utenis 11

Sunday, October 21, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Beveik nežiūriu televizijos. Na, nebent žinias ir kultūrines programas. Ir kam žiūrėti, jei įsijungęs TV3 ar LNK tik susigadini nuotaiką – atrodo, viskas Lietuvoje blogai, gal net beviltiška. TV pagalbos, valandos su rūtomis, KK2, „Yra, kaip yra“ apie tai rėkte rėkia. Norėdamas išsiaiškinti, ar vis dar rodomos „24 valandos“, peržiūrėjau televizijos savaitės programą. Laidos neradau, užtat radau kitų, ne mažiau atgrasių net iš pavadinimų. Pavarčiau programas ir supratau, kad spręsti, ar kas nors keičiasi, dar šiek tiek anksti, nes naujasis televizijos sezonas dar neprasidėjo. Apie tai galėsime kalbėti po savaitės, kitos.
Ar Lietuvoje, ypač provincijoje, viskas yra taip blogai, kaip bandoma mums įteigti? Ar iš tikrųjų kaimas toks prasigėręs? Ar ten tik tinginiai ir paleistuviai, degradavę, asocialūs žmonės? Norėdamas atsakyti į šiuos ir kitus klausimus sutikau su LRT laidos „Misija knygnešys“ filmavimo grupe pavažinėti po kaimyninį Molėtų rajoną. Ką ten pamačiau, noriu ir su jumis pasidalyti.
Balninkai – atokus miestelis rajono pakraštyje. Čia aplankome buvusią bibliotekininkę, žinomą lėlininkę Ireną Pusvaškienę. Tik sustoję prie Pusvaškių namų aiktelime matydami dešimtis kieme žydinčių rožių.

Tęsinį skaitykite 2018 0919 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

NErgo 300x400px

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Suvalkietis gatvėje susitinka gydytoją ir nori veltui gauti konsultaciją:  „Daktare, ką jūs darote, kai persišaldote?“  „Čiaudau“, – atsakė tas ir nusišypsojo. Daktaras taip pat buvo suvalkietis.
*
Suvalkietis savo vaikui 12-ojo gimtadienio proga nupirko pusę torto, subedė į jį 6 žvakutes ir pastatė prieš veidrodį.
*
Atėjo suvalkietis į turgų pirkti kiaušinių.  „Po kiek tie kiaušiniai?“ – klausia vienos moterėlės.  „Po penkis centus sveiki, po keturis – susikūlę“, – atsako moterėlė. Tada suvalkietis paprašo: „Prašau man tuziną sukulti.“
*
Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

suopirkimas

Šių metų spalio 25 d. 17.30 val. Utenos kraštotyros muziejuje (Utenio a. 3, Utena) antrosios knygos „AISČIŲ DVASINĖS TAPATYBĖS BEIEŠKANT“ pristatymas

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas