utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas Kazela

Kartu su popiežiumi į Lietuvą atskrido ruduo. Penktadienį dar buvo 27 laipsniai šilumos. O šeštadienį jau perpus mažiau. Tačiau Katedros aikštėje ir aplinkinėse gatvelėse popiežiaus Pranciškaus sutikti atėjusių žmonių šiluma sušildė žvarbią dieną ir suteikė viltį. Bažnyčia Lietuvoje dar gyva ir tikėjimas gyvas. Esame maža šalis, bet jau antras popiežius per neilgą laikotarpį atvyksta pas mus. Yra ir didesnių šalių, apskritai nemačiusių popiežiaus. Tai reiškia, kad Dievas globoja Lietuvą. Jis siunčia savo vietininką žemėje, kad suteiktų mums jėgų, kad sustiprintų mūsų tikėjimą, sutelktų Bažnyčią. Bažnyčios kritikai meta paskutinį argumentą – kunigų pedofiliją. Bet kuo čia dėtas dabartinis popiežius ir Lietuvos kunigai? Daugeliui popiežius Pranciškus yra nepatogus. Jis ne keikia ir grūmoja, o kviečia mylėti. Popiežius, kuris šypsodamasis ragina atrasti tikėjimo džiaugsmą, o ne smerkia mūsų klaidas. Popiežius, kuris asmeniniu pavyzdžiu moko atsisakyti besaikės prabangos ir lieka su vargstančia ir kenčiančia žmonijos dalimi. Jis nuplauna kojas pabėgėliams ir kviečia juos priimti. Jis neskelbia kryžiaus karų, jis kviečia mus būti gailestingus.

Tęsinį skaitykite 2018 09 26 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas