utenis 11

Friday, March 22, 2019

Vasara – pats iškylų sezono įkarštis. Savaitgaliais, kai visus lepina geras oras, susiraskite pintinę, prisikraukite gardžių užkandžių ir pakvieskite smagią kompaniją praleisti laiką gryname ore, gamtoje.
Iškylų karalius – šašlykas, kurio marinavimo variantų yra begalė. Tačiau retas žino, kad ir paprasčiausiems šašlykams galime suteikti ypatingą skonį bei aromatą, netradiciškai pateikę suvyniotus į vynuogių, klevų, ąžuolų lapus. Pastovėjęs taip ,,suvystytas‘‘ 3 – 4 minutes kiekvienas keptos mėsos gabaliukas suspės prisigerti paslaptingo gamtos kvapo.
Dabar gudresnės šeimininkės sugalvoja ir kitokių patiekalų – tai ir folijoje ant laužo kepti vaisių gabalėliai, ir riestainių užtepėlės, keptas varškės sūris ar net sotus, bet saulės nebijantis pyragas. O kartais iššokus iš ežero gardžiausias būna traškios duonos gabalėlis su užtepėle ar firmine tėčio žuvimi...

Ypatingi čeburekai su bulvių įdaru
Tešlai reikės: 1 kiaušinio, 0,5 l rūgpienio, 1 šaukšto jogurto, 50 g sviesto, 3 puodelių miltų, druskos pagal skonį, žiupsnelio pipirų.
Įdarui reikės: 120 g mocarelos sūrio, 800 g bulvių, druskos pagal skonį, 2 šaukštų grietinės, šaukštelio čiobrelių.
Bulves išvirkite su lupenomis, sutrinkite su prieskoniais ir grietine. Suberkite tarkuotą ar smulkiai pjaustytą sūrį ir išmaišykite. Sumaišykite tešlai skirtus produktus ir gerai išminkykite. Tešlą plonai iškočiokite ir uždėję norimo dydžio dubenį išpjaukite skritulius. Dėkite ant skritulio vidurio įdaro, perlenkite pusiau ir sulipdykite kraštus. Kepkite keptuvėje, iki pusės pripildytoje aliejaus, po 5 min. iš abiejų pusių.
Gamtoje, iškyloje, itin didelio populiarumo paprastai sulaukia vieno kąsnio užkandžiai. Ištiesiame ranką vieno, antro, o po pusvalandžio, žiūrėk, jau visas krepšelis tuščias. Būtent toks užkandis yra sūrio rutuliukai, kurie neabejotinai patiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Jei norite įvairesnio skonio užkandžio, rinkitės skirtingus sūrius ar įmaišykite šaukštelį mėgstamų prieskonių.

Tęsinį skaitykite 2016 05 28 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

77777– Ar galima Klausui patikėti paslaptį?
– Žinoma, jam prieš trejus metus pakėlė atlyginimą, o jo žmona iki šiol to nežino.
*
Smarkiai žvairuojanti moteris apsilanko pas okulistą:
– Ar seniai jūs pradėjote žvairuoti? – klausia gydytojas.
– Nuo tada, kai mano dvynukai pradėjo vaikščioti.
*
Kalbasi du vyrukai:
– Kodėl moterys gyvena ilgiau?
– Tyčia.
*
Barasi sužadėtiniai:
– Man nusibodo gyventi su tavim, tu prakeiktas šykštuoli! Še, pasiimk savo žiedą!
– O kur dėžutė?

teatrai1

PARDUODAMI du žemės sklypai Antakalnio k., Vyžuonų sen. (miesto teritorijos ribose). Vienas sklypas, besiribojantis su upe, – 80 a, kitas sklypas – 2 ha. Šie sklypai prie pat Naujasodžio gyvenvietės.  
    Tel. (8-640) 32364.

 

PARDUODA traktorių T-16M, T-40A, priekabą-platformą GKB, priekabą 2PTS-4, T-40 variklį (300 eur), pavarų dėžę, tarpinį, pakabą, plūgą PL-3x35.
    Tel. (8-607) 48852.

 

PARDUODAMI šienainio rulonai.

Tel. 8-640 32364

 

GAMINA

* Šildymo katilus ilgo degimo, krosnis pirčiai;

* įvairių katilų pirties krosnių montavimas.

Garantija, konsultacija

Tel. 8-672 59564

 

BUTŲ REMONTAS: tapetavimas, dažymas ir kiti darbai.  Laiptinių remontas, santechnika. Krosnių remontas. Kaminų valymas, remontas. Vonių atnaujinimas.
    Tel. (8-605) 02472.

 

 

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

 

 

 


 

 

Kalendorius

loader

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas