utenis 11

Tuesday, June 18, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Dabartinei valdžiai neveiklumo neprikiši. Ji bent jau sujudino uždumblėjusius vandenis. O kaip tos reformos sekasi – čia jau kitas klausimas. Reformos daromos skubotai, daug ko neapgalvojus. Kita vertus, kai namas dega, svarstyti – kuo ir kaip gesinti – paprasčiausiai nėra laiko. Kaip teigia sveikatos ministras, reformos vaisiais džiaugsimės gal tik po 10 ar daugiau metų. Bet mums tai per didelė prabanga. Mes norime normaliai gyventi normalioje šalyje ne kažkada, o dabar.
Tai, kad bent jau Baltijos regione esame paskutinis vagonas, rodo ir neseniai paskelbtos Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko prognozės. ERPB vertinimu, Lietuvos ekonomika šiemet turėtų augti 3,4 proc., Latvijos – 3,9 proc., Estijos – 3,6 proc. Kitąmet Lietuvos ekonomikos plėtra turėtų sumažėti iki 2,8 proc., Latvijos – 3,5 proc., Estijos – 3 proc. Nors mes ir vejamės Estiją, bet Latvija sparčiai tolsta. Sparčiausias ekonomikos augimas šiais metais prognozuojamas Lenkijai. Net 4,7 proc. Kas lemia tokias prognozes Lietuvai? Pirmiausia kvalifikuotos darbo jėgos mažėjimas. Jau dabar statybos, tekstilės, krovinių pervežimo bendrovės nemažai darbo jėgos įsiveža iš Ukrainos, bet ir šis šaltinis gali labai greitai išsekti. Jau kitais metais Vokietija planuoja plačiau atverti duris ekonominiams migrantams ne iš Europos Sąjungos šalių. Vokietija irgi sensta. Ir jai reikia darbo rankų. Žinant, kokie atlyginimai mokami Vokietijoje, nesunku suprasti, kad mes su jais nesugebėsime net ir dėl darbininkų iš Ukrainos konkuruoti. Geriausiu atveju mums liks prasčiausi. Lieka viena išeitis – taisyti įstatymus ir įsivežti darbo jėgą iš Gruzijos, Indijos, Vietnamo ir Bangladešo...

Tęsinį skaitykite 2018 11 07 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Pavydus vyras savo žmonai:
    – O už milijoną dolerių tu permiegotum su, tarkim, kad ir Briusu Vilisu?
    Įpykusi žmona:
     – Permiegočiau, jei tik sugebėčiau tiek surinkti...
***
    – Sakykit, kur jūs laikote savo santaupas?
    – Mintyse...
***
    – Atidarykite, policija!
    – O tai kokio velnio jūs ten užsidarėte?

 

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas