utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Vytautas KAZELA

Viešpatie, kaip lekia laikas! Rodos, neseniai perėmiau „Utenį“ į savo rankas, o spalio 1 dieną jau švenčiame trejų metų sukaktį. Neseniai atėjo žmogus užsiprenumeruoti „Utenio“ kitiems metams ir sako: „O jūsų konkurentai visiems aiškina, kad jūs jau bankrutuojate.“ Ką galėjau atsakyti? Kad panašios kalbos skleidžiamos jau beveik treji metai, o mes kaip gyvi, taip gyvi! Ir dar labiau sustiprėję. Atsakiau: o gal tie, kurie taip sako, patys arti bankroto? Kaip matote, mūsų durys fanera neužkaltos...
Kuo sustiprėjome? Visų pirma, skaitytojais, kurie atsispyrė bet kokiems gundymams, ekskursijoms į Baltarusiją, šantažui ir liko kartu su „Uteniu“. Ką pavyko atplėšti nuo mūsų? Vieną menininką... Prenumeruoti mūsų laikraštį pradėjo ir jauni žmonės, kuriems artima mūsų kryptis. Rugsėjį sutikau žmogų, kurį dar dirbdamas respublikinėje spaudoje buvau kritikavęs. Nusišypsojo, paspaudė ranką ir labai išmintingai pasakė: „Nėra nei amžinų priešų, nei draugų. Viską lemia aplinkybės.“
Ne mažiau džiaugiuosi ir „Utenio“ žmonėmis. Už tai, kad laikraštis pasikeitė, sustiprėjo, dėkingas jiems. Jie irgi patyrė įvairiausių gundymų, bet atsilaikė. Ne be suinteresuotų žmonių pagalbos „Uteniu“ neprekiaujama „Aibės“ parduotuvėse. Aišku, nesmagu, kad žmonės negali nusipirkti laikraščio, kur yra įpratę. Bet kai užsiveria vienos durys, atsiveria kelerios kitos, apie kurias anksčiau net nepagalvodavai.

Tęsinys 2018 10 03

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas