utenis 11

Friday, July 19, 2019


•Iššokę kauliukai kojose, šalia didžiojo piršto, dažniausiai perspėja apie skoliozę – stuburo išlinkimą į šoną. Kadangi stuburas ganėtinai toli nuo pėdų, todėl, pamatę išsišokusius kauliukus, niekas to nesieja su stuburo problemomis.
•Liežuvio apnašos irgi informuoja apie žmogaus sveikatą. Sveiko žmogaus liežuvis yra lygus, rožinės spalvos. Tos apnašos yra bekvapės, jos matomos ryte po miego, jas nesunku pašalinti įprastinėmis higienos priemonėmis.
•Susirgus peršalimo ligomis ar gripu, organizme trūkstant skysčių, liežuvį padengia storas balsvų apnašų sluoksnis.
•Gelsvos liežuvio apnašos perspėja apie skrandžio ir žarnyno, kepenų ir tulžies pūslės sutrikimus. Melsvos apnašos rodo inkstų sutrikimus, violetinės – širdies ir plaučių ligas.
•Ryškiai raudona liežuvio spalva perspėja apie kraujo ligas ir širdies bei kraujotakos sistemos patologiją.
•Nuo kūno sklindantis kvapas perspėja apie gresiančias arba jau esamas ligas, nes kai kurios ligos skleidžia tik joms būdingą kvapą.
•Jei prakaitas įgauna acetono kvapą, tai gali būti perspėjimas, kad sutriko endokrininės sistemos veikla arba galbūt susirgote cukriniu diabetu. Taip pat gali būti, kad sutriko virškinamojo trakto ar kepenų bei inkstų veikla.
•Jei atsiradus acetono kvapui krinta svoris, žmogus tampa dirglesnis, jį kamuoja nemiga, tai perspėjimas, jog sutriko skydliaukės veikla.
•Kartais nuo žmogaus prakaito sklinda acto kvapas. Vadinasi, galima įtarti, kad sutriko endokrininės sistemos veikla, organizme trūksta B grupės vitaminų ir vitamino D, sergama mastopatija, uždegiminėmis plaučių ligomis.

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Ėjo ežiukas per mišką ir meditavo:
– Aš nepavargęs, aš nepavargęs…
Bet greitai pavargo. Atsisėdo ant kelmelio ir meditavo toliau:
– Aš ne ežiukas, aš ne ežiukas…
***
Sėdi ežiukas medyje, mezga dviratį ir galvoja:
– Kam man tie balti sportbačiai, vis tiek nerūkysiu…
***
Sociologai nustatė, kad 99% žmonių, atsisėdusių ant ežio, rūpinasi savuoju užpakaliu, ir tik 1% pagalvoja apie ežio likimą.
***
Ėjo ežiukas per dykumą, o kobra viską matė…

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas