utenis 11

Monday, March 18, 2019

Mūsų gyvenimo spalvos

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Nežinau, kaip yra kitose šalyse, bet Lietuvoje labiausiai pasitikima finansų analitikais. Dažniausiai jie dirba bankuose ir pastaraisiais metais labai aktyviai prisideda prie visuomenės nuomonės formavimo. Dar visai neseniai tautiečiai apguldavo televizorius, jei laidoje dalyvaudavo vieno banko finansų analitikas. Dabar jis vienas rimčiausių kandidatų į mūsų šalies prezidentus. Jam nereikia netgi kurios nors partijos paramos. O kam? Jis turi skandinavų banko palaikymą, bankas kiekviename rajone turi savo skyrių. Labai panašu į partijos struktūrą, ar ne? Kas, jei ne bankai, didina vidutinį Lietuvos žmogaus atlyginimą?
Niekam ne paslaptis – bankininkai gauna gerus atlyginimus. Anksčiau bankas bent jau už indėlius mokėjo geras palūkanas, kurios iš dalies atstatydavo infliacijos padarytus nuostolius. Dabar ir to nėra. Palūkanos sumenko ir tapo vos įžiūrimos. Taigi, jei nusprendei pasiskolinti, bankas tokias palūkanas nulups, kad maža nepasirodys! Vienas žmogus pasakojo, kad pasiskolinęs iš banko pinigų namui renovuoti pirmą mėnesį su nerimu laukė sąskaitos. Nieko baisaus – tik 40 eurų. 24 eurai skola, 14 eurų (!) palūkanos. Dar 2 eurai už kredito aptarnavimą ir pavedimą tame pačiame banke, nes kitame banke, pašte ar parduotuvėje sumokėti negalima.
Dabar papasakosiu vieną anekdotą. Tiksliau, sutrumpintą jo versiją. Bankininko mažametis sūnus klausia tėvo: šitą prabangų namą, aukštos klasės jachtą, šitą prašmatnų automobilį tu uždirbai dirbdamas banke? Taip , – atsako tėvas. Bet bankas tai ne tavo, į jį pinigus suneša žmonės! – stebisi sūnus. Tada tėvas liepia sūnui atnešti gabalėlį lašinių iš šaldytuvo. Sūnus atneša. Tėvas netikėtai liepia sūnui padėti lašinius ten, kur buvo, o kai šis paklusniai tai įvykdo, klausia: ar visi lašiniai šaldytuve? Visi, – užtikrina sūnus. O dabar pažiūrėk į pirštus, – liepia tėvas ir priduria: pirštai tai taukuoti!
Čia tam, kad būtų lengviau suprasti – bankai nei gamina, nei parduoda, o pinigų turi daugiau negu kiti!

Tęsinį skaitykite 2018 12 05 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Viena sutuoktinių pora atsikraustė gyventi į naują butą.
Ryte, tik pabudusi, žmona dirstelėjo pro langą ir pamatė kaimynę, džiaunančią skalbinius.
– Žiūrėk, kokie nešvarūs jos skalbiniai, – pasakė ji savo vyrui. – Turbūt ji naudoja prastus skalbimo miltelius arba išvis nemoka skalbti. Reikėtų ją pamokyti.
Tai kartojosi kaskart, kai tik kaimynė džiaudavo skalbinius, o žmona vis stebėdavosi, kokie tie skalbiniai nešvarūs.
Vieną gražų rytą, pažvelgusi pro langą, žmona sušuko:
– O! Šiandien skalbiniai balti it sniegas! Turbūt išmoko skalbti!
– Ne, – atsakė vyras, – tiesiog šiandien aš atsikėliau ankščiau ir nuvaliau mūsų langus.

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas