utenis 11

Wednesday, February 21, 2018

direktoriusVis labiau didėja Utenos kolegijos įvertinimas tarptautinėje erdvėje. Kolegija jau yra gavusi tokius reikšmingus apdovanojimus kaip Europos verslo asamblėjos (EBA) apdovanojimą už aukštą studijų kokybę, Tarptautinės svetingumo specialistų asociacijos (EURHODIP) nominaciją ,,Metų mokykla“. Neseniai tarptautinių apdovanojimų kraitį papildė dar vienas - Europos kokybės tyrimų bendrijos (ESQR) auksinės kategorijos prizas už veiklos kokybę.

Europos kokybės tyrimų bendrija (jos būstinė yra Lozanoje, Šveicarijoje) skatina viso pasaulio įmonių ir organizacijų gerosios verslo praktikos, technologinių inovacijų, kokybės pasiekimų pripažinimą bei šių organizacijų sėkmingos veiklos strategijų sklaidą.
Bendrijos organizuota konferencija, kurioje pranešimus skaitė įvairių šalių kokybės ekspertai, ir apdovanojimų ceremonija vyko Berlyne, Vokietijoje. Europos kokybės tyrimų bendrijos Kokybės prizais buvo apdovanotos įmonės, organizacijos ir valdžios institucijos iš Europos, Azijos, Amerikos, Afrikos ir Australijos valstybių.
Utenos kolegijos vadovas prof. dr. Gintautas Bužinskas iš renginio bendruomenei parvežė sertifikatą bei auksinės kategorijos ESQR‘s Quality Choice Prize 2016, liudijantį kolegijos pripažinimą tarptautinėje erdvėje ir aukštą jos veiklos kokybės įvertinimą.


Apie studijas – iš pirmų lūpų

Aukštos kokybės studijos, aktyvi akademinė veikla ir plačios saviraiškos galimybės – tai Utenos kolegijos studentų gyvenimas.


PaulinKosmetologijos studijų programos III kurso studentė Paulina Limbaitė: „Ėmiau viską, ką davė kolegija.“

Įstojusi į kolegiją atsinešiau savo svajonių, norų, idėjų ir tikslų krepšelį. Po beveik trejų studijų metų jaučiu, kad šis krepšelis tapo dideliu IŠSIPILDYMO KREPŠIU. Ėmiau viską, ką davė kolegija: dalyvavau vietiniuose ir respublikiniuose renginiuose, seminaruose, posėdžiuose su kolegijos administracija, rašiau projektus, viešai kalbėjau didelėms auditorijoms, buvau Studentų atstovybės prezidentė, bendradarbiavau su kitomis organizacijomis. Tai padėjo tobulėti, mokytis atsakomybės, įgyti kuo daugiau profesinių žinių, save pažinti ir realizuoti. O būsimiesiems studentams noriu pasakyti: ,,Kad gyvenimas būtų įdomus, reikia daug norėti, daug svajoti, daug dirbti ir savosios patirties krepšelį nuolat keisti krepšiu, o krepšį - dar didesniu maišu.“

RaginisMarius Raginis, Buhalterinės apskaitos studijų programos trečiakursis: ,,Kolegijoje studentų idėjos gali tapti tikrove.“

Buhalterinės apskaitos studijas pasirinkau tikslingai ir kryptingai, nes dar mokyklos laikais domino verslo, finansų, ekonomikos sričių aktualijos. Pradėjęs studijuoti Utenos kolegijoje, dėstytojų padedamas, įsitraukiau į mokslinę ir visuomeninę veiklą – pradėjau rašyti mokslinius straipsnius ekonomikos ir vadybos temomis bei dalyvauti įvairiuose konkursuose, pilietinėse iniciatyvose. Ypač daug davė dalyvavimas Verslumo ugdymo klubo, kurio prezidentu buvau išrinktas, veikloje, verslo praktinio mokymo firmų mugėse. Smagu, kad kolegijoje studentų idėjos gali tapti tikrove – vyksta studentų iniciatyvų projektų konkursai, kurių rašymo ir įgyvendinimo patirties galėjau čia įgyti. Kiekviena kolegijoje praleista diena man padeda tobulėti kaip specialistui ir augti kaip asmenybei.


gretaGreta Rušėnaitė, Informacinių sistemų inžinerijos studijų programos II kurso studentė: ,,Esu laiminga studijuodama laimingų žmonių mieste.“

Mano gimtasis miestas Utena yra žinomas kaip laimingų žmonių miestas. Tą galiu drąsiai patvirtinti ir aš: esu laiminga čia gyvendama, čia studijuodama. Labai vertinu studijas Utenos kolegijoje. Studijų kokybė čia išties yra puiki - turime moderniai įrengtas laboratorijas, profesionalius dėstytojus ir paklausias studijų programas. Studentui yra suteikiamos visos galimybės tobulintis savo srityje - studijų metu turime daug praktinių užsiėmimų, praktikų įmonėse ir svetur. Studentai aktyviai naudojasi Erasmus+ programa ir išvyksta studijoms ar praktikai į užsienį. O savo specialybės žinias jau sėkmingai pritaikau vadovaudama ir dirbdama projekte Utena gyvai, kuris pristato ir populiarina Uteną ir joje vykstančius renginius. Juk be informacinių technologijų išmanymo – nė žingsnio bet kuriame darbe.

Decrease font size Default font size Increase font size

Reklama

No tabs to display

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Pokalbis ligoninėje: „Pasiruoškite blogiausiam!“ – „Gydytojau, aš mirsiu?“ – „Ne, rytoj – į darbą!“
Stotelėje vyrukas kalbasi su senute: „Tai kur važiuojate?“ – „Į kapines, vaikeli...“ – „Aš irgi namo važiuoju.“
Mokytoja vaikams liepė parašyti, kas yra ašara.
„Ašara – tai ašarų liaukos išskiriamas skystis“, – parašė pirmūnė Marytė.
„Ašara – tai sielos lašas“, – parašė klasės poetė Diana.
„Ašara yra vienas butelis degtinės trims statybininkams“, – parašė Petriukas.
Naujasis rusas susilaužė ranką. Ateina pas daktarą, tas apžiūri ir sako: „Na, ką... Reikės dėti gipsą...“ – „Kam gipsą? Dėk marmurą, aš moku!“

Moteris Ukmergėje išsinuomotų mažą, atskirą kambarį pas šeimininkus nuosavame name su daliniais patogumais.

Tel. 8 675 12295

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas