utenis 11

Tuesday, January 22, 2019

direktoriusVis labiau didėja Utenos kolegijos įvertinimas tarptautinėje erdvėje. Kolegija jau yra gavusi tokius reikšmingus apdovanojimus kaip Europos verslo asamblėjos (EBA) apdovanojimą už aukštą studijų kokybę, Tarptautinės svetingumo specialistų asociacijos (EURHODIP) nominaciją ,,Metų mokykla“. Neseniai tarptautinių apdovanojimų kraitį papildė dar vienas - Europos kokybės tyrimų bendrijos (ESQR) auksinės kategorijos prizas už veiklos kokybę.

Europos kokybės tyrimų bendrija (jos būstinė yra Lozanoje, Šveicarijoje) skatina viso pasaulio įmonių ir organizacijų gerosios verslo praktikos, technologinių inovacijų, kokybės pasiekimų pripažinimą bei šių organizacijų sėkmingos veiklos strategijų sklaidą.
Bendrijos organizuota konferencija, kurioje pranešimus skaitė įvairių šalių kokybės ekspertai, ir apdovanojimų ceremonija vyko Berlyne, Vokietijoje. Europos kokybės tyrimų bendrijos Kokybės prizais buvo apdovanotos įmonės, organizacijos ir valdžios institucijos iš Europos, Azijos, Amerikos, Afrikos ir Australijos valstybių.
Utenos kolegijos vadovas prof. dr. Gintautas Bužinskas iš renginio bendruomenei parvežė sertifikatą bei auksinės kategorijos ESQR‘s Quality Choice Prize 2016, liudijantį kolegijos pripažinimą tarptautinėje erdvėje ir aukštą jos veiklos kokybės įvertinimą.


Apie studijas – iš pirmų lūpų

Aukštos kokybės studijos, aktyvi akademinė veikla ir plačios saviraiškos galimybės – tai Utenos kolegijos studentų gyvenimas.


PaulinKosmetologijos studijų programos III kurso studentė Paulina Limbaitė: „Ėmiau viską, ką davė kolegija.“

Įstojusi į kolegiją atsinešiau savo svajonių, norų, idėjų ir tikslų krepšelį. Po beveik trejų studijų metų jaučiu, kad šis krepšelis tapo dideliu IŠSIPILDYMO KREPŠIU. Ėmiau viską, ką davė kolegija: dalyvavau vietiniuose ir respublikiniuose renginiuose, seminaruose, posėdžiuose su kolegijos administracija, rašiau projektus, viešai kalbėjau didelėms auditorijoms, buvau Studentų atstovybės prezidentė, bendradarbiavau su kitomis organizacijomis. Tai padėjo tobulėti, mokytis atsakomybės, įgyti kuo daugiau profesinių žinių, save pažinti ir realizuoti. O būsimiesiems studentams noriu pasakyti: ,,Kad gyvenimas būtų įdomus, reikia daug norėti, daug svajoti, daug dirbti ir savosios patirties krepšelį nuolat keisti krepšiu, o krepšį - dar didesniu maišu.“

RaginisMarius Raginis, Buhalterinės apskaitos studijų programos trečiakursis: ,,Kolegijoje studentų idėjos gali tapti tikrove.“

Buhalterinės apskaitos studijas pasirinkau tikslingai ir kryptingai, nes dar mokyklos laikais domino verslo, finansų, ekonomikos sričių aktualijos. Pradėjęs studijuoti Utenos kolegijoje, dėstytojų padedamas, įsitraukiau į mokslinę ir visuomeninę veiklą – pradėjau rašyti mokslinius straipsnius ekonomikos ir vadybos temomis bei dalyvauti įvairiuose konkursuose, pilietinėse iniciatyvose. Ypač daug davė dalyvavimas Verslumo ugdymo klubo, kurio prezidentu buvau išrinktas, veikloje, verslo praktinio mokymo firmų mugėse. Smagu, kad kolegijoje studentų idėjos gali tapti tikrove – vyksta studentų iniciatyvų projektų konkursai, kurių rašymo ir įgyvendinimo patirties galėjau čia įgyti. Kiekviena kolegijoje praleista diena man padeda tobulėti kaip specialistui ir augti kaip asmenybei.


gretaGreta Rušėnaitė, Informacinių sistemų inžinerijos studijų programos II kurso studentė: ,,Esu laiminga studijuodama laimingų žmonių mieste.“

Mano gimtasis miestas Utena yra žinomas kaip laimingų žmonių miestas. Tą galiu drąsiai patvirtinti ir aš: esu laiminga čia gyvendama, čia studijuodama. Labai vertinu studijas Utenos kolegijoje. Studijų kokybė čia išties yra puiki - turime moderniai įrengtas laboratorijas, profesionalius dėstytojus ir paklausias studijų programas. Studentui yra suteikiamos visos galimybės tobulintis savo srityje - studijų metu turime daug praktinių užsiėmimų, praktikų įmonėse ir svetur. Studentai aktyviai naudojasi Erasmus+ programa ir išvyksta studijoms ar praktikai į užsienį. O savo specialybės žinias jau sėkmingai pritaikau vadovaudama ir dirbdama projekte Utena gyvai, kuris pristato ir populiarina Uteną ir joje vykstančius renginius. Juk be informacinių technologijų išmanymo – nė žingsnio bet kuriame darbe.

Decrease font size Default font size Increase font size

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Stomatologo kabinete: „Taiiip, viskas. Dabar prašyčiau porą valandų nevalgyti.“ „Ką jūs, gydytojau… Va, atsiskaitom ir aš kokį pusmetį badausiu…“
*
Pardavėjas klientui: „Šį paltą jūs galėsite nešioti bet kokiu metų laiku.“ – „Ir esant šiltam orui?“ – klausia pirkėjas.  – „Savaime suprantama. Per vasaros karščius nešiokite jį persimetęs per ranką.“
*
Tėvas pamokslauja sūnui: „Sūnau, ar žinai, kad, būdamas tavo metų, Vinstonas Čerčilis kiekvieną rytą keldavosi penktą valandą ir darydavo mankštą?“ – „Tėti, ar žinojai, kad sulaukęs tavo metų Vinstonas Čerčilis jau buvo Britanijos ministras pirmininkas?“ – atkirto sūnus.

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas