utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Beveik nežiūriu televizijos. Na, nebent žinias ir kultūrines programas. Ir kam žiūrėti, jei įsijungęs TV3 ar LNK tik susigadini nuotaiką – atrodo, viskas Lietuvoje blogai, gal net beviltiška. TV pagalbos, valandos su rūtomis, KK2, „Yra, kaip yra“ apie tai rėkte rėkia. Norėdamas išsiaiškinti, ar vis dar rodomos „24 valandos“, peržiūrėjau televizijos savaitės programą. Laidos neradau, užtat radau kitų, ne mažiau atgrasių net iš pavadinimų. Pavarčiau programas ir supratau, kad spręsti, ar kas nors keičiasi, dar šiek tiek anksti, nes naujasis televizijos sezonas dar neprasidėjo. Apie tai galėsime kalbėti po savaitės, kitos.
Ar Lietuvoje, ypač provincijoje, viskas yra taip blogai, kaip bandoma mums įteigti? Ar iš tikrųjų kaimas toks prasigėręs? Ar ten tik tinginiai ir paleistuviai, degradavę, asocialūs žmonės? Norėdamas atsakyti į šiuos ir kitus klausimus sutikau su LRT laidos „Misija knygnešys“ filmavimo grupe pavažinėti po kaimyninį Molėtų rajoną. Ką ten pamačiau, noriu ir su jumis pasidalyti.
Balninkai – atokus miestelis rajono pakraštyje. Čia aplankome buvusią bibliotekininkę, žinomą lėlininkę Ireną Pusvaškienę. Tik sustoję prie Pusvaškių namų aiktelime matydami dešimtis kieme žydinčių rožių.

Tęsinį skaitykite 2018 0919 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas