utenis 11

Monday, April 23, 2018

buzinskasLapkričio mėnesį Utenos kolegijos vardas skambėjo Jordanijoje, Portugalijoje ir Lenkijoje. Į šias užsienio valstybes dalykinių vizitų buvo išvykę kolegijos atstovai.
Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos prezidentas, Utenos kolegijos direktorius prof. dr. G. Bužinskas kartu su Švietimo mainų paramos fondo ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais dalyvavo Lietuvos ir Jordanijos aukštųjų mokyklų kontaktiniame seminare Amane, Jordanijoje. Vizito metu vyko susitikimai su Jordanijos akademinės, verslo, politikų bendruomenės atstovais, kuriems buvo pristatytos Lietuvos aukštosios mokyklos, aptartos tarptautinių mainų galimybės.


Taip pat kolegijos direktorius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja R. Jurgelionienė dalyvavo projekto ,,Verslo mokymas tvarumui: įmonių socialinės atsakomybės ir socialinio verslumo mokymas siekiant darnaus vietos ir regiono vystymosi”, finansuojamo Erasmus+ programos lėšomis, narių susitikime Portugalijoje, Porto mieste. Susitikimo dalyviai – 22 ekspertai iš 7 valstybių: Bulgarijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Didžiosios Britanijos, Turkijos ir Lietuvos.
Pagal Erasmus+ mobilumo programą Verslo ir technologijų fakulteto docentė dr. R. Meištė ir Verslo ir vadybos katedros vedėja lektorė R. Puidokaitė – Savickienė skaitė paskaitas popiežiaus Jono Pauliaus II aukštojoje valstybinėje mokykloje, esančioje Bialoje Podlaskoje, Lenkijoje. Vizito metu Utenos kolegijos atstovės susitiko su šios aukštosios mokyklos rektoriumi prof. habil. dr. Jozef Bergier, admistracijos darbuotojais, dėstytojais. Susitikimo metu Lenkijos kolegos ypač domėjosi Utenos kolegijos studijų programomis, mokslo tiriamąja veikla, straipsnių publikavimu bei bendradarbiavimu šiose srityse.
Šiuo metu kolegijoje pagal Erasmus+ programą studijuoja studentai iš Turkijos, Latvijos, Rusijos. Jie aktyviai dalyvauja kolegijos akademiniame gyvenime, išvykose, įvairiuose renginiuose, o socialinio darbo studentė iš Turkijos S. Surer studentų tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“, vykusioje Kolpingo kolegijoje, pristatė pranešimą ,,Socialinio darbo aspektai Turkijoje“.

Tęsinį skaitykite 2016 12 03 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

„O, kaip seniai tave mačiau! Ką dabar dirbi?“ – „Prekiauju baldais.“ – „Ir kaip sekasi?“ – „Puikiai! Namuose liko tik šiukšlių dėžė.“

Stovi du psichologai stotelėje. Vienas sako: „Labai ilgai autobusas neatvažiuoja.“ Kitas: „Nori apie tai pasikalbėti?“

Taupumo sumetimais suvalkietis studentas į povestuvinę kelionę iškeliavo vienas, be žmonos.

„Sakykit, kur jūs laikote savo santaupas?“ – „Mintyse...“

Tėvas klausia: „Petriuk, kaip tau sekėsi mokykloje?“
Petriukas: „Su dvejetukininko tėvu nekalbu!“

 

Parduodu 3 kW (užima 36 m2 ) saulės elektrinę.
Mainai su ESO tinklu, nemokėsite už sunaudotą elektrą! Kaina 1799 Eur. Kiekis ribotas.
    Tel. 8 603 18700.

 

Parduodu tris 2000 kW elektros generatorius CAT, Perkins, Iveco. Su ARĮ automatika ir korpusu (pilnas komplektas). 25 kW kaina – 5833 Eur.
    Tel. 8 603 18700.

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

nuotr1nuotr2PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti „chitake“ grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas