utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Manęs klausia, kodėl nerašau apie verslo ir politikų ar net partijų ryšius. Paprasčiausiai nesinori kišti rankų į tą mėšlo krūvą. O ir jums ar būtų įdomu, jei rašyčiau apie tai? Šiuo atveju noriu pasakyti tik vieną dalyką: mintis, kad Lietuvą valdo ne Prezidentas, ne Seimas ir ne Ministras Pirmininkas, manęs neapleido gal kokius du dešimtmečius. Dabar tai pasitvirtino. Tik kas iš to?
Verslo ir politikų ryšiai buvo, yra ir bus. Būtent Seimas priiminėja taisykles (įstatymus), pagal kuriuos vėliau gyvena verslas. O kas geriausiai tai išmano? Žinoma, verslininkai. Į Seimą patekę pedagogai, medikai, kultūros atstovai gali prikurti tokių įstatymų, kad nuo to tik bus visiems blogai. Bendravimas turi vykti, tik ne restoranuose, o viešumoje, nešlaminant pluoštais pinigų.
Šių dienų įvykiai tik patvirtina, kokia būtų pavojinga Lietuvai dvipartinė sistema. Pavyzdžiui, kairės ir dešinės. Kaip tu laimėjęs rinkimus kapstysies po savo pirmtako pamatais, jeigu pats esi iki kaklo prisidirbęs. Ir dar vienas dalykas. Būtina įvesti Seimo narių kadencijų ribojimą. Ne daugiau dviejų kadencijų. Kas dabar sėda į teisiamųjų kėdes? Politikos senbuviai ir nė vieno politikos naujoko ten nėra! Kad būtų įvertintos pirmtakų klaidos ir nuodėmės, turi ateiti nauja jėga. Ir nesvarbu – iš dešinės ar kairės.

Tęsinį skaitykite 2018 06 13 „ Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas