utenis 11

Sunday, January 20, 2019

Utenos kolegijoje vyko kolegijos ir UAB ,,Nosted mechanika“ atstovų susitikimas dėl bendradarbiavimo plėtros bei sutarties pasirašymas.

kolegija22Susitikime-diskusijoje dalyvavo šios įmonės generalinis direktorius Dainius Tvarijonas ir inžinierius Mindaugas Giedraitis, taip pat dirbantis Utenos kolegijos lektoriumi, kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas, pavaduotoja doc. dr. Vitalija Bartuševičienė, Verslo ir technologijų fakulteto dekanė Regina Bagdonavičienė ir kiti kolegijos atstovai.
Susitikime buvo pastebėta, kad kolegijos ir įmonės „Nosted mechanika“ bendradarbiavimas jau vyksta (įmonėje atlieka praktiką kai kurių studijų programų studentai, dirba absolventai), tačiau partnerystės galimybių yra ir daugiau, ypač įgyvendinant technologines ir inžinerines studijų programas ir jas populiarinant.
Susitikimo metu kolegijos atstovai pristatė AVS ir ISI studijų programas, kolegijos perspektyvas atsižvelgiant į darbdavių poreikius rengti trumpojo ciklo programas. Diskusijos dalyviai taip pat svarstė, kaip sudominti stojančiuosius technologiniais ir inžineriniais mokslais, aptarė ,,gyvųjų projektų“ idėją, kada įmonė pasiūlo integruotą probleminę užduotį, kurią studentas atlieka padedamas įmonės darbuotojų ir dėstytojų.
Įmonės generalinis direktorius D. Tvarijonas pastebėjo, kad kolegijos ruošiami specialistai yra reikalingi. Jo teigimu, įmonė yra atvira tiek studentų praktikoms, tiek studentų ir moksleivių vizitams, tiek kitoms bendroms veikloms.
Kolegijos ir įmonės bendradarbiavimas buvo įtvirtintas sutartimi, kurioje numatytos studentų praktikos, įmonės atstovų darbas kvalifikavimo komisijose, jų pasiūlymų integravimas tobulinant studijų programas, karjeros galimybių sklaida, taikomieji tyrimai, bendri renginiai ir kita veikla.

Tęsinį skaitykite 2018 11 21 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Stomatologo kabinete: „Taiiip, viskas. Dabar prašyčiau porą valandų nevalgyti.“ „Ką jūs, gydytojau… Va, atsiskaitom ir aš kokį pusmetį badausiu…“
*
Pardavėjas klientui: „Šį paltą jūs galėsite nešioti bet kokiu metų laiku.“ – „Ir esant šiltam orui?“ – klausia pirkėjas.  – „Savaime suprantama. Per vasaros karščius nešiokite jį persimetęs per ranką.“
*
Tėvas pamokslauja sūnui: „Sūnau, ar žinai, kad, būdamas tavo metų, Vinstonas Čerčilis kiekvieną rytą keldavosi penktą valandą ir darydavo mankštą?“ – „Tėti, ar žinojai, kad sulaukęs tavo metų Vinstonas Čerčilis jau buvo Britanijos ministras pirmininkas?“ – atkirto sūnus.

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

Savo namuose prižiūrėčiau neįgalų žmogų. Didelė patirtis. Tel. 8672 18418

 

Pigiai IŠNUOMOJAMOS komercinės patalpos miesto centre, 1 a. Tinka parduotuvei, biurui, paslaugoms teikti.
    Tel. (8-614) 64501.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 PARDUODAMAS nedidelis medinis namas miško apsuptyje, netoli Utenos. Yra elektra, tvenkinys, 23 arai kitos paskirties žemės. Tel. 612 46340

 

PARDUODAME auginti dvi telyčaites 3 savaičių ir vieną 2 mėn. Tel. 8 686 61521

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas