utenis 11

Tuesday, August 21, 2018

Regėjau. Platų pasaulį, žolę, dangų, jūros bangas, Saulę, Mėnulį ir milijardus žvaigždžių. Net tolimąją Aldebarano žvaigždę. Pamačiau žmogų ir sutikau jį pagal ... dantis.

Žmogaus skeletą sudaro 228 kaulai. Iš jų 32 nuolatiniai dantys. Pagal dantis galima nustatyti ne tik žmogaus amžių, bet ir sveikatos būklę.
Kaulai auga iki 25 metų amžiaus. Kad jie augtų sveiki, labai svarbios prieskydinės liaukos ir čiobrialiaukė.
„Davė Dievas dantis, duos ir duonos“ – ko gero, garsiausias posakis, labai panašiai skambantis net ir senąja sanskrito kalba. Labai svarbu, ką ant danties dėsime.
Maistas yra mūsų gyvybinių galių pagrindas.


Žmogaus kaulai, dantys, kremzlinis audinys, sąnariai ir akies obuolys puikiai gali būti stiprinami augalais.
Vienas jų – daržinė žliūgė, Stellaria officinalis, – akių stiprinimo žvaigždė. Sėklos – tai maži riešutėliai, kuriuose gausu neišdžiūstančio aliejaus, palankiai veikiančio tiek akių gleivines, tiek sąnarių kremzles.
Naudojama šviežia žolė arba užšaldomos jos sultys. Iš šviežios žolės lengva pasigaminti nuovirą: porą šaukštų žliūgės užplikykite stikline verdančio vandens, galite naudoti mineralinį vandenį. Pridenkite, kad gerai pritrauktų, ir gerkite šio nuoviro keletą kartų per dieną, kol išgersite visą paruoštą kiekį. Galima vartoti ilgai. Šviežia daržinės žliūgės žolė tinka kaip maistinis augalas salotoms, žaliesiems kokteiliams, sultims praturtinti. Iš mėsmale sumaltos žolės išspauskite sultis. Galite jas praskiesti trečdaliu mineralinio vandens arba trupučiuką pasūdyti.
Kosmetinės vatos diskelius sumerkite į šviežias žliūgės sultis, lengvai nuspauskite ir užšaldykite plastikiniuose paketėliuose. Dėkite kompresiukus ant akių esant uždegimui, kraujosruvai, pradinei kataraktos, taip pat ir diabetinės, būklei pagerinti, egzoftalmui dėl skydliaukės veiklos sutrikimo gydyti, palaikykite burnos ertmėje esant dantenų kraujavimui, parodontitui.

Tęsdinį skaitykite 2018 01 31 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Motina klausinėja dukrą prieš vestuves: „Ar tavasis pasipasakojo apie ankstesnes merginas?“ – „Ne.“ – „Tai ožys! O tu ar pasakojai apie savo vaikinus?“ – „Aišku, ne!“ – „Protinga mergaitė!“
Paskaita apie alkoholio žalą. Lektorius: „Statistika rodo, kad geriančius vyrus kur kas dažniau palieka žmonos.“ Klausimas iš salės galo: „Ir kiek ilgai reikia gerti, kad žmona išeitų?“
Reklama: „Mūsų naujasis triašmenis skustuvas – vienu mostu įsipjausite triskart!“
Vyras klausia žmonos: „Ar tu uždėjai slaptažodį mūsų kompiuteriui?“ – „Taip, kad vaikai nelįstų.“ – „Ir koks tas slaptažodis?“ – „Labai paprastas – mūsų vestuvių data.“ – „O velnias!“

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

IŠNUOMOJU žemę su didele kūdra (yra galimybė nusipirkti). Tinka poilsiui ir žuvininkystės verslui. Apie 1 ha žemės galima dirbti. Šalia yra Lukno ežeras.  Tel. (8-686) 77639, el. p. rimantasemilija@gmail.com

 

PADEDAME paruošti reikiamus dokumentus pastatų įregistravimui
Statybų inspekcijoje (VTPSI).
Konsultuojame visais nekilnojamojo turto klausimais.
Tel.: (8-698) 18325, (8-608) 30123.

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas