utenis 11

Sunday, October 21, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Manęs klausia, kodėl nerašau apie verslo ir politikų ar net partijų ryšius. Paprasčiausiai nesinori kišti rankų į tą mėšlo krūvą. O ir jums ar būtų įdomu, jei rašyčiau apie tai? Šiuo atveju noriu pasakyti tik vieną dalyką: mintis, kad Lietuvą valdo ne Prezidentas, ne Seimas ir ne Ministras Pirmininkas, manęs neapleido gal kokius du dešimtmečius. Dabar tai pasitvirtino. Tik kas iš to?
Verslo ir politikų ryšiai buvo, yra ir bus. Būtent Seimas priiminėja taisykles (įstatymus), pagal kuriuos vėliau gyvena verslas. O kas geriausiai tai išmano? Žinoma, verslininkai. Į Seimą patekę pedagogai, medikai, kultūros atstovai gali prikurti tokių įstatymų, kad nuo to tik bus visiems blogai. Bendravimas turi vykti, tik ne restoranuose, o viešumoje, nešlaminant pluoštais pinigų.
Šių dienų įvykiai tik patvirtina, kokia būtų pavojinga Lietuvai dvipartinė sistema. Pavyzdžiui, kairės ir dešinės. Kaip tu laimėjęs rinkimus kapstysies po savo pirmtako pamatais, jeigu pats esi iki kaklo prisidirbęs. Ir dar vienas dalykas. Būtina įvesti Seimo narių kadencijų ribojimą. Ne daugiau dviejų kadencijų. Kas dabar sėda į teisiamųjų kėdes? Politikos senbuviai ir nė vieno politikos naujoko ten nėra! Kad būtų įvertintos pirmtakų klaidos ir nuodėmės, turi ateiti nauja jėga. Ir nesvarbu – iš dešinės ar kairės.

Tęsinį skaitykite 2018 06 13 „ Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas