utenis 11

Wednesday, December 12, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Atrodo, nieko bendro tarp Vilniaus, kaip G taško reklamos, ir režisieriaus Emilio Vėlyvio šutvės brutalios ir niekingos provokacijos Turgelių bažnyčioje, bet taip tik atrodo. Jas jungia artėjantis Popiežiaus vizitas Lietuvoje. Kuo ir kaip? Paaiškinsiu truputį vėliau.
O dabar apie kiekvieną atvejį atskirai. Reklamos, kad „Vilnius yra Europos G taškas“, kūrėjai tikina, jog nori pasiųsti pasauliui originalią žinutę, kad verta aplankyti Vilnių. Reklama daugiausia orientuota į Vokietijos ir Jungtinės Karalystės 18–35 metų amžiaus jaunimą. Jos ginti stojo netgi Vilniaus meras. Originalu? Nežinau. Pristatyti Lietuvos sostinę kaip pigių kūniškų malonumų miestą yra žema. Nejau iš tikro neturime kuo didžiuotis? Visur visko yra. Pavyzdžiui, Amsterdamas nereklamuoja savęs kaip raudonųjų žibintų ar prostitucijos miesto. Tailandas, kuriame klesti sekso turizmas, niekada nesireklamuoja taip, kaip Vilnius. Mane, kaip Lietuvos pilietį, tai žeidžia. Manau, dar nepatogiau jaučiasi eiliniai vilniečiai. O reklamos kūrėjams kas? Jiems svarbu tik pinigus susižerti. Reklama anglų kalba skelbia: „Vilnius yra Europos G taškas. Niekas nežino, kur jis, bet kai jį randa, – tai nuostabu.“ O aš noriu paklausti reklamos kūrėjų: jeigu Vilnius yra Europos G taškas, tai kas jums yra Lietuva? Apsinuoginusi subinė?

Tęsinį skaitykite 2018 08 29 „Utenyje“

 

Decrease font size Default font size Increase font size

karolina22

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Britų mokslininkai nustatė, jog plaunant kojas nusiplauna ir rankos.
*
Mes pasistengsime, kad jūs mūsų sanatorijoje jaustumėtės kaip namuose.
– Ką jūs! Aš atvažiavau pailsėti.
*
Skambutis į duris:
– Atleiskite, aš renku aukas naujam baseinui.
– Prašau, štai jums kibiras vandens.
*
Pasodino į kalėjimą prancūzą, žydą ir lenką. Leido pasiimti po vieną daiktą. Lenkas paprašė parūkyti. Žydas – telefono. Prancūzas paprašė moters.

suopirkimas

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas