utenis 11

Wednesday, December 12, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Ši vasara puiki poilsiautojams, bet prasta žemdirbiams. Tai jau antra tokia vasara. Pernai viskas paskendo, šiais metais viskas išdžiūvo. Kol žemdirbiai su siaubu žvalgėsi į dangų, miestiečiai turškėsi šiltuose vandenyse – ežeruose ir jūroje. Geriausiai šią vasarą uždirbo ledų ir gaiviųjų gėrimų gamintojai ir pardavėjai. Žiūrėk, tik pripildomi parduotuvių šaldytuvai ledų, o pirkėjai kaipmat juos iššluoja. O žemdirbiai keikiasi. Už pernykštį tvaną jau pradėtos mokėti europinės išmokos, šiek tiek paramos žemdirbiai sulauks ir už šių metų sausrą. Bet tai bus negreit. Kitų metų antroje pusėje. O paimtus kreditus vis tiek reikės grąžinti. Grąžinimo terminų niekas neatidės. Miestiečiai postringauja, kad kaimiečiai galėtų apdrausti pasėlius, tik ar bent vienas žino, kiek kainuoja tas draudimas! Vienas kaimyninio Molėtų rajono ūkininkas guodėsi po prieš dešimt dienų praėjusios krušos – neapdraudžiau pasėlių, likau be nieko. Kruša iškapojo 14 hektarų ūkininko grikių. Ne išguldė, o iškapojo. Nei pinigų, nei kruopų. Ne ką saldesnis ir kitų žemdirbių gyvenimas. Javapjūtė Lietuvoje jau eina į pabaigą. Prastas šių metų derlius ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. O tai augina grūdų – ne tik maistinių, bet ir pašarinių – kainas. Už toną grūdų mokama maždaug 40 eurų brangiau.

Tęsinį skaitykite 2018 08 22 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

karolina22

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Britų mokslininkai nustatė, jog plaunant kojas nusiplauna ir rankos.
*
Mes pasistengsime, kad jūs mūsų sanatorijoje jaustumėtės kaip namuose.
– Ką jūs! Aš atvažiavau pailsėti.
*
Skambutis į duris:
– Atleiskite, aš renku aukas naujam baseinui.
– Prašau, štai jums kibiras vandens.
*
Pasodino į kalėjimą prancūzą, žydą ir lenką. Leido pasiimti po vieną daiktą. Lenkas paprašė parūkyti. Žydas – telefono. Prancūzas paprašė moters.

suopirkimas

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas