utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Prisipažinsiu, bjauriai jaučiausi šiais metais. Skaudėjo nugarą, koją, širdį. Bandžiau viską nurašyti metams – va, jau ir septinta dešimtis prasidėjo. Rytą atsikėlęs pasižiūri į veidrodį ir supranti, kad nemėgsti to žmogaus, žiūrinčio į tave. Kasdieninė rutina užknisa negyvai.
Nors iš esmės geri šie metai. Tik ką išėjo mano eseistikos knyga „Paskutinis argumentas“, prieš keletą dienų iš „Kauko laiptų“ leidyklos parsivežiau savo naujausią eilėraščių knygą „Alyvmedžiai“. Ko gero, matyt, taip ir būčiau likęs tos mieguistos būsenos nelaisvėje, jei ne sūnus. Liepos gale atvažiavo pas mane ir sako: „Ruoškis. Užsakiau viešbutį netoli Zakopanės. Rugpjūčio paskutinę savaitę važiuosime į Aukštuosius Tatrus.“
Staiga viskas pasikeitė – senas niurzgalius iš veidrodžio tapo visai kitu žmogumi – gal net jaunesniu, spindinčiomis akimis. Iš kažkur atsirado jėgų. Prisiminiau jau aplankytus kalnus Rumunijoje, Čekijoje, Kroatijoje, Austrijoje, Italijoje. Išgirdęs, kad ruošiuosi eilinį kartą į kalnus, mano bendraamžis užsipuolė: „Tavo metų? Su tokia sveikata? Dar užklius koja už akmens ir nuriedėsi į prarają. Užsimuši.“ O aš tik nusijuokiau: „Agurkus žmona palaistys. O jeigu rimtai, tai 98 procentai žmonių miršta lovoje. Taigi lova – pavojingiausia vieta pasaulyje.“ Draugas tik pakraipė galvą. Jaučiu – nesuprato.

Tęsinį skaitykite 2018 09 12 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas