utenis 11

Sunday, January 20, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Nežinau, kaip yra kitose šalyse, bet Lietuvoje labiausiai pasitikima finansų analitikais. Dažniausiai jie dirba bankuose ir pastaraisiais metais labai aktyviai prisideda prie visuomenės nuomonės formavimo. Dar visai neseniai tautiečiai apguldavo televizorius, jei laidoje dalyvaudavo vieno banko finansų analitikas. Dabar jis vienas rimčiausių kandidatų į mūsų šalies prezidentus. Jam nereikia netgi kurios nors partijos paramos. O kam? Jis turi skandinavų banko palaikymą, bankas kiekviename rajone turi savo skyrių. Labai panašu į partijos struktūrą, ar ne? Kas, jei ne bankai, didina vidutinį Lietuvos žmogaus atlyginimą?
Niekam ne paslaptis – bankininkai gauna gerus atlyginimus. Anksčiau bankas bent jau už indėlius mokėjo geras palūkanas, kurios iš dalies atstatydavo infliacijos padarytus nuostolius. Dabar ir to nėra. Palūkanos sumenko ir tapo vos įžiūrimos. Taigi, jei nusprendei pasiskolinti, bankas tokias palūkanas nulups, kad maža nepasirodys! Vienas žmogus pasakojo, kad pasiskolinęs iš banko pinigų namui renovuoti pirmą mėnesį su nerimu laukė sąskaitos. Nieko baisaus – tik 40 eurų. 24 eurai skola, 14 eurų (!) palūkanos. Dar 2 eurai už kredito aptarnavimą ir pavedimą tame pačiame banke, nes kitame banke, pašte ar parduotuvėje sumokėti negalima.
Dabar papasakosiu vieną anekdotą. Tiksliau, sutrumpintą jo versiją. Bankininko mažametis sūnus klausia tėvo: šitą prabangų namą, aukštos klasės jachtą, šitą prašmatnų automobilį tu uždirbai dirbdamas banke? Taip , – atsako tėvas. Bet bankas tai ne tavo, į jį pinigus suneša žmonės! – stebisi sūnus. Tada tėvas liepia sūnui atnešti gabalėlį lašinių iš šaldytuvo. Sūnus atneša. Tėvas netikėtai liepia sūnui padėti lašinius ten, kur buvo, o kai šis paklusniai tai įvykdo, klausia: ar visi lašiniai šaldytuve? Visi, – užtikrina sūnus. O dabar pažiūrėk į pirštus, – liepia tėvas ir priduria: pirštai tai taukuoti!
Čia tam, kad būtų lengviau suprasti – bankai nei gamina, nei parduoda, o pinigų turi daugiau negu kiti!

Tęsinį skaitykite 2018 12 05 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Stomatologo kabinete: „Taiiip, viskas. Dabar prašyčiau porą valandų nevalgyti.“ „Ką jūs, gydytojau… Va, atsiskaitom ir aš kokį pusmetį badausiu…“
*
Pardavėjas klientui: „Šį paltą jūs galėsite nešioti bet kokiu metų laiku.“ – „Ir esant šiltam orui?“ – klausia pirkėjas.  – „Savaime suprantama. Per vasaros karščius nešiokite jį persimetęs per ranką.“
*
Tėvas pamokslauja sūnui: „Sūnau, ar žinai, kad, būdamas tavo metų, Vinstonas Čerčilis kiekvieną rytą keldavosi penktą valandą ir darydavo mankštą?“ – „Tėti, ar žinojai, kad sulaukęs tavo metų Vinstonas Čerčilis jau buvo Britanijos ministras pirmininkas?“ – atkirto sūnus.

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas