utenis 11

Friday, September 21, 2018

Vasara – pats iškylų sezono įkarštis. Savaitgaliais, kai visus lepina geras oras, susiraskite pintinę, prisikraukite gardžių užkandžių ir pakvieskite smagią kompaniją praleisti laiką gryname ore, gamtoje.
Iškylų karalius – šašlykas, kurio marinavimo variantų yra begalė. Tačiau retas žino, kad ir paprasčiausiems šašlykams galime suteikti ypatingą skonį bei aromatą, netradiciškai pateikę suvyniotus į vynuogių, klevų, ąžuolų lapus. Pastovėjęs taip ,,suvystytas‘‘ 3 – 4 minutes kiekvienas keptos mėsos gabaliukas suspės prisigerti paslaptingo gamtos kvapo.
Dabar gudresnės šeimininkės sugalvoja ir kitokių patiekalų – tai ir folijoje ant laužo kepti vaisių gabalėliai, ir riestainių užtepėlės, keptas varškės sūris ar net sotus, bet saulės nebijantis pyragas. O kartais iššokus iš ežero gardžiausias būna traškios duonos gabalėlis su užtepėle ar firmine tėčio žuvimi...

Ypatingi čeburekai su bulvių įdaru
Tešlai reikės: 1 kiaušinio, 0,5 l rūgpienio, 1 šaukšto jogurto, 50 g sviesto, 3 puodelių miltų, druskos pagal skonį, žiupsnelio pipirų.
Įdarui reikės: 120 g mocarelos sūrio, 800 g bulvių, druskos pagal skonį, 2 šaukštų grietinės, šaukštelio čiobrelių.
Bulves išvirkite su lupenomis, sutrinkite su prieskoniais ir grietine. Suberkite tarkuotą ar smulkiai pjaustytą sūrį ir išmaišykite. Sumaišykite tešlai skirtus produktus ir gerai išminkykite. Tešlą plonai iškočiokite ir uždėję norimo dydžio dubenį išpjaukite skritulius. Dėkite ant skritulio vidurio įdaro, perlenkite pusiau ir sulipdykite kraštus. Kepkite keptuvėje, iki pusės pripildytoje aliejaus, po 5 min. iš abiejų pusių.
Gamtoje, iškyloje, itin didelio populiarumo paprastai sulaukia vieno kąsnio užkandžiai. Ištiesiame ranką vieno, antro, o po pusvalandžio, žiūrėk, jau visas krepšelis tuščias. Būtent toks užkandis yra sūrio rutuliukai, kurie neabejotinai patiks tiek suaugusiems, tiek mažiesiems. Jei norite įvairesnio skonio užkandžio, rinkitės skirtingus sūrius ar įmaišykite šaukštelį mėgstamų prieskonių.

Tęsinį skaitykite 2016 05 28 „Utenyje“

Vieta Jūsų reklamai

Decrease font size Default font size Increase font size

kasyba1

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

Renginiai

next
prev

Renginiai

next
prev

Dienos anekdotas

Žmona vyrui: „Brangusis, ką ten skaitai?“ – „Santuokos liudijimą.“ – „O kam?“ – „Galiojimo laiko ieškau...“
*
„Ponia, kiek jums metų?“ – „Tai, kad kasmet vis kitaip...“
*
„Ponia, ar jūs ištekėjusi?“ – „Kartais...“
*
Gera žinia – aš turiu darbą!
Bloga žinia – man į jį reikia eiti...
*
Sėdi moteriškė namuose, suskamba telefonas: „Čia iš policijos. Jūsų vyras padarė nusikaltimą, išplėšė banko seifą.“ Moteris galvoja: „Ot parazitas, kai namuose, tai agurkų stiklainio nesugeba atidaryti.“

suopirkimas

Šildomų grindų, katilinių montavimas.
Šilumos siurbliai
oras-vanduo, katilai.
Pristatome ir kokybiškai montuojame.
Tel. 8 603 18700.

 

IŠNUOMOJU žemę su didele kūdra (yra galimybė nusipirkti). Tinka poilsiui ir žuvininkystės verslui. Apie 1 ha žemės galima dirbti. Šalia yra Lukno ežeras.  Tel. (8-686) 77639, el. p. rimantasemilija@gmail.com

 

PADEDAME paruošti reikiamus dokumentus pastatų įregistravimui
Statybų inspekcijoje (VTPSI).
Konsultuojame visais nekilnojamojo turto klausimais.
Tel.: (8-698) 18325, (8-608) 30123.

 

PARDUODU Pakalnių gyvenvietėje nebaigtą įrengti Alytaus tipo namą, rūsys po visu namu, yra ūkio pastatai, 3765 kv. m namų valdos žemės sklypas.
Nebaigtą įrengti požeminį trijų kamerų cechą su 0,0721 ha žemės sklypu.
Žemės ūkio paskirties 2,17 ha žemės sklypą su 0,08 ha vandens telkiniu. Ideali vieta motininių sraigių verslui, galima auginti chitake grybus. Yra projektas ir visi leidimai. Galima pirkti atskirai.
    Tel. +370 680 12762.

nuotr2

nuotr1

Kalendorius

loader

Varduvininkai

Cecilija, Steigintas, Dargintė
next
prev

Statistika

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas