utenis 11

Sunday, May 26, 2019

Valerijus Rudzinskas

MICHAILO DMITRUKO LIUDIJIMAS

Tačiau bausmė įvyko. Aštuoni jo protėviai iš tėvo pusės, dalyvavę šaudant šventenybes, pagimdė daug vaikų – ir nė vienas iš jų nesulaukė garbaus amžiaus. Visi mirė sunkia ir gėdinga mirtimi. Vienas iš paskutiniųjų užsimušė jo tėvas. Iš giminės, kurioje buvo dešimtys žmonių, dabar beliko tik keturi, pamažu baigiantys nusigerti ar išprotėti.
Kaimynas baiminosi, kad pats prasigers arba išeis iš proto. Todėl ilgai nevedė: nenorėjo, kad ir jo vaikai būtų tokie pat nelaimingi kaip ir jis. Tačiau už jį karštai meldėsi motina, kurios protėviai nedarė šventvagysčių. Po to ir jis pats pradėjo lankytis cerkvėje, stengdamasis permaldauti Dievą už giminės nuodėmes. Pamažu jam gimė viltis, kad Dievas suteiks palaiminimą jo giminei...
Nepasakočiau apie kolegos žurnalisto problemas, jei nematyčiau, kad panašus prakeikimas lydi mano paties giminę. Man taip pat teko matyti giminaičius, su peiliais ir kirviais besivaikiusius savo žmonas, lindusius į kilpas, patekusius į kalėjimą, žuvusius muštynėse. Matyt, ir aš pats nemažai nusidėjau, nes Dievas siuntė baisias ligas, nuo kurių jau sulaukęs vienuolikos metų amžiaus tapau invalidu.
Dabar man jau aišku, kad prakeikimas kabo virš daugumos mano šeimos narių. Ir daugelis žurnalistų mato tą patį. Šiuolaikinė spauda pilna dokumentinių liudijimų apie ne tik visuomeninio, bet ir šeimyninio gyvenimo siaubą, kurio nėra patyrę tie mūsų protėviai, kurie buvo pamaldūs.

Tęsinį skaitykite 2019 01 19 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Gydytojai skirstomi į 3 kategorijas: į gydytojus nuo Dievo, gydytojus „Na, padėk Dieve“ ir gydytojus „Neduok Dieve“.
*
Vyriškis prašo draugo patarimo:
– Man šešiadešimt metų, o aš myliu dvidešimtmetę. Tačiau, nepaisant mano milijonų, ji nenori už manęs tekėti. Kaip manai, kaip galėčiau ją įkalbėti?
– Pasakyk jai, kad tau aštuoniasdešimt...
*
Kalbasi dvi blondinės:
– Ką veiki, kai dingsta elektra?
– Aš bijau tamsos, tad nusiprausiu ir einu miegoti. O tu?
– Aš užsidegu žvakę ir toliau žiūriu teliką.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas