utenis 11

Monday, March 18, 2019

Valerijus RUDZINSKAS

Dar tarybiniais laikais viena krikščionė moteris stovėjo ilgoje eilėje žmonių, laukiančių nusipirkti duonos. Galų gale atėjo jos eilė pirkti. Tuo metu toje pačioje eilėje stovintis vyras pradėjo šaukti, kad moteris „užlindo be eilės“, ir pareikalavo iš naujo užsiimti eilę. Tikinti moteris, neištarusi nė žodžio, nuėjo atgal ir iš naujo atsistojo į eilę.
Visų nuostabai, moterį aprėkęs žmogus netrukus puolė jos atsiprašinėti, sakydamas:
– Aš žinojau, kad jūs esate tikinti moteris. Tačiau nežinojau, kad būna tikinčiųjų, savo tikėjimą įrodančių darbais. Nuoširdžiai meldžiu atleidimo ir prašau, kad eitumėte į priekį ir užsiimtumėte savo vietą eilėje.
Po to jis padėjo jai apsipirkti ir panešėjo krepšius su pirkiniais...
Tikintieji, sugebantys tikėjimą pagrįsti darbais, visuomet yra geresni už tuos, kurie apie tikėjimą kalba vien žodžiais.
Nekyla abejonių, kad kiekvienas žinome atvejų, kada kito žmogaus kilnus tikėjimo pavyzdys ir mus įkvėpė tikėti. Šventasis Raštas ragina: „Jūsų elgesys tarp pagonių tebūna pavyzdingas, kad, nors dabar šmeižia jus kaip piktadarius, pažinę jūsų gerus darbus, imtų šlovinti Dievą“ (1 Pt 2, 12).
Šie apaštalo Petro žodžiai akivaizdžiai atskleidžia Viešpaties troškimą regėti tikinčiuosius, darančius gerus darbus. Troškimas daryti gera turi būti įrašytas mūsų charakteryje ir tapti mūsų gyvenimo pagrindu. Juk esame krikščionys. Nešiojame savyje Jėzaus Kristaus vardą. Skelbiame ir tikime patį geriausią, maloningiausią ir gailestingiausią Asmenį visoje Visatoje. Tikintis žmogus negali būti piktas.
Nesunku pasitikrinti, kokie krikščionys iš tiesų esame. Tai priklauso nuo vienintelio dalyko – kiek mūsų širdyse ir elgesyje yra artimo meilės.
Apaštalas Jonas mokė: „Jei kas sakytų: „Aš myliu Dievą“, o savo brolio nekęstų, – tasai melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, negali mylėti Dievo, kurio nemato. Taigi mes turime jo įsakymą, kad kas myli Dievą, mylėtų ir savo brolį“ (1 Jn 4, 20-21).

Tęsinį skaitykite 2019 03 16 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Viena sutuoktinių pora atsikraustė gyventi į naują butą.
Ryte, tik pabudusi, žmona dirstelėjo pro langą ir pamatė kaimynę, džiaunančią skalbinius.
– Žiūrėk, kokie nešvarūs jos skalbiniai, – pasakė ji savo vyrui. – Turbūt ji naudoja prastus skalbimo miltelius arba išvis nemoka skalbti. Reikėtų ją pamokyti.
Tai kartojosi kaskart, kai tik kaimynė džiaudavo skalbinius, o žmona vis stebėdavosi, kokie tie skalbiniai nešvarūs.
Vieną gražų rytą, pažvelgusi pro langą, žmona sušuko:
– O! Šiandien skalbiniai balti it sniegas! Turbūt išmoko skalbti!
– Ne, – atsakė vyras, – tiesiog šiandien aš atsikėliau ankščiau ir nuvaliau mūsų langus.

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas