utenis 11

Monday, March 18, 2019

Utenos kolegijoje vyko kolegijos ir UAB ,,Nosted mechanika“ atstovų susitikimas dėl bendradarbiavimo plėtros bei sutarties pasirašymas.

kolegija22Susitikime-diskusijoje dalyvavo šios įmonės generalinis direktorius Dainius Tvarijonas ir inžinierius Mindaugas Giedraitis, taip pat dirbantis Utenos kolegijos lektoriumi, kolegijos direktorius doc. dr. Raimundas Čepukas, pavaduotoja doc. dr. Vitalija Bartuševičienė, Verslo ir technologijų fakulteto dekanė Regina Bagdonavičienė ir kiti kolegijos atstovai.
Susitikime buvo pastebėta, kad kolegijos ir įmonės „Nosted mechanika“ bendradarbiavimas jau vyksta (įmonėje atlieka praktiką kai kurių studijų programų studentai, dirba absolventai), tačiau partnerystės galimybių yra ir daugiau, ypač įgyvendinant technologines ir inžinerines studijų programas ir jas populiarinant.
Susitikimo metu kolegijos atstovai pristatė AVS ir ISI studijų programas, kolegijos perspektyvas atsižvelgiant į darbdavių poreikius rengti trumpojo ciklo programas. Diskusijos dalyviai taip pat svarstė, kaip sudominti stojančiuosius technologiniais ir inžineriniais mokslais, aptarė ,,gyvųjų projektų“ idėją, kada įmonė pasiūlo integruotą probleminę užduotį, kurią studentas atlieka padedamas įmonės darbuotojų ir dėstytojų.
Įmonės generalinis direktorius D. Tvarijonas pastebėjo, kad kolegijos ruošiami specialistai yra reikalingi. Jo teigimu, įmonė yra atvira tiek studentų praktikoms, tiek studentų ir moksleivių vizitams, tiek kitoms bendroms veikloms.
Kolegijos ir įmonės bendradarbiavimas buvo įtvirtintas sutartimi, kurioje numatytos studentų praktikos, įmonės atstovų darbas kvalifikavimo komisijose, jų pasiūlymų integravimas tobulinant studijų programas, karjeros galimybių sklaida, taikomieji tyrimai, bendri renginiai ir kita veikla.

Tęsinį skaitykite 2018 11 21 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777Viena sutuoktinių pora atsikraustė gyventi į naują butą.
Ryte, tik pabudusi, žmona dirstelėjo pro langą ir pamatė kaimynę, džiaunančią skalbinius.
– Žiūrėk, kokie nešvarūs jos skalbiniai, – pasakė ji savo vyrui. – Turbūt ji naudoja prastus skalbimo miltelius arba išvis nemoka skalbti. Reikėtų ją pamokyti.
Tai kartojosi kaskart, kai tik kaimynė džiaudavo skalbinius, o žmona vis stebėdavosi, kokie tie skalbiniai nešvarūs.
Vieną gražų rytą, pažvelgusi pro langą, žmona sušuko:
– O! Šiandien skalbiniai balti it sniegas! Turbūt išmoko skalbti!
– Ne, – atsakė vyras, – tiesiog šiandien aš atsikėliau ankščiau ir nuvaliau mūsų langus.

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas