utenis 11

Monday, November 19, 2018

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Artėja 2019 metų sausio pirmoji. Dėl mokesčių reformos ir minimalaus atlyginimo padidinimo mūsų piniginės turėtų papilnėti. Teoriškai. O kaip bus iš tikrųjų? Jau dabar aišku, kad nuo kitų metų kils šildymo kainos. Prekybininkai žada ir didesnes daržovių bei kitų, ypač iš miltų pagamintų, produktų kainas. Čia dėl sausros. Kuro kainos jau dabar muša visų laikų rekordus. Kaip gyvensime toliau? Nejaugi Vyriausybė, kurios rankose visi svertai, kaip ir visos be išimties buvusios vyriausybės, nedarys nieko, kad palengvintų žmonių gyvenimą? Jau dabar oficialioji statistika pateikia šiurpius skaičius – žemiau skurdo ribos gyvena 650 tūkstančių Lietuvos žmonių. Tarkime, kad 150 tūkstančių žmonių ten atsidūrė dėl savo kaltės, tačiau lieka dar pusė milijono (!) padorių, tvarkingų, darbščių žmonių. Jei užsienio šalių vadovai būtų mažiau kultūringi ir diplomatiški, mūsų šalies valdžia būtų pristatoma kaip „ubagų šalies“ vadovai. Kažin ar būtų malonu?

Tęsinį skaitykite 2018 10 24 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

kirpeja1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

1410 metų liepos 14 dienos vakaras netoli Griunvaldo (Žalgirio). Prie laužo tyliai sėdi žemaičių kariai ir ruošiasi rytdienos mūšiui. Jie neskubėdami ardo iš priekio savo vielinius šarvuotus marškinius ir vėl juos suriša paprastu siūlu.Paskui skydų viršuje daro dideles plačias įpjovas ir dailiai užlipdo jas duonos minkštimu. Visi susikaupę darbuojasi nekreipdami dėmesio į kitų pulkų karius, kurie matydami tokį užsiėmimą gūžčioja pečiais ir sukinėja pirštus prie smilkinių.
Po Žalgirio mūšio vokiečių kronikos rašė: „Ir tada iš miško rėkdami lyg velniai išlėkė pagonių žemaičių pulkai. Jie iš įsiūčio dantimis graužė skydus lyg duoną ir lengvai lyg ploną medžiagą plikomis rankomis draskė storus grandininius marškinius ant krūtinių. Vokiečių riteriai, pamatę tą vaizdą, paklaikę iš baimės leidosi bėgti...“

suopirkimas

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas. Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas