utenis 11

Wednesday, February 21, 2018

buzinskasLapkričio mėnesį Utenos kolegijos vardas skambėjo Jordanijoje, Portugalijoje ir Lenkijoje. Į šias užsienio valstybes dalykinių vizitų buvo išvykę kolegijos atstovai.
Lietuvos kolegijų direktorių konferencijos prezidentas, Utenos kolegijos direktorius prof. dr. G. Bužinskas kartu su Švietimo mainų paramos fondo ir kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovais dalyvavo Lietuvos ir Jordanijos aukštųjų mokyklų kontaktiniame seminare Amane, Jordanijoje. Vizito metu vyko susitikimai su Jordanijos akademinės, verslo, politikų bendruomenės atstovais, kuriems buvo pristatytos Lietuvos aukštosios mokyklos, aptartos tarptautinių mainų galimybės.


Taip pat kolegijos direktorius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja R. Jurgelionienė dalyvavo projekto ,,Verslo mokymas tvarumui: įmonių socialinės atsakomybės ir socialinio verslumo mokymas siekiant darnaus vietos ir regiono vystymosi”, finansuojamo Erasmus+ programos lėšomis, narių susitikime Portugalijoje, Porto mieste. Susitikimo dalyviai – 22 ekspertai iš 7 valstybių: Bulgarijos, Ispanijos, Portugalijos, Graikijos, Didžiosios Britanijos, Turkijos ir Lietuvos.
Pagal Erasmus+ mobilumo programą Verslo ir technologijų fakulteto docentė dr. R. Meištė ir Verslo ir vadybos katedros vedėja lektorė R. Puidokaitė – Savickienė skaitė paskaitas popiežiaus Jono Pauliaus II aukštojoje valstybinėje mokykloje, esančioje Bialoje Podlaskoje, Lenkijoje. Vizito metu Utenos kolegijos atstovės susitiko su šios aukštosios mokyklos rektoriumi prof. habil. dr. Jozef Bergier, admistracijos darbuotojais, dėstytojais. Susitikimo metu Lenkijos kolegos ypač domėjosi Utenos kolegijos studijų programomis, mokslo tiriamąja veikla, straipsnių publikavimu bei bendradarbiavimu šiose srityse.
Šiuo metu kolegijoje pagal Erasmus+ programą studijuoja studentai iš Turkijos, Latvijos, Rusijos. Jie aktyviai dalyvauja kolegijos akademiniame gyvenime, išvykose, įvairiuose renginiuose, o socialinio darbo studentė iš Turkijos S. Surer studentų tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Teorija ir praktika: studentiškos įžvalgos“, vykusioje Kolpingo kolegijoje, pristatė pranešimą ,,Socialinio darbo aspektai Turkijoje“.

Tęsinį skaitykite 2016 12 03 „Utenyje“

Decrease font size Default font size Increase font size

Reklama

No tabs to display

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev
No tabs to display

Dienos anekdotas

Pokalbis ligoninėje: „Pasiruoškite blogiausiam!“ – „Gydytojau, aš mirsiu?“ – „Ne, rytoj – į darbą!“
Stotelėje vyrukas kalbasi su senute: „Tai kur važiuojate?“ – „Į kapines, vaikeli...“ – „Aš irgi namo važiuoju.“
Mokytoja vaikams liepė parašyti, kas yra ašara.
„Ašara – tai ašarų liaukos išskiriamas skystis“, – parašė pirmūnė Marytė.
„Ašara – tai sielos lašas“, – parašė klasės poetė Diana.
„Ašara yra vienas butelis degtinės trims statybininkams“, – parašė Petriukas.
Naujasis rusas susilaužė ranką. Ateina pas daktarą, tas apžiūri ir sako: „Na, ką... Reikės dėti gipsą...“ – „Kam gipsą? Dėk marmurą, aš moku!“

Moteris Ukmergėje išsinuomotų mažą, atskirą kambarį pas šeimininkus nuosavame name su daliniais patogumais.

Tel. 8 675 12295

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas