utenis 11

Sunday, February 17, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Ar tik ne garsusis Šveikas bus pasakęs, kad pasmerkta ta valdžia, kuri brangina alų. Ši taisyklė galioja visame pasaulyje, bet negalioja Lietuvoje. Čia valdžia gali branginti ką nori, ir niekas nė mur mur. Lietuvoje galioja kita taisyklė: šuo ir kariamas pripranta. Arba emigruoja. Anksčiau bent jau prieš rinkimus buvo žadama priimant sprendimus tartis su žmonėmis. Aišku, po rinkimų tie pažadai būdavo dažniausiai pamirštami, o jeigu kas ir tardavosi, tai tik dėl akių arba norėdamas pakelti savo reitingus.

Dabartinė valdžia netgi nesivargina vaidinti, kad jai svarbi žmonių nuomonė. Nesivargina ne tik atsiklausti žmonių nuomonės, bet ir savo sprendimų argumentuoti. Tuo ji panaši į uošvės, kuri turi vienintelį neatremiamą argumentą: aš geriau žinau! personažą Toks argumentas dažnas ir ministrų A. Verygos, K. Navicko ir E. Misiūno lūpose. Nors kai pagalvoji, tai ir visų kitų. Dėl alaus tai man nė motais. Aš alaus negeriu. Net ir nealkoholinio. O gero vyno aš galiu ir iš kitų Europos Sąjungos šalių parsivežti. Man kur kas skaudesnis nuo 2019 metų sausio 1 dienos rengiamas automobilių mokestis. Tiesa, dabar tas automobilių mokestis vadinamas Taršos mažinimo planu. Jį tyliai parengė Aplinkos ministerija ir dar tyliau visus kviečia teikti pasiūlymus. Taip tyliai, kad niekas negirdėtų. Praeis pasiūlymams teikti skirtas laikas ir planas virs įstatymu. Kas laukia mūsų, kai šis planas taps įstatymu? Išrinkau 7 punktus, kurie aktualūs mums visiems:

Tęsinį skaitykite 2018 08 01 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai: „Tavo žmona kitą savaitę švęs gimtadienį, taip? Ar jau pasakė, ko norėtų dovanų?“ – „Žinoma. Pageidauja arba perlų vėrinio, arba automobilio.“ – „Ir ką tu jai dovanosi?“ – „Savaime suprantama, kad perlų vėrinį. Negi tu esi matęs dirbtinių automobilių?“
*
Eina du suvalkiečiai. Mato, benamis prašo paramos. Jie susiginčija, kuris mažiau duos.
Pirmasis prieina, įmeta 1 ct ir žiūri, ką darys kitas. O kitas sako:  „Čia už abu.“
*
Restorano lankytojas padavėjui:
– Jūsų kepsnys atsiduoda degtine!
Padavėjas pasitraukia kelis žingsnius atgal ir klausia:
– Ar vis dar atsiduoda?

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas