utenis 11

Wednesday, June 26, 2019

Utenos kolegijoje vyko kolegijos ir UAB ,,Nosted mechanika“ atstovų susitikimas dėl bendradarbiavimo plėtros bei sutarties pasirašymas.

kolegija22Susitikime-diskusijoje dalyvavo šios įmonės generalinis direktorius Dainius Tvarijonas ir inžinierius Mindaugas Giedraitis, taip pat dirbantis Utenos kolegijos lektoriumi, kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas, pavaduotoja doc. dr. Vitalija Bartuševičienė, Verslo ir technologijų fakulteto dekanė Regina Bagdonavičienė ir kiti kolegijos atstovai.
Susitikime buvo pastebėta, kad kolegijos ir įmonės „Nosted mechanika“ bendradarbiavimas jau vyksta (įmonėje atlieka praktiką kai kurių studijų programų studentai, dirba absolventai), tačiau partnerystės galimybių yra ir daugiau, ypač įgyvendinant technologines ir inžinerines studijų programas ir jas populiarinant.
Susitikimo metu kolegijos atstovai pristatė AVS ir ISI studijų programas, kolegijos perspektyvas atsižvelgiant į darbdavių poreikius rengti trumpojo ciklo programas. Diskusijos dalyviai taip pat svarstė, kaip sudominti stojančiuosius technologiniais ir inžineriniais mokslais, aptarė ,,gyvųjų projektų“ idėją, kada įmonė pasiūlo integruotą probleminę užduotį, kurią studentas atlieka padedamas įmonės darbuotojų ir dėstytojų.
Įmonės generalinis direktorius D. Tvarijonas pastebėjo, kad kolegijos ruošiami specialistai yra reikalingi. Jo teigimu, įmonė yra atvira tiek studentų praktikoms, tiek studentų ir moksleivių vizitams, tiek kitoms bendroms veikloms.
Kolegijos ir įmonės bendradarbiavimas buvo įtvirtintas sutartimi, kurioje numatytos studentų praktikos, įmonės atstovų darbas kvalifikavimo komisijose, jų pasiūlymų integravimas tobulinant studijų programas, karjeros galimybių sklaida, taikomieji tyrimai, bendri renginiai ir kita veikla.

Tęsinį skaitykite 2018 11 21 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

PARDUODUOpel Meriva“. 2005 m., 1,7 CDTI, 74 kW. TA iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Variklio tarpinės arba galvutės defektas. Kaina 450 eurų. Tel. 8699 83088.kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Verslininkas giriasi savo kaimynui:
– Kai prieš 20 metų pradėjau karjerą, turėjau tik dvi tuščias kišenes. Šiandien turiu milijoną.
– Dėl Dievo meilės, kam jums tiek kišenių!
***
Liaudis: „Vėl viskas pabrango! Devynis kailius nuo manęs lupi.“
Valstybė: „O kurių galų tau devyni kailiai?! Vieno užteks.“
***
– Atleiskite, ar jūsų šuo turi giminės medį?
– Tikrai taip. Antras medis nuo bandelių kepyklėlės.
***
Vyriškis skambina draugui: „Aš ką tik grįžau iš žvejybos.“ – „Ir ką pagavai?“ – „Žmoną su meilužiu.“

 

PARDUODU žemės sklypą Ežero gatvėje. Tel. (8-638) 76644.

 

PARDUODAMAS 5 savaičių pieninis buliukas.
    Tel. (8-699) 20933.

 

Gerbiami senjorai!
Turime Jums gerą naujieną. Kiekvieną darbo dieną nuo 10.00 iki 16.00 val. laukiame jūsų neseniai duris atvėrusiame Utenos maltiečių senjorų dienos centre, Tauragnų g. 2 (iš kiemo pusės).
Čia galėsite bendrauti, mėgautis arbata ar kava, megzti, skaityti, užsiimti rankdarbiais, dalyvauti daugelyje kitų veiklų.

 

PARDUODAMOS arba IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos  (46 kv. m, I aukštas) Utenos mieste. Tinka parduotuvei, paslaugoms, biurui. Tel. (8-614) 64501.

 

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas