utenis 11

Monday, June 17, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Ar tik ne garsusis Šveikas bus pasakęs, kad pasmerkta ta valdžia, kuri brangina alų. Ši taisyklė galioja visame pasaulyje, bet negalioja Lietuvoje. Čia valdžia gali branginti ką nori, ir niekas nė mur mur. Lietuvoje galioja kita taisyklė: šuo ir kariamas pripranta. Arba emigruoja. Anksčiau bent jau prieš rinkimus buvo žadama priimant sprendimus tartis su žmonėmis. Aišku, po rinkimų tie pažadai būdavo dažniausiai pamirštami, o jeigu kas ir tardavosi, tai tik dėl akių arba norėdamas pakelti savo reitingus.

Dabartinė valdžia netgi nesivargina vaidinti, kad jai svarbi žmonių nuomonė. Nesivargina ne tik atsiklausti žmonių nuomonės, bet ir savo sprendimų argumentuoti. Tuo ji panaši į uošvės, kuri turi vienintelį neatremiamą argumentą: aš geriau žinau! personažą Toks argumentas dažnas ir ministrų A. Verygos, K. Navicko ir E. Misiūno lūpose. Nors kai pagalvoji, tai ir visų kitų. Dėl alaus tai man nė motais. Aš alaus negeriu. Net ir nealkoholinio. O gero vyno aš galiu ir iš kitų Europos Sąjungos šalių parsivežti. Man kur kas skaudesnis nuo 2019 metų sausio 1 dienos rengiamas automobilių mokestis. Tiesa, dabar tas automobilių mokestis vadinamas Taršos mažinimo planu. Jį tyliai parengė Aplinkos ministerija ir dar tyliau visus kviečia teikti pasiūlymus. Taip tyliai, kad niekas negirdėtų. Praeis pasiūlymams teikti skirtas laikas ir planas virs įstatymu. Kas laukia mūsų, kai šis planas taps įstatymu? Išrinkau 7 punktus, kurie aktualūs mums visiems:

Tęsinį skaitykite 2018 08 01 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Pavydus vyras savo žmonai:
    – O už milijoną dolerių tu permiegotum su, tarkim, kad ir Briusu Vilisu?
    Įpykusi žmona:
     – Permiegočiau, jei tik sugebėčiau tiek surinkti...
***
    – Sakykit, kur jūs laikote savo santaupas?
    – Mintyse...
***
    – Atidarykite, policija!
    – O tai kokio velnio jūs ten užsidarėte?

 

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas