utenis 11

Sunday, May 19, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Didžiausias rugsėjo skandalas – plyni kirtimai Labanoro regioniniame parke. Kad kertami miškai Labanoro regioniniame parke, man seniai buvo žinoma. Prieš keliolika metų po ilgesnės pertraukos atvažiavęs į savo grybavimo vietas Labanoro regioniniame parke radau didžiulį iškirstą plotą. Net negera pasidarė. Daugiau ten nebevažiavau. Todėl kartoju: plyni kirtimai buvo ir anksčiau. Man jau teko apie tai rašyti. Daugiau nei prieš dvidešimt metų. Tik viskas buvo daroma gudriau – prie kelių buvo paliekama 300 metrų pločio nekirsto miško juostos. Beje, tada dar nebuvo skraidančių ir fotografuojančių dronų. Ir tada miškovežiai vežė lietuvišką medieną į užsienį. O vykstant kirtimo darbams kentėjo ir miško keliai, ir miško paklotas. Neoficialiame pokalbyje vienas buvęs aukštas Generalinės urėdijos pareigūnas prasitarė, kad nieko baisaus Labanoro miškuose nevyksta. Valdantieji gavo stiprų niuksą. Iš esmės ne už kirtimus, o už urėdijų reformą. Tik naivuoliai galėjo tikėtis, kad to nebus. Visgi mane nustebino premjero pasakymas: „Vis dar nerandame, kur galimai dingsta apie 1 milijoną kubinių metrų mūsų medienos. Ir, matyt, tai, kas vyksta čia, yra nulemta tų dalykų, kad norėtųsi, jog tas milijonas neatsirastų toliau.“ 1 milijonas kubinių metrų medienos ne eglės ar pušų spyglių maišas, kurio negalima rasti. Kodėl išleidžiame milijonus įvairioms kontroliuojančioms, saugančioms, baudžiančioms institucijoms išlaikyti, jei jos negali sugaudyti ir susodinti miško, o kartu ir valstybės biudžeto, vagių?

Tęsinį skaitykite 2018 10 10 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas