utenis 11

Wednesday, May 22, 2019

Valerijus RUDZINSKAS

KANČIA SUMAŽĖJA, KAI SURANDAME JOS
PRASMĘ
Praėjus keturiasdešimčiai dienų Svetlanai Dievas parodė savo gailestingumą: jai apie savo nelaimę pavyko pasikalbėti su patyrusiu dvasininku. Kunigas numatė, kad dabar širdies operacija nebus sėkminga. Jis pažadėjo už mažylį ištisus metus melstis. Vaiko tėvui ir motinai jis liepė reguliariai vaikeliui duoti Šventąją Komuniją, karštai už jį melstis, atidėti operacijos laiką, o patiems praktikuoti dvasinį gyvenimą (atgailauti, dalyvauti sakramentiniame gyvenime, nuolat užsakyti maldas šventovėse ir t. t.).
Po metų, šiam kunigui palaiminus, Svetlana sutiko, kad vaikelis būtų operuojamas. Nors gydytojų prognozės buvo liūdnos, viskas pavyko sklandžiai. Motina įsitikinusi, kad įvyko tikras stebuklas – vaikelis išgyveno ir atsikratė širdies ydos. Svetlana neabejoja, kad tai – Dievo gailestingumas, užtariant visiems, kurių užtarimo ji prašė.
Iš tiesų motinos malda gali ištraukti net iš jūros dugno. Mylinti širdis nesvyruodama dalijasi artimųjų kančiomis, ypač jei prieš juos jaučia kaltę. Toji auka ypač brangi Dievo akyse ir palenkia Jo gailestingumą.

Tęsinį skaitykite 2019 03 02 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 650 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Skambutis:
– Alio.
– Ir tau alio, gerasis žmogau.
*
Kalbasi du vyrai:
– Mano žmona pikta kaip šuo.
– Betgi tai didelis privalumas!
– Kaip suprasti?
– Va, įsivaizduok, tau įgriso meilužė. Imk ir užsiundyk ant jos žmoną.
*
– Ar kaimynai nesiskundžia, kad jūs nuolat sieną gręžiate?
– Nesiskundžia. Nes aš gręžiu naktį, kai visi miega.
*
Gulintį policininką pakėlė laipsniu: jis tapo šlagbaumu.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas