Seimo narių kadencijų ribojimą. Ne daugiau dviejų kadencijų. Kas dabar sėda į teisiamųjų kėdes? Politikos senbuviai ir nė vieno politikos naujoko ten nėra! Kad būtų įvertintos pirmtakų klaidos ir nuodėmės, turi ateiti nauja jėga. Ir nesvarbu – iš dešinės ar kairės.

Tęsinį skaitykite 2018 06 13 „ Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Stomatologo kabinete: „Taiiip, viskas. Dabar prašyčiau porą valandų nevalgyti.“ „Ką jūs, gydytojau… Va, atsiskaitom ir aš kokį pusmetį badausiu…“
*
Pardavėjas klientui: „Šį paltą jūs galėsite nešioti bet kokiu metų laiku.“ – „Ir esant šiltam orui?“ – klausia pirkėjas.  – „Savaime suprantama. Per vasaros karščius nešiokite jį persimetęs per ranką.“
*
Tėvas pamokslauja sūnui: „Sūnau, ar žinai, kad, būdamas tavo metų, Vinstonas Čerčilis kiekvieną rytą keldavosi penktą valandą ir darydavo mankštą?“ – „Tėti, ar žinojai, kad sulaukęs tavo metų Vinstonas Čerčilis jau buvo Britanijos ministras pirmininkas?“ – atkirto sūnus.

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas