utenis 11

Wednesday, December 12, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Ar tik ne garsusis Šveikas bus pasakęs, kad pasmerkta ta valdžia, kuri brangina alų. Ši taisyklė galioja visame pasaulyje, bet negalioja Lietuvoje. Čia valdžia gali branginti ką nori, ir niekas nė mur mur. Lietuvoje galioja kita taisyklė: šuo ir kariamas pripranta. Arba emigruoja. Anksčiau bent jau prieš rinkimus buvo žadama priimant sprendimus tartis su žmonėmis. Aišku, po rinkimų tie pažadai būdavo dažniausiai pamirštami, o jeigu kas ir tardavosi, tai tik dėl akių arba norėdamas pakelti savo reitingus.

Dabartinė valdžia netgi nesivargina vaidinti, kad jai svarbi žmonių nuomonė. Nesivargina ne tik atsiklausti žmonių nuomonės, bet ir savo sprendimų argumentuoti. Tuo ji panaši į uošvės, kuri turi vienintelį neatremiamą argumentą: aš geriau žinau! personažą Toks argumentas dažnas ir ministrų A. Verygos, K. Navicko ir E. Misiūno lūpose. Nors kai pagalvoji, tai ir visų kitų. Dėl alaus tai man nė motais. Aš alaus negeriu. Net ir nealkoholinio. O gero vyno aš galiu ir iš kitų Europos Sąjungos šalių parsivežti. Man kur kas skaudesnis nuo 2019 metų sausio 1 dienos rengiamas automobilių mokestis. Tiesa, dabar tas automobilių mokestis vadinamas Taršos mažinimo planu. Jį tyliai parengė Aplinkos ministerija ir dar tyliau visus kviečia teikti pasiūlymus. Taip tyliai, kad niekas negirdėtų. Praeis pasiūlymams teikti skirtas laikas ir planas virs įstatymu. Kas laukia mūsų, kai šis planas taps įstatymu? Išrinkau 7 punktus, kurie aktualūs mums visiems:

Tęsinį skaitykite 2018 08 01 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

karolina22

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Britų mokslininkai nustatė, jog plaunant kojas nusiplauna ir rankos.
*
Mes pasistengsime, kad jūs mūsų sanatorijoje jaustumėtės kaip namuose.
– Ką jūs! Aš atvažiavau pailsėti.
*
Skambutis į duris:
– Atleiskite, aš renku aukas naujam baseinui.
– Prašau, štai jums kibiras vandens.
*
Pasodino į kalėjimą prancūzą, žydą ir lenką. Leido pasiimti po vieną daiktą. Lenkas paprašė parūkyti. Žydas – telefono. Prancūzas paprašė moters.

suopirkimas

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas